Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Diivaini...

Eh, meihas, nesaprotu kas notiek...Nezinu cik objektiivas ir sekojoshaas paziimes attieciigam forumam, un tomeer jautaashu peec Juusu viedokliem
 * niez viss kjermenis, taa itkaa buutu piemetusies kaada alergijas, nekadu pumpu nav, nav nekaadu redzamu iemeslu, tikai kasos takaa ute rokas, kaajas, mugura...
 * eestgriba taakaa zirgam, tikko paeedu, skrienu jau taisiit naakamo eedienu ja liidz shim man eediens bija peedejaa lieta, kas intereseeja, tad tgd peec taa esmu atkariiga...
 * paaraak biezha urinaacija, vismaz 3 x biezhaaka kaa parasti...un dzeru ne vairaak kaa parasti...tieshi shii urinaacija paraadiijaas pirmaa...
 * vel nesaprotamaakais- kad veel nesaaku eest kaa zirgs, svars peekshnji paaris nedeelju laikaa pieauga par 2 kg!! Es biju shokaa...no kurienes?? Es vnm esmu eedusi maz, lai uztureetu savu figuuru, bet ieraugot to uzskrejienu straujo...
 * un viss nepatiikamaakais- seju apklaajushas sarkanas pumpas  
       - Negaidu kad man visas tuuliit apsveiks, nekaaroju peec konkreetas atbildes...vnk nesaprotu ko domaat...liidz mr veel dazhas dienas, tad nu neskrienu veel nekur, iemesls var buut da jebkaads...un tomeer, ko juus par to domaajat?

Ievietots 22. feb 2013 10:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

zezeze

Niez viss ķermenis - tā ir neiroze, ne grūtniecības simptoms. Apetītes pieaugums - pirms mēnešreizēm palielinās ēstgriba, kā arī metās pumtas, jo hormonu līmenis palielinās. 2kg svars pazudīs apm. 2 mēnešreižu dienā. Nedomāju, ka grūtniecība.
Pievienots 22. feb 2013 11:25

Atbildēt komentāram

Midy

Pilnībā piekrītu zezeze Ne jau nu pēc tik īsa laika tev uzaugutu 2 kg Svars sāk augt vēlāk, kad arī pats mazais strauji aug! Man arī pirms MR ir apetītes pieaugums.
Pievienots 22. feb 2013 12:02

lecam pa jaunam

Varbut aizej pie arsta un uztaisi analizes... pirmais, kas ienaca prata- alergija ( man ta niez kermenis no atseviskiem produktiem).. Kas vel- vairogdziedzera analizes javec, aknas japarbauda... saliekot visu kopa- ari vares secinat 
Pievienots 22. feb 2013 11:41

Atbildēt komentāram

Zemniece

Simptomi ir pietiekami nopietni,nejoko. Tikpat labi tas var būt cukura diabēts... Atrodi iespēju un apmeklē ārstu kamēr nav par vēlu! Veselību un spēku!
Pievienots 22. feb 2013 11:44

Atbildēt komentāram

Apjukusī

JA esi stāvoklī sākumā parasti par kādiem 2-5 kg svars nokrīt

Man ar tā bij, ka viss niez, gribas nemitīgi ēst un līdz ar to nokārtoties, jo dzēru kafiju, kura man nemaz negaršo, gāju pirku testus utt, nekas, kolīdz tiku brīvdienās uz laukiem viss pārgāja.. tā kā manā gadījumā tas bija liekais stress un nervozitāte... par pumpām arī skaties, varbūt tavs ķermenis nav radis pie tādas pārtikas devas pluss tu noteikti nedzer attiecīgi pietiekoši daudz ūdeni.

Nu es esmu cilvēks kurš nedomā, ka katra problēma ir slimība, tāpēc tāds mans viedoklis
Pievienots 22. feb 2013 11:52

Atbildēt komentāram

Sventa

Skaidrs taču ka normāli tas nav.Griezies pie ārsta.
Pievienots 22. feb 2013 11:59

Atbildēt komentāram

Danna

Pilnīgi visi simptomi atbilst cukura diabētam,bet diagnozi Tev uzstādīs ārsts,nevis dāmas forumā!Nav ko te diskutēt,bet ar steigu dodies pie daktera,jo tas ir pietiekami nopietni un nedrīkst ignorēt tādus nopietnus simptomus.Visa ķermeņa nesaprotama nieze ir no pārmērīga cukura līmeņa asinīs.
Pievienots 22. feb 2013 12:05

Atbildēt komentāram

sieviete2013

Es loti negribu tevi biedet, bet tiesam izskatas, ka tev ir cukura diabets. Vismaz grutnieciba noteikti ne. Pati ar cukura diabetu saslimu pirms 7 gadiem un precizi ar sadiem simptomiem. Zel par sadu zinu, bet noteikti vajag doties pie arsta.
Pievienots 22. feb 2013 12:32

Atbildēt komentāram

VanillaMinka

Gan jau, ka tas ir PMS . Ta ir lielakajai daljai sievieshu pirms MR.
Pievienots 22. feb 2013 12:36

Atbildēt komentāram

Sofiite

Paldies, meichas, nu juus mani pamatiigi sabiedeejaat
Doshu zinju, kad zinaashu iisto iemeslu...
Pievienots 23. feb 2013 07:38

Atbildēt komentāram

Danna

Lai veicas un nepiepildās sliktās prognozes un minējumi
Pievienots 23. feb 2013 08:26

Zemniece

Veseļojies un ,lai Tev veicas!
Pievienots 23. feb 2013 09:34

Sofiite

Paldies, Jaukaas!!
Pievienots 24. feb 2013 13:10

Sofiite

Un par gruutnieciibas iespeejamiibu runajot... Sekss notika pirms 4 nedeeljaam, ieprieksheejaa ciklaa, peec dazhaam dienaam sekoja mr, kas 5 dienu vietaa bija, 2vas... ja tieshaam buutu gruutnieciiba, tad veel vareetu visu paareejo pieliidzinaat shim bet taakaa man labajaa olniicaa veel arii cista ir, tad arii savu mainiigo mr garumu es novelju uz to....
Par paareejo visu, redzees...lai gan mans ticamaakais variants bija liidziigs taas meitenes variantam, kura iemineejaas par stresu...jo fiziski es juutos paaraak labi, lai buutu nopietni apslimusi bet gariigi...loti nelaimiiga...
Pievienots 24. feb 2013 13:15

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE