Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Diivaini...

Eh, meihas, nesaprotu kas notiek...Nezinu cik objektiivas ir sekojoshaas paziimes attieciigam forumam, un tomeer jautaashu peec Juusu viedokliem
 * niez viss kjermenis, taa itkaa buutu piemetusies kaada alergijas, nekadu pumpu nav, nav nekaadu redzamu iemeslu, tikai kasos takaa ute rokas, kaajas, mugura...
 * eestgriba taakaa zirgam, tikko paeedu, skrienu jau taisiit naakamo eedienu ja liidz shim man eediens bija peedejaa lieta, kas intereseeja, tad tgd peec taa esmu atkariiga...
 * paaraak biezha urinaacija, vismaz 3 x biezhaaka kaa parasti...un dzeru ne vairaak kaa parasti...tieshi shii urinaacija paraadiijaas pirmaa...
 * vel nesaprotamaakais- kad veel nesaaku eest kaa zirgs, svars peekshnji paaris nedeelju laikaa pieauga par 2 kg!! Es biju shokaa...no kurienes?? Es vnm esmu eedusi maz, lai uztureetu savu figuuru, bet ieraugot to uzskrejienu straujo...
 * un viss nepatiikamaakais- seju apklaajushas sarkanas pumpas  
       - Negaidu kad man visas tuuliit apsveiks, nekaaroju peec konkreetas atbildes...vnk nesaprotu ko domaat...liidz mr veel dazhas dienas, tad nu neskrienu veel nekur, iemesls var buut da jebkaads...un tomeer, ko juus par to domaajat?

Ievietots 22. feb 2013 10:33

Ieraksti komentāru
Secība:

sieviete2013

Grutnieciba ta noteikti nav. Laai gan katrai pazimes citadakas, tomer tik atri vinas neparadas
Pievienots 27. feb 2013 10:13

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2

LAPAS KARTE