Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveikas! Mans stāsts sekojošs.. 11. cikla dienā sāku mērīt parasto ķermeņa temp., lai uzķertu ov.. daru to katru ciklu un tgd ir jau pie 37.0 saprotu, ka ov bijusi.. un tas ir nedēļu ātrāk kā pēc kalkulatora.. un tā pagājušas 7...

Atbildes: 5, Skatījumi: 5106, Ievietots: 18. aug 2013 07:13, pēdējās izmaiņas: 4. sep 2013 21:48 Lasīt vairāk
  • Sveikas! Veidoju šo diskusiju galvenokārt tādēļ, ka googlē neatradu atbildi uz šo jautājumu un domāju, ka mana pieredze noderēs tām meitenēm, kas pēc tam būs manā situācijā...Tātad..jau nedēļu pēc ov novēroju ūdeņainus...

Atbildes: 3, Skatījumi: 3533, Ievietots: 23. apr 2013 06:43, pēdējās izmaiņas: 12. mai 2013 15:08 Lasīt vairāk
  • Sveikas, zinošās un pieredzējušās māmiņas! Problēma sekojoša.. uzreiz pēc mr sāka sāpēt krūtis. Nu jau nedēļa pagājusi un sāp joprojām ! Nekad neesmu varējusi sudzēties par krūšu sāpēm, jo tādas praktiski nebija... nezinu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 11556, Ievietots: 10. mar 2013 11:53, pēdējās izmaiņas: 14. mar 2013 18:13 Lasīt vairāk
  •  Eh, meihas, nesaprotu kas notiek...Nezinu cik objektiivas ir sekojoshaas paziimes attieciigam forumam, un tomeer jautaashu peec Juusu viedokliem :) * niez viss kjermenis, taa itkaa buutu piemetusies kaada alergijas, nekadu pumpu nav, nav nekaadu...

Atbildes: 11, Skatījumi: 9104, Ievietots: 22. feb 2013 10:33, pēdējās izmaiņas: 6. jan 00:07 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE