Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Priekšādiņas apgraizīšana?

Sveiciens! Jautājums varbūt pat vairāk jau pieaugušiem vīriešiem,kam tas ir veikts.,vai nav samazināta jūtība un citas izjūtas?
Man jāveic medicīnisku iemeslu dēļ 2 gadīgam puikam,draugs saka,vēlāk būs jaunietim,vīrietim mazāk baudas? Protams,ja jādara,darīšu.,bet kāda pieredze citiem varbūt?

Ievietots 19. feb 2013 22:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

**Sniegpārsliņa**

Esmu bijusi kopā ar apgraizītu vīrieti. Patiesībā man kā sievietei bija ļoti labi, jo nebeidza tik ātri. Varēja būt pilnvērtīgāks un kvalitatīvāks sekss. Ir mazāka jūtība, bet ne jau tā, lai neko nejustu. Vienkārši nebeidz tik ātri. Un arī orālais sekss viņam patika. Nebija nekādu problēmu un izbaudīja visu procesu tāpat kā neapgraizīts vīrietis. Arī izskatās labāk no estētikas viedokļa. Citiem neapgraizītiem ir diezgan traks tas "buldoga" efekts. Amerikā vispār gandrīz visi ir apgraizīti. Tā kā domāju, ka nav tur ko uztraukties. Tas drīzāk ir pluss, nevis mīnuss.
Pievienots 20. feb 2013 07:01

Atbildēt komentāram

JanisBBBBB

Pirms pieņemiet lēmumu par apgraizīšanu pameklējiet internetā "foreskin restoration". Tie ir apraksti un stārsti un bloki par izmisušiem vīriešiem kuri gadiem strādā lai atjanotu priekšādiņu. Daudzi ienīst savus vecākus un ārstus, kas viņiem to ir nodarījuši bērnībā. Tātad apgraizīšana ir pieļaujama vienīgi tad ja vairs nav paredzēts gūt baudu no seksa. Tātad ja jūsupriekšādiņa vienmēr ir bijusi šaura (kaut 1 mm) to var izstaitīt ()! Ja jūs esat ieguvis sašaurinātu priekšādiņu laikus neapārstējot iekaisumus, tad grūtāk. Apgraizīšana ir pats pats pēdējais solis, kad nekas cits nav palīdzējis.
Pievienots 21. mai 2015 08:25

sananar

Paldies.,noderīga pieredze..biški vieglāk palika... :-))
Pievienots 20. feb 2013 12:01

Atbildēt komentāram

18:18

Nu nez nez,protams ja jādara kāda iemesla dēļ ta ir savādāk!
bet nu man ir bijis sexuāla rakstura attiecības ar tādu vīrieti pirmkāŗt man likās ļoti neglīti un otrkartnevar sasniegt tadu baudu,ka ir tad ja viss tur ir kā no dabas! 
Tā manuprat ir gaumes lieta un arī katrs vīrietiis arī to pasniegt var arī savādāk,ka liekas vov! man tā nebija un 2x negribu vairs tādu
Pievienots 20. feb 2013 12:12

Atbildēt komentāram

**Sniegpārsliņa**

Kas tur ir neglīts? Tāds pats loceklis tikai nav tā āda pāri galviņai. Un to priekšādiņu jau tāpat atbīda, piem., orālā seksa laikā. Un vispār mana 'tagadējam vīrietim jau no dabas nav tāda baigā priekšādiņa. Un man sajūtas ir vienkārši lieliskas. Sievietei tas vispār neko nemaina. Arī no higiēnas viedokļa skaitās labāk, ja nav priekšādiņa, jo mazāk kroku, kur mikrobiem dzīvot. Man drīzāk ir negatīva pieredze ar pārāk jūtīgiem vīriešiem, kuri nav abgraizīti. tad gan ir trakums, ka pāris kustības un jau beidz. Jālieto jūtību samazinošie prezervatīvi utt. Bet mazāka jūtība ir tikai un vienīgi pluss. Un nav jau tā, ka vītrietim tāpēc ļoti ilgi jānodarbojas ar seksu, lai beigtu.
Pievienots 20. feb 2013 12:26

padomdevēja

Manam vīrietim ir paredzēta apgraizīšana, arī medicīniska rakstura dēļ! Viņam vispār priekšādiņa nekad nav atbīdījusies. Vispār esot traki, ja viņa vispār neatbīdās, jo ja kādreiz dabūj kādu iekaisumu tad tā ādiņa vispār var aizaugt un tad nevar pačurāt un ir jāliek caur vēdera dobumu katetrs!
Pievienots 20. feb 2013 16:27

Atbildēt komentāram

feja 5 sīčiem

Arī manam vīram jau no dabas nav nekādas ādiņas pāri-nav nekādu problēmu.Un man patīk!
Pievienots 20. feb 2013 16:39

Atbildēt komentāram

Anonīms

Manam vīram ir veikta apgraizīšana jau bērnībā, protams, par izjūtām viņš neko nevar spriest- ir savādāk, vai ne! Esot vieglāk ar personīgo higiēnu. Vizuāli izskatās pievilcīgs, nekādu nejūtību neesmu manījusi!
Pievienots 20. feb 2013 17:53

Atbildēt komentāram

citonins

No higēniskā viedokļa šī procedūta arī ir ļoti laba, pectam mazāks risks uz dažādām infekcijām..

Veiksmi operācijā
Pievienots 20. feb 2013 17:53

Atbildēt komentāram

Manitu

Kas to ir izdomaajis? Tas viss naak no tumsoniigas pagaatnes . ASV , kur ie liels zhiidu iespaids shii proceduura jau kljuvusi par tradiciju. Vai Latvieshiem arii jaaseko zhiidu religjisko rituaalu peedaas? Taa ir cilveeku tumsoniiba un vairaak nekas. Kas veel ir "lieks" un ko vajadzeetu nogriezt?... Manupraat daba zin labaak kas ir nepiecieshams un kaadeelj tas ir nepiecieshams. Atstaasim sho zhiidu rituaalu "lopinju apgraiziishanai" vinju pashu zinjaa! Ja kaadam buus arguments ka apgraiziishana noveersh iekaisumus, ad varu atbildeet - mazgaaties vajag un nekaadu iekaisumu nebuus! Nevaru noticeet kaa zhiidu "gudriibas" saak iespiesties pat latvieshu praatos ...nozheelojami...
Pievienots 20. feb 2013 17:59

Atbildēt komentāram

citonins

Šaja gadijumā šī procedūra netiek veikta prieka pēc...
Pievienots 20. feb 2013 18:25

sananar

Paldies visiem.,jā,tas nu tiešām nav prieka pēc....
Mums jau bija viena operācija,kad aizrāva ar ātriem,jo nevarēja pačurāt,gatavojās apgraizīt,bet beigās izdarīja saudzējošāk,pagaidām pačurāt var,bet ķirurģe apskatot pēc pāris mēnešiem teica,ka tomēr būs jāapgriež..Mēģināšu vēl nogaidīt,konsultēties vēl,bet nu kas būs jādara,laikam jau jādara..biški panika tik..vai tiešām vajag..Ehhh...
Pievienots 21. feb 2013 16:18

###

Vieglāk kopjams, manuprāt divgadniekam ar to pietiks. Un tas ir nepieciešms veselībai ne priekam.
Pievienots 20. feb 2013 18:12

Atbildēt komentāram

es pati

labāk palasi informāciju par šo jautājumu. kā reizi divgadniekam tas nepavisam nav vajadzīgs. arī ASV s ak arvien vairak aizdomaies, ka cirkumcīzija nav vajadzīga vīriešiem.
Pievienots 20. feb 2013 19:00

es pati

labāk palasi informāciju par šo jautājumu. kā reizi divgadniekam tas nepavisam nav vajadzīgs. arī ASV s ak arvien vairak aizdomaies, ka cirkumcīzija nav vajadzīga vīriešiem.
Pievienots 20. feb 2013 19:00

Jaunietis

MAni pārsteidz cik daudz ir sakāms tieši sievietēm par šo tēmu, kaut jautājums bija mērķēts uz vīriešiem. Esmu jaunietis, neesmu apgraizīts, bet manuprāt, kāda starpība mīlēšanās laikā ir vai nav apgraizīts, jo ja tur viss ir ciets, tad tā ādiņa tur šā vai tā nav nekam pāri,nesaprotu kādēļ jūs tik ļoti uztrauc tas izskats. Nesen bija pirmā pieredze mīlējoties- tas vai sievieti var apmierināt kārtīgi, vai process ir pietiekami ilgs- sapratu ka tas ir no pieredzes un pašsajūtas atkarīgs. Man sākumā, kā jaulielākajai daļai puišu, bija grūti sevi kontrolēt un tass viss mīlēšanās prieks ātri beidzās, bet nevajag uzreiz padoties pie pirmās neveiksmes... Tur taču viss pēc mirkļa atkal ir darba kārtībā! Rakstu šo jo mana meitene ir ļoti neapmierināta, ja nesagādāju viņai to baudu.. Bet tagad esmu iepazinis tās sajūtas un varu kaut 2h bez beigsanas un ar jūtīgumu man viss labi, izbaudu katru niecīgāko kustībiņu, un meitene arī laimīga. Manuprāt taa apgraizīšana ir pavisam lieka, gluži kā aklo zarnu griezt bez iemesla- jo kam gan viņa vajadzīga, bet ja mexicina prasa tad ir cita runa. No higenas viedokļa arī nevaru piekrist jo tā ādiņa taču tiek tirita un mazgata- nedzīvojam taču akmens laikmeta. Bet sievietem protams ir vairāk sakāms vīriešu lietās...
Pievienots  1. dec 2016 07:12

Laime - ne vienmēr - kas spīd

nevajag steikties nāks laiks un pati atdalīsies takšu tas vēl bērns jā es saprastu ja būtu kāda cita vaina tad jā bet šāda iemesla pēc nav kur skriet
Pievienots 20. feb 2013 18:31

Atbildēt komentāram

citonins

es domāju kad ārsts labāk zin, un ļoti šaubos kad cilvēka ķermeni kautkas pats no sevis atdalās
Pievienots 20. feb 2013 18:34

-_-_-_-_-_-_-

Būtu "citonins" skolā mācījusies, tad mācētu ij gramatiski pareizi rakstīt, ij zinātu cilvēka anatomiju.
Pievienots 20. feb 2013 19:01

citonins

Paldies, protams, par komplimentu Ja būs nepieciešamība uzraksīšu pareizi... Smieklīgākais ir tas kad aizrādot par manām gramatiskajām kļūdām, varēji pievērst uzmanību savām.. Bet, ļoti šaubos kad Tu varētu man aizrādīt par anatomijas nezināšanu... Iespējams, pašam vajag pārcilāt kādu anatomijas atlasu un atkārtot, savas "iesūrējušās" zināšanas
Pievienots 20. feb 2013 19:27

ina int

Ja ir nepiecieshams tad nav nekas slikts...bet vai patieshaam tas ir vajadziigs..ne jau vienmeer arsti visu perfekti zin..varbuut paintereseejies pie kaada cita speciaalista vai pie kaada kas nodarbojas ar naturaalo mediciinu...Tad buus vairaak informaacijas un vareesiet vieglaak pienemt leemumu.Veelaak nebuus jaanozeelo..xxx
Pievienots 20. feb 2013 20:52
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE