Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Bernu naudina.:)

Sveikas.
Kautkur maniju bet nedabuju izlasit,vai kada ir sanemusi sos 100ls bernu naudu vispar ?
Zinu kad lidz martam vai pat  apriilim var izmaksat,par to visu esmu kurs tik ta gribejas zinat vai kada jau sanemusi vispar ??
Lidz  6.datumam gaidam savu bernu naudinu,ar tadu mazu ceribinu kad varetu tacu izmaksat atrak,akut nu butu 100ls  .

Ievietots 4. feb 2013 21:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Peļucīite

Man pagājušajā gada decembrī piedzima bērniņš, ar biju dzirdējusi kaut ko pa ausu galam, ka velāk izmaksās to strapību, t.i. Sākumā maksās pa vecam - 50 ls un aprīlī starpību izmaksās. Bet tomēr janvārī jau tika ieskaitīti visi 100ls
Pievienots  5. feb 2013 07:38

Atbildēt komentāram

elizabeth

Man vēl skaita pa vecam, šodien jābūt naudai-ceru,ka būs jau paagastinātā summa

Pievienots  5. feb 2013 07:47

Atbildēt komentāram

es ari loti ceru uz to ka ieskiatis
Pievienots  5. feb 2013 07:48

Atbildēt komentāram

​es kad intresejos man teica kad bus uz aprili un par visiem menesiem uzreiz, ka ta naudina busot 
Pievienots  5. feb 2013 07:50

Atbildēt komentāram

Lere

man to pašu teica un rēķinos, ka šo naudu dabūšu uz marta beigām... bet nu cerība jau mirst pēdējā
Pievienots  5. feb 2013 08:04

Anonīms

Nezinu gan. Man bērnu naudu piesolīja izmaksāt līdz 21 datumam. Teica, ka sākumā būšot 63 ls un tad līdz aprīlim ieskaitīs to starpību par trim mēnešiem.
Pievienots  5. feb 2013 08:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ceriba mirst pedeejaa, bet ​Joprojam 50-Ls.... Pagajuso menesi bIJA tapataas...
Pievienots  5. feb 2013 08:59

Atbildēt komentāram

bet tas jau vairs nav godigi,
citiem ieskaita visu solito sumu bet cietiem uz to vel jagaida
Pievienots  5. feb 2013 09:16

Atbildēt komentāram

Anonīms

Jau pagasmenes bija bernu nauda 100ls pazinai.
Meitinai 2men..taka gaidat
Pievienots  5. feb 2013 09:31

Atbildēt komentāram

Inga Stabulniece-Šķestere

kad es zvanīju uz VSAA man atbildēja ka jauno summu 100 ls saņems tie kuriem mazie dzimuši nesen.... ta ka mans dēliņš dzimis pagājušā gada septembrī tad es saņemšu visticamāk tikai visu naudiņu martā,viņa man teica ka jaunajiem bērniņiem uzreiz aprēķina pēc jaunā,bet ar mums redz lielāka ķēpa tapēc ar aizkavēsies... bet saņemsim jau jebkurā gadījumā...
Pievienots  5. feb 2013 09:36

Anonīms

Tieši tā, tiem bēniņiem, kas tikko dzimuši jau maksā tos 100ls, mums pārējiem jāgaida... 
Pievienots  5. feb 2013 09:59

njurciite

man meitina nesen palika 2 menesi, sodien jaiet uz VSAA kartot maminalgu, ceru ka man ari uzreiz saks maksat visu.
Pievienots  5. feb 2013 09:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

bija man pagaajusho meenesi jau naudinja(100ls) Kaut arii teica ka buus tik martaa vai apriilii.
Pievienots  5. feb 2013 09:51

Atbildēt komentāram

Inga Stabulniece-Šķestere

no kurienes tu esi? esmu no Valmieras,un šeit VSAA bieži gadās ka paši darbinieki ir slinki un lēni visu dara....aizbildinās ka taču parādā nevienam tāpat nepaliks...
Pievienots  5. feb 2013 09:55

man delinam8 menesi.jagaida ko ieskaitis somenes
Pievienots  5. feb 2013 10:50

vel jo projam 50 ls,varbut kadam ir izmainas!
Pievienots  8. feb 2013 09:23
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE