Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

ko lai dāvina vīrietim Dzimšanas dienā?

Varbūt kāda vai kāds varētu ieteikt,ko lai uzdāvinu vīram jubilejā?(kosmētika un odekoloni šoreiz nederēs)

Ievietots 28. jan 2013 14:19

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

skaistu kruziti ar prezervativu pacinu
Pievienots 28. jan 2013 14:44

Atbildēt komentāram

+=-

Paldies
Pievienots 28. jan 2013 15:01

lendete

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 2018 04:52

Garden_

pati sevi skaistā peņuārā....
Pievienots 28. jan 2013 14:56

Atbildēt komentāram

+=-

Paldies,ļoti laba ideja
Pievienots 28. jan 2013 15:00

Puļķis

Manuprāt,ar klasisku ādas jostu vai pusvilnas melnu,plānu džemperi ar v veida izgriezumu nekad nevar aizšaut garām nevienam vīrietim
Pievienots 28. jan 2013 15:09

Atbildēt komentāram

mila mamma

es uzdavinaju nokia 3310,bija priecigs un negaidija   neko tadu
Pievienots 28. jan 2013 15:43

Atbildēt komentāram

ČUPIŅA

Es arī neko tādu negaidītu
Pievienots 28. jan 2013 16:26

Anonīms

Es domāju, ka katrs vīrietis priecātos saņemt savas mīļotās sievietes foto - noorganizē kārdinošu fotosesiju sev un bildi pasniedz kā dāvanu vīram vai arī sarīko romantisku piedzīvojumu jums abiem bildējoties kopā! Būs interesanti un bildes paliks kā neaizmirstamas atmiņas!
Pievienots 28. jan 2013 16:17

Atbildēt komentāram

ČUPIŅA

sievieti. kura zina ko uzdāvināt mīļotajam vīrietim!!!
Ja jau esi gana ilgi kopā, tad jau pašai jāzina ko dāvināt!
Pievienots 28. jan 2013 16:28

Atbildēt komentāram

+=-

Cik attapīgi.miss gudrā

Varēji jau labāk pietaupīt savu komentāru,rakstot noteikti ķiķināji par to cik gudri uzrakstīji!
Pievienots 28. jan 2013 18:24

Kristine

var jau ari uzdavinat kadu labu maku,jostu(siknu) ari laby nevis tadu parastu.ka piem pumas jeb adas,smrzas orginalas vienmer visiem patiks netikai viriesiem.esmu ari davinajusi kruzi ar bildi pec izveles.ir tadas kruzites kur visru bilde un pec tam kad ielej karstu dzrienu(teju,udeni,kafiju utt.) paradas bilde.tas pats ari par kadu dzemperiti ko ieprieks piemineja ari laba ideja.
Pievienots 28. jan 2013 16:35

Atbildēt komentāram

Danna

Mūsu ģimenē par tradīciju ir kļuvis dāvināt pasākumus-izbaudīt kādu ekstrēmu /piem.lidojums ar deltaplānu protams-vasarā/,brauciens suņu vai zirgu pajūgā ziemā/utt. pasākumu,ekskursiju,romantisku atpūtu pilī divatā,SPA masāžu.Tas paliek atmiņā ilgāk nekā krūzīte.
Pievienots 28. jan 2013 17:05

Atbildēt komentāram

Es savam plaanoju nopirkt auto videoreģistratoru,cenas jau no 25.ls
Pievienots 28. jan 2013 17:09

Atbildēt komentāram

Garden_

Izklaidi, ko variet kopā izbaudīt, SPA, atpūtas mājā, lidojumu, kruīza braucienu, utt. Tev jau jāpazīst savs vīrietis ja jau esiet kopā, tāpēc apmēram ir jāzin, uz ko viņš noteikti neparakstītos, piemēram opera lielākai daļai ir kā zobu sāpes, vai citiem atkal nepatīk kk ekstrēms lekšana ar gumiju liktos kā nāves bailes...  vienkāršāk nav pajautāt, ko viņš vēlētos?
Pievienots 28. jan 2013 17:21

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE