Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Silikona krūšu implanti

Sveikas visas kurām ir un kurām nav krūšu silikona implanti.Tagad tā ir vairāk vai mazāk aktuāla tēma.Es katru dienu domāju man vajag vai nē,jo daba nav apveltījusi ar lielām vai kaut normāla izmēra. Vairāk interesē to sieviesu pieredze,kuram ir.Ka nolemat,ka jums to vajag,kur taisijat,nu isak sakot visu visu visu un ka ir tagad,vai nenozelojiet un vai tas ir mainijis jusu dzivi.Ja ir,tad uz kadu pusi?Paldies.Tas man laus kartigi visu apsvert par un pret.

Ievietots 24. jan 2013 08:25

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

tihiro-belisa

manai viramatei stav 3izmers un tas bija 8gadus atpakal kad lika ir apmierinata un tas maksaja 3tukstosi neskaitot vizites utt.vina pat tieveja un tapatas dietas neietekme uz implantiem.es kad beigsu nesat bebi pa rokam iesu ari likt protams skatisos ka ar naudam jo no letajiem tas nav.vinai viss ir o.k. un vina vinus lika adazu sl ja nesaubos tur virietis taisa nu nezinu ka vinam uzvards atlidos viramate nakampirmdien izprasnasu vinu ta sikak.vina ir laimiga nekas vinai nesap vinai pat samazinaja krusu galus jo 3delus ir izbarojusi.es jeu sen gribu pati ielikt jo pec delina mazas bet pec meitinas man vel mazakas tapec ari liksu .es uzkatu ka tur nav nekas briesmigs veselibai galvenais lai tev un tavam viram patik.protams dargi bet uz muzu.zinu ka pec operacijas kliegsi ka sap utt.jo loti sap nu netik loti ka dzemdibas.ir jasagatavojas tam morali ka sapec pec operacijas bet domasim par gala rezultatu.veiksmi un nesaubies es tava vieta liktu un vis.
Pievienots 24. jan 2013 15:00

Atbildēt komentāram

zezeze

Implanti nav uz mūžu. Atkarīgs no konkrētām ķermeņa īpatnībām, bet pēc aptuveni 10-15 gadiem ir jāmaina. 
Pievienots 24. jan 2013 18:12

oga24

mūsdienu tehnoloģijas ir attīstījušās un tagad ir silikoni, kas tiek likti uz mūžu, vajag sekot līdzi plastikas ķirurgu informācijai, nevis rakstīt muļķības. 10-15 gadi, tas ir vecajiem silikoniem, kādus lv ķirurgi nepiedāvā vairāk
Pievienots 24. jan 2013 18:31

nleyjocelin

Krūšu palielināšana - Jau 30 dienu laikā manas krūtis palielinājās par 2 cm, turklāt kļuva ne vien lielākas, bet arī tvirtākas.
Pievienots 24. jūn 15:02

dooonija

Man tada pate situacija kaa TIHIRO,gaidu,kad beebis paaugsies.Man jau ir 3 berni,un krutis pat atrast nevar,kaut kads maiselis nokarens,nav vispar krusturis janesa,jo nav ko likt...Vasaru iedomajos ar sausmaam!nekas vairs neizskatisies sieviskigi,jo esmu tagad kaa deelis!Man bija smuki B izmeera...tagad tikai atminas..esmu jauna vel 26 gadi...dziive cauri?Nee,es ari apsveru so iespeju,viirs nav pret,jo es gribu justies pasparliecinata!Domaju,ka vinam ari tas patiktu.Zeel,ka bernu deelj shadi gadaas..Redzu,ka neesmu vieniigaa...
Pievienots 24. jan 2013 18:10

Atbildēt komentāram

ČUPIŅA

Labāk šo summu ieguldīt prātīgi- hipotēkas pirmajā iemaksā vai bērnu nākotnes uzkrājuma kontā, neliela biznesa atklāšanā...
Visas problēmas ir tikai galvā un stereotipos, ka sievietēm ir jābūt manāmām krūtīm, bet patiesībā tās ir domātas lai zīdainis paēstu - nevis, lai izskatītos ''skaisti''

Pievienots 24. jan 2013 18:38

Gerducis, memme ツ

Var redzēt, ka ekii nav problēmas ar krūšu izskatu. Tām, kuras ir izbarojušas divus un vairāk bērnus, krūtis nav izcilākajā formā. Neesmu nožēlojusi, ka baroju savus bērnus pati nevis ar pudelītēm, bet neuzskatu, ka man tagad visu atlikušo mūžu jāstaigā ar polsteriem Sievietei ir tiesības izskatīties skaistām!
Pievienots 24. jan 2013 22:56

ČUPIŅA

Man praktiski nav krūšu - esmu izteikts dēlis.
Pievienots 25. jan 2013 08:20

Angry Bitch

Ārzemnieki šausminās, ka bijušajās PSRS republikās praktiski nav skaistu pusmūža sieviešu. Jo līdz ar bērna piedzimšanu visi līdzekļi tiek ieguldīti bērnos un sev nepaliek nekas. Bērni kad izaugs lai paši pērk sev dzīvokli. Bet mātei vajag arī skaistus pupus, dzemdējot un barojot šos bērnus tāpat jau viņa ir darījusi un upurējusies diezgan.
Jā, visas problēmas ir galvā, taču es negribētu izskatīties kā mana vīramāte, kura pat ūsas neuzskata par vajadzīgu noepilēt. 
Manas krūtis arī izskatās briesmīgi, tāpat kā vēders un viss pārējais. Ja vien būtu pieejami līdzekļi noteikti kaut ko darību, bet vēl 10 gadus hipotekārā verdzība, jāmeklē darbu, bet jaunākais vēl dārziņā neiet... Atliek vien apskaust tās sievietes, kuras var atļauties kaut ko sev....
Pievienots 25. jan 2013 08:38

Anonīms

Meitenes, ja jūs tiesām domājat, ka krūtis ir tas vienīgais iemesls, kāpēc jūsu vīri/dzīvesbiedri/draugi ir ar jums kopā...?? 

Ja jau Jums ir pat bērniņi pieteikušies un dzīve rit normāli, ir ģimene.. kāpēc izmest naudu par kaut ko tādu??? :o Es saprastu, ka Jūs būtu vienas, neviens vīŗietis uz jums acis nemestu, bet gribētos ģimeni, tad jā, tad ejiet, lieciet tos silikonus visās malās... bet tagad.. nesaskatu jēgu.. tiešām labāk naudu noguldiet saviem bērniem, ģimenei un nākotnei...

tomēr 3000 ir diezgan liela summa... tie nav 50 - 100 lati, kad vēl varētu domāt... 
Pievienots 25. jan 2013 08:39

+=-

Ne jau vīra dēļ,tas tiek darīts,bet vairāk jau sevis dēļ,es arī plānoju likt implantus,lai justos labi.
Pievienots 25. jan 2013 12:06

tihiro-belisa

laikam esmu stulba ja nevaru atrast normalu apgerbu?es ar savu viru dzivoju jeu 13 gadus un ne reizi vins man nav izmainijis mil mani lutina man vins ir pirmais esmu jauna 27gadus veca ir delins 8gadi meitina 6menesi.velos but prieks sevis skaista jo ar delinu pec dzemdibam bija janosviez 15 liekie kg un pec meitinas jasviez 20kg.pirms bernina bija 2normals izmers tagad del krutim esmu plakana tieva.man piemeram seks ir briniskigs gimenesdzive briniskiga berni engeli bet drebes kad skaistas gribas vienmer tie neatbilst manu kaulu muskulu izvelei del krutim.runaju ar meitenem viramati vinam viss super ar silikoniem pat pagaidu silikoniem tfu-tfu vis vinam super un drebju izvele vis normali.kapec man vienmer ir japardzivo kleita der tur karajas apaksvela darga vis super dizains skaists bet pupu nav.pec maniem kauliem vien ir vajadzigs 3izmers es negribu lielu bet 2normalu kapec ne ja berniem dodu visu to labako lutinu milu audzinu virs laimigs milos skaists.berniem ari pietiks pat izglitibai utt.virs negrib lai stradaju velas lai ar berniem butu audzinatu.uzkatu ka nedrikst sevi nolaist.jabut skaistai milosai utt.tas nenozime ka viram devi bernus un var norities nesekot sev lidz un virs tik priecasies.ta tik doma bet kad viri staiga tas tik maj ar galvu jus domajat tas kritizetajas ka virs uz divana sedes un ris pats teigdams kada tu man skaista bet bus sapigi kad jums pagriezis dibenu ha ha -paskatisos.man virs ir ar visu apmierinats  un majas pat agrak neka darba laiks beidzas bet velos nekomplekset del to krusu del gribu vairs pa krusturu izveli nedomat jo ROBERTO KOVALE kleitas nav pupu ko ielikt.labi ka ir musu laikos tadas iespejas palielinat utt.protams esmu apmierinata ar visu tikai krutis ta man dedod mieru.nekad neesmu nozelojusi ka bebuki man ir tie ir dieva davanina vinu del pat dzivibu atdotu bet gribu but normala-skaista.un beidzt kritizet katram savs novelu visiem esat laimigas skaistas milosas utt.
Pievienots 25. jan 2013 17:40

Kas es esmu?

Varbūt ir vērts vispirms daļu naudu ieguldīt sevis pilnveidošanā un attīstībā? Bailes zaudēt savu vīrieti vai neatrast sapņu princi bez lielām krūtīm liecina par mazliet dziļāku kompleksu vai problēmām, kuras neatrisināt 2 litri silikona, sāls vai jebkādā cita veida šķidruma. Ja sieviete ir tikai krūtis vai dibens, tad piedodiet, bet ap gadiem 65 jūsu atlikusī vērtība ir 0 .
Pievienots 24. jan 2013 21:33

Atbildēt komentāram

tihiro-belisa

tu mila meitenit maldies.manai viramatei driz bus apmeram 60g.vina ir skaista dzivo tikai ar savu viru 30jubileja bija vini laimigi ne sliktu vardu pa viniem nepateiksi ne virs ne viramate nav izmainijusi viens otram vina beigusi vidalssasun frizierskolu praktika 50gadi meistars uztur apmaksa berniem skolas utt.briniskiga mate sieva un viramate.delus audzina lai tie pasi macas un lai pasi veido gimenes un nevienam tagad neatmet naudinas .vini pasi no nulles savas gimenes cel baro audzina bernus.pasi pasi.par kadam tu nullem te runa.ja tu esi milulis skaisti apaligam formam beidz milulit sac veidot gimeni mili sis formas kuras tev patik un nelien sieviesu lietas pelni naudinu netere laiku atputies pec smagas nedelas
Pievienots 25. jan 2013 17:53

Maddy

Garīgi pilnveidoties mēs varam visu laiku! Ja būtu iespēja arī liktu,kaut vīram viss apmierina(ne jau pupu dēļ esot pecējies, bet satura). Es ar sevi rūpējos, sportu,ir bērniņs, bet ir velme sevi uzfrišināt-līdz galam! Vēlāk pastāsti, ko izlēmi!
Pievienots 25. jan 2013 08:02

Atbildēt komentāram

domīgā

Uldi - vispār jau prasīja pieredzē padalīties nevis pafilosofēt par to, kur naudu ieguldīt un personisko vērtību.

Es esmu tā uzskata piekritējs, ka cilvēkam ir jābūt labās attiecībās ar sevi un ir pašam sev jāpatīk. Konkrēti lielas krītis, vai mazas, īsi mati vai gari utt, ir katra personiskās gaumes jautājums.

Man arī ir trīs bērni un pēc visām grūtniecībām + barošanām esmu mācējusi saglabāt savu figūru tādu kā man patīk (1.75m un 54kg), bet krūtis diemžēl nevar izlabot ar fiziskām aktivitātēm vai diētu. es arī apsveru domu par operāciju, iespējams nelieliem implantiem (ne lielākiem par b izmēru), lai aizvietotu zaudēto krūšu masu. Tam nav nekāda sakara ar vīrieti vai manu vērtību. Tam nav nekāda sakara ar kompleksiem, jo es zinu, ka esot tāda kā šobrīd es vienalga piesaistu ļoti daudzu vīriešu uzmanību un es arī pati apzinos to cik labi es izskatos.
Bet kāpēc neizlabot to, ko var izlabot? Galu galā - cilvēki (ne tikai sievietes) taču krāso matus, nodarbojas ar sportu, lai uzlabotu izskatu, rūpējas par ādu un nagiem utt. Kāpēc lai krūtis būtu izņēmums?

Un ieteiktu atcerēties vienu - izskats IR no svara. Protams, ka cilvēku mīl ne jau tādēļ, bet patikt vairāk vai mazāk viņš gan var.
Pievienots 25. jan 2013 08:06

Atbildēt komentāram

tihiro-belisa

magonit -pilnigi pilnigi tev piekritu laba sievina vai virietis mes visi kautka sevi velamies uzlabot.es kad ar viru biju viriesi pakal skraidija lauliba jeu biju ari pakal skradija bet esmu no tam vienu iemili un viss.ar katru dienu vairak vairak milu un vins to zin un esmu vairakas reizes parliecinajusies musu pagasta visi pat brinas ka ta mit cilvekos tik liela milestiba.es ari gribu implantus bet meitina visu laiku kamer negul pa rokam man vecaku nav un viru nogurdinat nevelos uzkatu ka bebukiem jabut ar mati negribu ari vina vecakus prasit tas ir musu problemas utt.gaidisu gaidisu.uzkatu ja sievietei ir iespeja izmainit trukumu kapec to nedarit?
Pievienots 25. jan 2013 18:08

Maddy

Piekrītu,labi teikts!
Pievienots 29. jan 2013 06:00

Anonīms

Ievietoju krūšu implantus pie dr. Ģīļa - gadu pēc pirmā bērniņa piedzimšanas. Šobrīd gaidu otro- problēmu nav pilnīgi nekādu. Patiesībā, nevar vārdiem aprakstīt to pašapziņas līmeni, kas ceļās pēc tāda veida uzlabojuma - jo īpaši, ja pēc bērna barošanas krūtis paliek vēl mazākas kā iepriekš. Un teksti par to, ka krūtis taisam vīriešiem - ir absolūti garām. Mans vīrs mani mīl gan ar iepriekšējām, gan tagadējām krūtīm - es pati to darīju savas pašapziņas dēļ, turklāt, ne mirkli nenožēlojot. Arī cenas ne visur ir 3000 Ls apmērā - paskaties, jaunajām māmiņām bieži vien piedāvā akcijas, arī es operāciju taisīju par Ls 1600 - manuprāt, ļoti adekvāta summa, turklāt, par dr. Ģīli varu teikti vislabākās atsauksmes.
Pirms operācijas gan iesaku reāli izvērtēt savu izskatu un neiegrūst nedabīga izskata implantus. Pazīstu meiteni, kurai pirms dzemdībām bija B, pēc tam ielika D un tagad staigā ar diviem milzīgiem maisiem, izskatās absolūti briesmīgi. Man pašai pirms bērniņa bija nepilns B, ārsts atļāva maksimums B-C, to arī ieliku. 
Īsumā - ja ir iemesls uzlabojumam, un ja to var atļauties - iesaku!
Pievienots 25. jan 2013 11:14

Atbildēt komentāram

Apslēptā

Ja tik tiešām vēlies, tad uz priekšu. Bet ja šaubies un domā, ka varbūt nevajag, tad labāk pagaidām tik tiešām nevajag. Turklāt noteikti padomā par izmēru. Te jau tika teikts, ka niegrūd milzu bumbas, kuras izskatīsies nedabīgi un pat smieklīgi. Man paziņu lokā ir 2 pilnīgi pretējas pieredzes. Viena sieviete pilnībā nešaubījās, ka grib likt un es viņu atbalstīju, jo pēc 3 bērniem viņas krūtis izskatījās tikia pēc diedziņā iekārtiem krūšu galiem. Ielika B izmēru un izskatās tik tiešām ļoti skaisti Otrai manai paziņai sagribējās lielas krūtis, jo redz viņas B izmērs esot par mazu un bez krūtīm nav dzīves.. Ielika laikam D, sākumā priecājās par saviem bumbuļiem. Viņa diezgan tieva un maza pēc auguma, tapēc tur sanāca nevis sieviete ar krūtīm, bet gan krūtis ar sievieti Pēc kāda ilgāka laika jau vairs nepriecājās un saprata, ka mazliet pāršāvusi par strīpu ar nedabiskumu. Ņēma laukā, bet āda bija izstaipūjusies un tapēc lika atkal šoreiz jau mazāku izmēru. Tā ka iesaku rūpīgi apsvert šo domu par implantiem un janav šaubu un sirds un prāts saka jā, tad liec iekšā
Pievienots 12. dec 2014 09:45

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE