Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kadus pilienus jus dodat savam mazulim pret gazitem?

Es gribetu palugt vai Jus nepadalitos ar informaciju, es gribetu zinat kadus pilienus jus dodat lai nepustos vederins, manam mazulim ir 1,5 menesi un sakuma lietojam espumisan it ka palidzeja, bet tagad nelidz, tapec domaju ko citu izmeginat, vienkarsi gribetu zinat kuri pilieni ir labaki

Ievietots 28. apr 2009 04:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

ežukiņ

Meitenēm devu Sab Simplex mums palīdzēja.Sākumā arī devu Espumisan,bet nekādas jēgas nebija,tad man šo ieteica
Pievienots 28. apr 2009 05:11

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Dilles udens berniem - Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 05:37

siikuminsh

čau Natusikk.nju vari vispar pameģināt to sab simplex.bet godigi sakot nekas nelidz tam gazitem kad tuvosies 3 menesisiem tad pasas saks pariet vismaz man ta mazajam ir.
Pievienots 28. apr 2009 05:37

Atbildēt komentāram

Anonīms

nju tad pameginasu tos, vins man it ka traki nemocas bet sat tad sanak..
Pievienots 28. apr 2009 05:38

siikuminsh

njamm mums ar ta bij bet vins  mokas ar tamm graizitemm puncuka.pamegini ap nabiu pamaset ta uz rinki tas ar vispar feini palidz esmu izmeginajus
Pievienots 28. apr 2009 05:49

Atbildēt komentāram

Anonīms

nju es maseju un lieku kompresi sildu puncuku un uz vedera lieku gulet, nju es neteiktu kad baigi palidz uz britinu ja, bet pec tam atkal sakas sapes...man tad tie pilieni labak palidz
Pievienots 28. apr 2009 06:13

Anonīms

Domāju, ka nevajadzētu aizrauties ar kaut kādiem tur pilieniem. Es devu fenheļa, ķimeņ vai diļļu tēju. Gāzītes gan arī pašas par sevi pārgāja līdz ko puika sasniedza 3 mēn. vecumu.
Pievienots 28. apr 2009 06:13

Atbildēt komentāram

Anonīms

es jau zinu kad nevajadzetu ar tiem pilieniem, bet vienkarsi nevaru noskatities ka vins mokas...mums tikai 1,5 menesi.a tu tas tejas devi pasam mazulim...es domaju pameginat vienreiz iedod kimenju teju bet tad nobijos, jo domaju kad vinam vel nedrikst so teju, es dodu tikai kumelisu tejinu
Pievienots 28. apr 2009 06:16

Anonīms

Uzmanīgi ar kumelīšu tēju, jo stipra kumelīšu tēja cietina vēderu, bet vāja savukārt mīkstina.
Pievienots 28. apr 2009 06:25

Anonīms

paldies par padomu!!!
Pievienots 28. apr 2009 06:27

Anonīms

Ķimeņu, fenheļa un diļļu tējas dzēru gan pati, gan arī devu mazajam. Domāju, ka nekādu ļaunumu dabīga tēja mazulim nodarīt nevar. Bet - vari pakonsultēties par tēju došanu ar bērna dakteri (ja viņa/viņš ir normāla/-s). Man ar bērnu ārsti nu galīgi nav paveicies, tādēļ daudz ko daru uz intuīciju vai arī apjautājos mammai. Tas, ka laiki tagad citi, nenozīmē, ka mammas neko nesaprot, jo galu galā mēs tak par normāliem cilvēkiem esam izaugušas!!!
Pievienots 28. apr 2009 06:30

Anonīms

nju ar arsti man ir paveicies.bet nu vinja ne visai piekrit kad tik mazinam jau sak dod visadas tejas.Nju man ar palidz mama, es labak ar vinju konsultejos un kaut ko prasu neka arstei
Pievienots 28. apr 2009 06:41

Anonīms

Ārsts noteikti nepiekrīt tādēļ, ka ir uzskats - kamēr mazulis uzturā lietot tikai mammas pienu, ūdeni un tējas, t.s., papildus šķidrumu viņam nav nepieciešams dot, jo mammas piens ir gan ēdiens, gan dzēriens. Savukārt līdz ko mazulis tiek piebarots vēl ar mākslīgo pienu, vai arī dota jau kāda putra utml., tad viņam nepieciešams papildus šķidrums organismā
Pievienots 28. apr 2009 06:53

Anonīms

Es savu mazuli baroju ar maksligo pienu, tapec ar dodu tejinu
Pievienots 28. apr 2009 07:41

susurs:)

Es ar devu Sab simplex arii liidzeeja
Pievienots 28. apr 2009 06:18

Atbildēt komentāram

viss vēl priekšā

Saka jau ka līdz 3 menešiem parasti pāriet gāzītes, bet manai mazajai tikai pēc 4men. pārgāja. Draudzenes mazais pat līdz 6mēn. mocījās.
Pievienots 28. apr 2009 06:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

oho, nju es ceru kad man tik ilgi nebus jamocas, pilnigi nevaru noskatities ka mazulis mocas
Pievienots 28. apr 2009 06:49

viss vēl priekšā

Man arī bijžēl savas peciņas, likās ka kāds vinjai atombumbas puncī spridzina
Pievienots 28. apr 2009 07:11

Anonīms

Es devu Espumizan.T
Pievienots 28. apr 2009 07:49

Atbildēt komentāram

neris

Mums no espumizāna palika tikai sliktāk gāzes burbuļoja puncītī, bet purkšķīši nebija. Tad pārgājām uz simpleksu un tas uzreiz palīdzēja
Pievienots 28. apr 2009 07:50

Atbildēt komentāram

Anonīms

nju manam mazulim ari burbuloja tas gazites vedera, nju bet gazes ari naca ara bet pa visam biskin(purksis). bet kad naca tie purksi ara tad vins dikti mocijas..
Pievienots 28. apr 2009 07:53

siikuminsh

ja vinam patik uz puciti tad drosi vari liktvins man tajaa perioda tikai taa bija merigss
Pievienots 28. apr 2009 07:53

Atbildēt komentāram

Anonīms

nju vinam patik uz puncuka gulet bet ne ilgi, biskin pagul un tad piekust un tad es vinju lieku uz muguras vai uz saniem.bet nju kamer tas puncuks sap, es vinju uzlieku uz puncuka tad it ka mazliet pariet, bet vins man ilgi nevar nogulet uz vedera
Pievienots 28. apr 2009 07:57

-

No Espumizāna šķiet puncītim palika vēl sliktāk, tāpēc mums ieteica Antiflat pilienus, un jāsaka, ka ļoti labi palīdzēja - beidzās ikvakara raudāšana un histērija. Visu laiku tie arī nav jādod, tikai tad, ja jūt, ka mazais kļūst nemierīgs. Vēl labi palīdzēja stipri savārīta ķimeņu tēja, tikai stipri jāsavāra.
Pievienots 30. apr 2009 07:55

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE