Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Kadus pilienus jus dodat savam mazulim pret gazitem?

Es gribetu palugt vai Jus nepadalitos ar informaciju, es gribetu zinat kadus pilienus jus dodat lai nepustos vederins, manam mazulim ir 1,5 menesi un sakuma lietojam espumisan it ka palidzeja, bet tagad nelidz, tapec domaju ko citu izmeginat, vienkarsi gribetu zinat kuri pilieni ir labaki

Ievietots 28. apr 2009 04:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Anonīms

Pēcpusdienā un vakarā es pati arī dzēru fenheļa vai ķimeņu tēju (tik baigi nevar aizrauties, jo tā vairo piena veidošanos), kā arī devu mazajai. Šķiet, ka bija nedaudz labāk, bet paralēli arī devu Espumisan pilienus, mums tie palīdzēja (noteikti kā kuram bērniņam), neko sliktu nevaru teikt. Tāpat, kā citas māmiņas liku uz punča dzīvoties un masēju ap nabiņu Protams, ļoti daudz domāju līdzi, ko es pati ēdu.
Pievienots 30. apr 2009 08:45

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es dodu Sab Simplex vai ari Enterokind, kas ir homeopātiski pilieni. Nopērkami tikai Ģimenes aptiekā
Pievienots 30. apr 2009 09:02

Atbildēt komentāram

...........

mums daktere ari ieteica SAB SIMPLEX n
Pievienots 30. apr 2009 09:53

Atbildēt komentāram

WWJD

es savam devu gan sab simplex, gan antiflat. nekas neliidzeejaa. pakonsulteejos ar vienu gurdru beernu dakteri un saaku dot gremoshanas bakteerijas (nu linex, lacto seven) un lactrasi, bet  lactrasi parasti iesaka lietot tad, ja baro ar kruuti. liidz 2 meeneshiem viss nostabilizeejaas. tagad purkskina bez saapeem un bjaushanas.
Pievienots 30. apr 2009 09:57

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mēs ar mēģinājām Linex, taču pēc tam mums bija problēmas ar vēdera izeju, reizēm izpalika un reizēm bija gļotaina, tā kā ātri vien atteicāmies no šīm dabīgajām baktērijām
Pievienots 30. apr 2009 11:39

duudateetis

espumizan pilienus devam!
Pievienots  1. mai 2009 11:41

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es dodu Espumisan pilienus, kā arī fenheļu tēju, ko arī pati dzeru. Vēl Rūķīšu tēju sērijā ir Māmiņu tēja- to e dzeru. Nu jau kādas dienas mazā raud mazāk, tad jau arī puncītim ir labāk
Pievienots  1. mai 2009 21:18

Atbildēt komentāram

Anonīms

maniem mazulīšiem jau 20 un gandrīz 30, bet zīdainībā laikam fenheļa tēju.
Pievienots  1. mai 2009 21:57

Atbildēt komentāram

Anonīms

liels paldies visiem par to kad padalijaties ar informaciju
Pievienots  2. mai 2009 04:28

Atbildēt komentāram

Broken angel

Espumizāns ir ar ārstējošu efektu, tāpēc rezultāts ir tikai lietojot regulāri, pat tad kad šķiet, ka vairs nekas nesāp bērniņam! Pārdozēt nevar! Lietoju pirmo mēnesi savam puisītim, protams, papildus bija vēderiņa masāžas un vingrošana! Kad nevarēja aizmigt, liku uz sava vēdera un tā mēs gulējām! Otrajā mēnesī no kolkām vairs nebija ne vēsts!
Pievienots  2. mai 2009 08:03

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nju es ari taisu tas masazas un lieku uz punca gulet un dodu regulari tos pilienus
Pievienots  2. mai 2009 10:28

beautiful

manai meitinjai drusku paliidzeeja espumisan(sab simplex vispaar nee), Veel devu dzert teejinjas.
Bet liidz 3.men. gandriiz visiem beerninjiem taa ir, peec 3.men viss paries. manai meitinjai pargaaja ap 2.5 men
Pievienots  2. mai 2009 10:55

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. »

LAPAS KARTE