Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Orgasms sievietēm

Sveikas dārgās dāmas!
Man ir tāda problēma. Tagad man ir 23 gadi, dzimumattiecības uzsāku 17 gados. Ir bijuši trīs dažādi partneri, bet visi ilglaicīgi un ar attiecībām. Visu šo gadu laikā man nav bijis orgasms, tā vismaz domāju. Esmu jau daudz un dikti interesējusies, bet nevaru sev vainu atrast. Visi partneri bija ļoti dažādi. Puisis, kas šobrīd ir, gultā ir vnk perfekts, ja tā var teikt, bet brīdī, kad sāk kaut kas "iet uz augšu", man paliek ļoti neērti un, kad paliek nu pavisam traki, orgasmu notēloju...It kā esmu pilnībā atbrīvojusies, uzbudinājusies pamatīgi, bet to galu neredzu. Kādas ir sajūtas, kad tiešām ir orgasms?

Ievietots 9. dec 2012 14:30

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Mammū!

Es mākslinieciski nevarēšu aprakstīt sajūtas,bet kad būs,tu pati sapratīsi un garām napalaidīsiNesanāk tāpēc,ka tu iespringti un visu laiku gaidi.Bet tas nav nekas nenormāls.Nu ja nav,tad nav.Tam arī nav jābūt obligāti katru reizi.Orgasmu tēlot nevajag,jo tagad tavs draugs domā,ka viss ir normāli un necentīsies kaut ko mainīt.Jo ilgāk tas vilksies,jo vairāk tu pieradīsi tēlot,bet atzīties tu vairs nevarēsi un būs jāturpina tēlot.
Pievienots  9. dec 2012 16:23

Atbildēt komentāram

botike

Pievienots 27. jūn 2017 12:26

morisdonna9

Libido uzlabošana sievietēm -
Pievienots 21. sep 16:59

Liliii

Nu, jāsaka godīgi, neuztraucies- Tu noteikti neesi tāda vienīgā! Man ir 26 gadi, ir bijuši 5 partneri, tagad vīrs nu jau 6 gadus. Orgasmu seksa laikā neesmu sasniegusi NEKAD! Tomēr, iesaku mēģināt citus variantus- mēs esam atraduši variantu- varu to sasniegt orālā seksa laikā! Tikai puisim ir šis fakts jāzina un jāpalīdz risināt!
Pievienots  9. dec 2012 16:52

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja vajadziiga iisa paliidziiba rakstat uz profilu! Orgsms 100%
Pievienots  9. dec 2012 18:24

santa23

Orāli man baudas līmenis kā tāds nav no tiem augstākajiem. Kad dušā esmu viena tad gan daudz varu no sevis dabūt ārā par šo esmu domājusi, ka, iespējams, man ir kompleksi par ķermeni, bet tādu arī it kā nav. Saprotu, ka problēma ir tikai manī, laikam tiešām meklēšu speciālistu, kas varētu palīdzēt.
Pievienots  9. dec 2012 19:41

Ingucīc

Tēlot orgasmu ir pats tizlākais kas vien var būt..Vajadzētu apdomāt,kā šo lietu izrunāt ar otru pusīti,kaut gan nu jau viņš jutīsies vīlies tevī,uzzinot patiesību,jo viņš taču domā,ka viņam izdodas Tevi apmierināt.Un lielai daļai vīriešu tas ir ļoti svarīgi.
Ir divi varianti:  nr.1.  visa problēma slēpjas Tavā galvā,psihologiski pārāk ieciklējies uz sajūtu gaidīšanu. nr.2. Partneris tomēr nav tik labs kā liekās,viņš varbūt ir labākais no trijiem,bet ne perfekts,kā Tev varbūt šķiet..varbūt tas tikai liekās uz to iepriekšējo fona...pirmo orgasmu ir grūti aizturēt,manuprāt,jo ja čalis ir zinošs orgasms atnāk tik negaidīti,ka paspēj vien noplikšķināt acis,ka jau esi to izjutusi..tikai ar laiku var iemācīties to novilcināt,lai tik ātri nav...
Pievienots  9. dec 2012 16:52

Atbildēt komentāram

Anonīms

lielaakais prieks viirietim ir redzeet, kā vina sieviete "beidz"vairakkartigi un "novilcinat" ir jāmācās vīrietim, ne sievietei! piekritīšu par psiholoģisko barjeru. mazākpopulārs ir viedoklis par iekšējo intīmo saskaņu- viss ir perfekti, kopa labi, uzticaties viens otram, sadzīvojat, tachu kad lieta nonāk līdz intīmam uzticēšanās lietām, iestājas barjera. apsveicu tos, kam izdevies to sasniegt. man tas ir izdevies, lai gan neuzskatu sevi par nezkādu seksa Guru! arī seksualās attiecības pastāvīgi ir jaizkopj, japapildina un jāattīsta!
Pievienots  9. dec 2012 18:19

Eimija

iesaku aiziet pie speciālista.
man draudzene ir,kurai ar ir līdzīga situācija,partneri dažādi,bet kā nav tā nav tās kulminācijas .
neviens un neviena,kas tev šeit rakstīt neatrisinās visu ātrāk kā speciālists-ir ļoti daudz dažādu iemeslu.nemoki sevi ar minējumiem,bet atrisini to pie laba speciālista.
lai veicas.
Pievienots  9. dec 2012 17:05

Atbildēt komentāram

-_-_-_-_-_-_-

​Kārtējā d*bīlā tēlotāja - tādām tik ar kāju pa pakaļu, no gultas ārā un prom uz teātri vai sazin' kur.

Jebkurš (arī vīrieša) orgasms ir komandas (pāra, t.i.) darbs. Tā kā jūs neesat pāris (jo jūsu starpā nevalda uzticība), tad arī te neko censties nav jēgas, jo problēma ir psiholoģiska, nevis fiziska rakstura.
Pievienots  9. dec 2012 17:12

Atbildēt komentāram

Green Bumblebee

​Kads Tu dailrunatajs :d  Ir meitenes, kuras nejutas visaa perfektas un uztraucas, ka ta ir vinas vaina. Pilnigi meiteni saprotu. Bet Tu perfektais- ceru, ka Tev nekada lidziga situacija nekad nebus ( ka es maku melot!  ) Piekritu, ka jarisina situacija, bet nevajag ar tadiem ''uzbraucieniem'' 
Pievienots  9. dec 2012 18:11

santa23

Cik Tu radošs esi. Zini dzīvē ne viss ir tik labi cik gribētos. Un dažreiz sanāk pamānīties, pietēlot, lai tik otram būtu labi. Saprotu, ka nepareizi darīju, bet tādu attieksmi pelnījusi neesmu
Pievienots  9. dec 2012 19:37

lasītāsjs

piecu gadu laikā trīs partneri tas nav ilglaicīgas attiecības un tajā arī slēpjas tavas problēmas, neviens sliktais partneris tev nepalīdzēs, tikai partnere zinās ko un kā tu gribi!
Pievienots  9. dec 2012 17:13

Atbildēt komentāram

lasītāja

​Es domāju, ka tas viss tādēļ, ka neviens no viņiem nebija tas īstais un vienīgais. Kad būs īstais, tev jau būs vienalga, vai ir orgasms vai nav (jo ka jau zināms, ar vien vairāk sieviešu saskaras ar šo problēmu), galvenais, ka tas cilvēciņš ir blakus  
Pievienots  9. dec 2012 17:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es uzskatu ka vaina tomeer ir viirietii,vins vienkaarsi nemaak dot sievietei orgsmu! Jo vins domaa tikai par sevi,un tas ir paarsvars viiriesu! 
Protams ja sieviete nevar dabuut orgasmu normaalaa seksaa,tad tas noteikti sanaaks oraalajaa sekssa,protams ja viirietis pacentiisies,un peectam arii aizies pamazaam parastajaa seksaa! 
JEBKURA SIEVIETE VAR GUUT ORGASMU!!!
Pievienots  9. dec 2012 18:06

Anonīms

Tikai viens jautājums ? Vai arī masturbējot nekad neēsi sasniegusi orgasmu ? Ja nē tad jā tikai jāiet pie speciālista ! Jo tēlojot teu veidosies pieradums un kā pašsaprotams un iebrauksi lielā depresijā un nekādīgi no problēmam netiksi vaļā ! Vajag censties atslābinātis un nedomāt par ko citu kas tevi var atturēt no baudas gūšanas jo tas jau ir priekš tevis  !
Pievienots  9. dec 2012 18:22

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja nepieciesama iisa pamaaciiba,lai guutu iistu orgasmu raksti uz manu profilu! Orgasms 100%
Pievienots  9. dec 2012 18:28

Atbildēt komentāram

Anonīms

varbūt lieta slēpjas taja, ka daudzi pari, arī jūs, nodarbojas ar seksu, nevis mīlējas? viskolosālako saskaņu izjutu vienas nakts sakarā, nekadu aizspriedumu, nekādas vainas apzinas, nekadas atbildības (izsargājamies, bez tā tomer nevar!)! vai meklēju viņu pēc tam? nē! es meklēju līdzīgas sajūtas! unliejkas, esmu atradis!  lai veicas arī tev!

nepakļaujies vispārējam sabiedrības spiedienam, jo tas tev nedos orgasmu. meklē! tavs partneris nav perfekts, ja nevari sasniegt kulminaciju. ..ja arī viņš ir perfekts, tad tikai ne tev!
Pievienots  9. dec 2012 18:31

Atbildēt komentāram

santa23

Mēs noteikti mīlējamies, nodarbojas ar seksu un drāžamies, kā sanāk konkrētajā situācijā )
Paldies par padomiem
Pievienots  9. dec 2012 19:35
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE