Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Bērna 2. gadu jubileja

Sveiki!
Vēlējos uzzināt idejas, padomus, labākās iespējas, kā mīļi un sirsnīgi nosvinēt savam dēlam 2 gadu jubileju. Varbūt ir vecāki, kas savai atvasei jau ir nosvinējuši, un vēlas padalīties ar svinību plusiem un mīnusiem, ko un kā labāk darīt. Vai svinības rīkot mājas apstākļos, vai svešā vietā īrējot speciālas bērnu ballītēm domātas vietas. Ko likt galdā, ko aicināt u.tml. Būšu dikti pateicīgs par jebkādu ideju un padomu...
Naudas apjoms nav svarīgs.
Jau iepriekš paldies.

Ievietots 8. dec 2012 08:31

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

:):)):)

Piepūšamās atrakcijas, ja telpa atļauj, ja ir tematiskā ballīte, tad var piepūšamo atrast atbilstoši tematikai Jāskatās jau no tā, kas bērnam interesē-vai klauni, vai prinči, princeses, mašīnas utt. tad var kaut ko saistībā ar to, gan greznošanā, gan tērpos
Pievienots  8. dec 2012 13:24

Atbildēt komentāram

Anonīms

Šeit patīk pat divgadniekiem un ja vel ir līdzīga vecuma draugi tad ir vēl jautrāk. Tieši visvairāk divgadnieku mammītes īrē telpu lai uztaisītu mazajam ballīti kopā ar tuvākiem draugiem un radiem.
Laikam kā kurš to uzskata pat pareizu.

Pievienots  2. feb 2013 09:37

Atbildēt komentāram

Anonīms

Meklēju idejas meitiņai uz gada jubileju, un atradu šeit idejas, ir no kā iedvesmoties

Pievienots 10. mar 2013 20:58

Atbildēt komentāram

Piepūšamas atrakcijas ne īpaši derēs divgadniekiem - tiem vēl būs grūti uz tās kāpt virsu! Labāk izvēlēties speciālas mini atrakcijas, kas paredzētas bērniniem no 1 līdz 4-5 gadiem. Piem. no
Ja viesi ir dažāda vecuma, tad var sakombinēt piepūšamo atrakciju ar mazuļu baseinu ar bumbiņām, kaut  gan tajā būs interesanti arī 4-5 gadīgiem bērniem.

Pievienots 16. mar 2013 02:41

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveika, pati esmu saskarusies ar tādu jautājumu, un beigu beigās nolēmam svinēt , bērni bija ļoti priecīgi, ļoti patika
Pievienots 11. apr 2013 13:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE