Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Kā cīnīties ar putekļiem?

Dzīvoju 2-istabu dzīvoklī, 4.stāvā.No laika gala mūsu dzīvoklis ir bijis putekļains, arī gaiss istabā ir ļoti sauss, gan ziemā, gan vasarā.Bet visnogurdinošākā ir bezjēdzīgā cīņa ar putekļiem.Esmu izmēģinājusi viskautko-gan biežākvēdināt, gan mitrināt gaisu, nekas nelīdz.Putekļi jāslauka nepārtraukti, bet tikko noslauku, tā vakarā jau nobraucot ar pirkstu pa mēbeļu virsmu var redzēt tā atstāto sliedi.Esmu izmisumā? Ko lai dara? Varbūt kādam ir bijis līdzīgi.Ļoti lūdzu padomu, nevaru vairs izturēt!Arī pati esmu kļuvusi alerģiska..

Ievietots 24. apr 2009 09:37

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

ugu

Vai  kaadam ir dziivoklis bez putekljiem? Es arii mokos, bet neatrodu citu risinaajumu, kaa tikai kopt un kopt veelreiz... un taadaa veidaa NEPAARTRAUKTI!!!
Pievienots 24. apr 2009 09:59

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Ja nevar problēmu likvidēt - jāmaina attieksme. Man arī vecā mājā ar krāsns apkuri puteikļi rodas daudz. Nopirkām labu putekļusūcēju, biežāk jāuzkopj. Bet citādi tie puteikļi netraucē. Var jau likvidēt visus tepiķus un aizkarus aizvietot ar žalūzijām. Tad māja izskatīsies pēc biroja, bet putekļu būs mazāk un varēs vieglāk uzkopt.
Pievienots 24. apr 2009 10:02

Atbildēt komentāram

Gunta

Tepiķa aizvākšana itin nemaz nelīdzēs.Pēc savas pieredzes- ja iepriekš putekļus slaucīju katru dienu, tad tagad pēc remonta un tepiķa aizvākšanas jāslauka 2 reizes dienā- nedomāju ka ir kāds veids kā ar to cīnīties, nākas samierināties.
Pievienots 24. apr 2009 10:21

Atbildēt komentāram

SIEVIŅA

jaa, redzu, ka neesmu vieniigaa, kas izmisiigi ciinaas ar putekliem
Pievienots 24. apr 2009 12:29

Atbildēt komentāram

TTT

Nu o.k., neviens jau nesaka, ka nav jākopj, bet nevar taču tam tērēt visu savu brīvo laiku!Ir taču citas lietas darāmas...Neesmu protams,bijusi nevienā no jūsu mājokļiem, bet ievēroju, ka manas mammas privātmājā putekļu ir krietni mazāk un tie tik ātri nesakrājas.Varbūt ir kādi speciāli uzkopšanas līdzekļi, kas palīdz ilgāk uzturēt dzīvokli tīru.Vai varbūt problēma ir apdares materiālos, kas pievelk putekļus?

Pievienots 26. apr 2009 11:04

Atbildēt komentāram

Mammīte

arii man maaja pilna ar tiem putekljiem,slauku un slauku...jo vairaak elektroieriices,taadas kaa tv,dvd u.c.,jo wairaak puteklju...dzirdeejusi esmu par lidzekljiem,kurus izmantojot,virsma tikl joti tos putekljus nepiewelk...diemzjeel tikai dzirdeejusi...nekur neesmu maniijusi,ka taadus wareetu iegaadaaties
Pievienots 26. apr 2009 12:40

Atbildēt komentāram

Anonīms

Manuprāt ir jāsāk ir ar mēbeļu padziļināto izsūkšanu
Pievienots  2. jūn 2010 05:54

Atbildēt komentāram

Panda

Sveikas!
Ziniet, ar putekļiem ir tā, pilsētā bez tiem nu nekur ir knifiņi kā tos varbūt samazināt.
Pašai darbs ir saistīts ar vides izpēti - uzlabošanu tīri tādā ziņā, ka vērtēju birojus, firmas no "zaļās" puses, sākot ar atkritumiem, ķīmiskajām vielām, magnētiskajiem laukiem u.c. Jāsaka, ka tikpat labi to pašu var piemērot mājsaimniecībām, tā , ka ja ir kādi jautājumi, varat droši rakstīt.
Par putekļiem varu teikt tā, jāskatās cēlonis - papētiet vai pa to pašu istabu ienākot mājās nestaigājat ielas apavos, neliekat riteņus, ratut, un varbūt pat tiek pārvietoti pa istabu, cik zinam, mazuļiem ļoti patīk ar to nodarboties.
Istabas iekārtojums - jo vairāk būs gludu virsmu, jo ātrāk noslaucīsiet putekļus un tie nekrāsies. Palūkojieties uz saviem skapjiem, grāmatplaukitem u.c.
Tepiķi - ja netiek rūpīgi kopti (īpaši vēl tie, kas karājas pie sienām)  arī ir viens no avotiem (arī putekļu ērcītes).
Ir nozīme arī tam, kur dzīvojat, ja tā ir iela ar lielu satiksmi, tad pa jūsu logu ielidos ne tikai putekļi, jo tālāk esat no ielas jo labāk. Tas pats attiecas uz būvlaukumiem, būvobjektiem un remontiem.
Tāpat parasti aizmirstas iztīrīt gultapakšas un vietas, kuras ir "tālāk" no acīm, sekciju augšas u.c.
Tā jau putekļiem normas robežās nav ne vainas Domāju, ka jūs pašas jau šo te visu zinājāt Jā, un ja mājās ir kādi mitrinātāji, filtri u.c. ierīces, tās regulāri jāiztīra, jāizmazgā.
Ir vēl dažas nianses, ja būs interese varu uzrakstīt.
Pievienots  9. jūn 2010 07:46

Atbildēt komentāram

Anonīms

Tatad! 1kart visu lietu kartiba skapjos, atviktnes, ladites utt.utjp, ari aiz skapjiem, uz skapjiem,kartigi sagludinatas drebes skapjos,mazak nevajadzigu mantu un paunu, kas reizem glabajas gadiem ilgi....nestaigat ar ielas apaviem pa dzivokli, tiri logi, aizkarus biezak parmazgat vajag, kur putekli sakrajas, divana parsegus,purinat, izsukt mebeles biezak...manuprat mikstajam gridas segumam ir ideals variants kur nosesties putekliem,tad vajag riktigu puteklsuceju ne tikai pa virsu, ja nav tad pec iespejas sad tad parulet nost paklaju un izmazgat gridas.Tada zina gridu var katru dienu uzmazgat, ja nav tepikis.Ak ja, ja vecie radiatori, tad noteikti vajag izpust redeles,kur putekli sakrajas sauseligi daudz.Pie udens piliti terpentinu, gridas mazgajot, manuprat lidz, ak ja, vel ir lidzekli,nu nekaitigie, bisu vai kadi, mebelem, citam virsmam, kas it ka neuzkraj puteklus, bet kaut kur jau vini paliek tapat.rezume!ja bus visu letu kartiba, tad uzkopt maju bus tirais nieks, jo visos sturisos, kaktinos un plauktinos ir kartiba.
velu veiksmi!
pec pieredzes, ar visu so, putekli tapat uzrodas, varetu domat, ka kada malama masina vinus speciali razotu, it seviski pilseta dzivokli.
Pievienots  9. jūn 2010 08:32

Atbildēt komentāram

milniece

Viennozīmīgi putekļus pavairo mājdzīvnieki -kaķi , suņi un putniņi.
Mīkstie ,pufīgie audekļu dīvani,vilnas deķi un vilnas,mahēras drēbes.

Pievienots 14. nov 2011 13:49

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE