Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Meitiņai ir 1gads un 3 mēneši.Šobrīd ir izsķīlušies 4 zobiņi augšā un 3 apakšā.Kreisajā pusē apakšējais zobiņš nekādi negrib šķilties.Toties šodien pēkšņi ieraudzīju, ka bērna mutītē , tuvāk smaganām ir izšķīlies...

Atbildes: 2, Skatījumi: 5756, Ievietots: 8. jan 2010 13:17, pēdējās izmaiņas: 10. jan 2010 15:40 Lasīt vairāk
  • Dzīvoju 2-istabu dzīvoklī, 4.stāvā.No laika gala mūsu dzīvoklis ir bijis putekļains, arī gaiss istabā ir ļoti sauss, gan ziemā, gan vasarā.Bet visnogurdinošākā ir bezjēdzīgā cīņa ar putekļiem.Esmu izmēģinājusi viskautko-gan...

Atbildes: 14, Skatījumi: 31536, Ievietots: 24. apr 2009 09:37, pēdējās izmaiņas: 14. jūn 2012 16:37 Lasīt vairāk
  • Esmu izlēmusi atņemt vecāku tiesības meitas tēvam...Lieta tāda, ka viņš par meitu nav interesējies kopš šķiršanās.Tulīt būs jau 10 gadi.Tiesa piesprieda alimentus-20 LVL mēnesī , taču arī tie netiek maksāti.Esmu gājusi pie...

Atbildes: 9, Skatījumi: 14483, Ievietots: 28. dec 2008 19:07, pēdējās izmaiņas: 22. jūn 2011 06:55 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE