Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Erekcijas traucējumi jaunietim

Pirms pāris mēnešiem iepazinos ar kādu puisi, soli pa solim no draudzības viss pārvērtās par krietni vien tuvākām attiecībām, un nonācām arī līdz gultai. Tikko kā nonācām līdz seksam, draugam pēkšņi pazūd erekcija, pirmajā reizē to ļoti neņēmu vērā, nodomāju ka draugs ir vai nu noguris vai nu nomocījis sevi ar kādu svarīgāku problēmu. Nākamājas mēģinājumu reizēs viss notiek tāpat, lieliska priekšspēle, tūlīt ķersimies pie lietas un pēkšņi draudziņš nolemj iet gulēt. šoreiz jautāju, kas par lietu, un draugs stāsta, ka sekss viņam nav bijis pāris gadus un pēdējā reize beigusies visai neglīti, jo draudziņš nav stāvējis un meiča ar kuru toreiz bijis kopā, to uztvēra ļoti saasināti un raidījusi pārmetumus puiša virzienā. Es esmu saprotoša un netaisos padoties, gribu risināt problēmu un palīdzēt savam draugam, bet īsti nezinu kā, jo katrs mēģinājums beidzas ar neveiksmi, un draugs krīt ar vien lielākā depresijā, baidās pazaudēt mani neveiksmju dēļ, kaut gan visu laiku viņu mierinu, ka negrasos padoties. Mums abiem ir 24 gadi, alkohols vai citas apreibinošās lietas netik lietotas pirms mēģinājumiem mīlēties.
Lūdzu, iesakiet, ko darīt, kā puisim palīdzēt, esmu mazliet izmisusi. Katra reize ir caur bailēm "stāvēs, vai nestāvēs", žēl puiša, ka viņam nākas ciest šādi un žēl sevis...

Ievietots 16. okt 2012 23:33

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

izklausās, ka puisim ir nepieciešama seksologa konsultācija - šādas problēmas visbiežāk ir saistītas ar psiholoģiskiem faktoriem. baidoties, ka erekcijas atkal nebūs, tā patiešām kārtējo reizi pazūd...
Pievienots 17. okt 2012 03:48

Atbildēt komentāram

morisdonna9

Potences tabletes – Kopumā esmu apmierināta ar šo produktu un iesaku to lietot arī citiem.
Pievienots 22. sep 06:20

saprotošā

Tas noteikti ir tapēc, ka sekss tik ilgi nav bijis. Ieteiktu nesteigties, sākumā saprotiet, ka līdz īstam kontaktam vajadzēs laiciņu, izmantojat radosumu, sākat ar priekšpēli, iespējams priekšspēle ir pa ilgu. Varbūt traucē tas faktors, ka izmantojat prezervatīvu, jo, kamēr to vekl, jauniem puišiem bez pamatīgas pierdzes zūd erekcija. Ja zūd erekcija procesa laikā, ieteiktu Tev viņam sniegt orālo, jo tas labi palīdz atjaunot erekciju. Patiesībā ar laiku noteikti viss nokārtosies, vienkārsi vajag pacietību. Izrādi pacietību, maigojaties, mēginat, ja nesanāk, nekrīti panikā! Ja tomēr pēc kāda laika nekas nemainās-dodaties pie konsultanta.
Pievienots 17. okt 2012 05:22

Atbildēt komentāram

mis monro

hmmm. dzirdeta problema. nu tagad ar manu tagadejo viru mums ar ta bija sākuma. Viņam tas nebija vairak ka gadu bijis. Un pirmaja reize viņam nestaveja. nu neko nakošaja reize bija ta ka es biju aizgajusi ar draudzenem uz klubinju un pec tam injs atbrauca man pakal un kad majas bija ar iedzera atslabinajas.. un pec tam viss bija un ir tagad mus viss ok. izklausisies ka esmu kkada pavedinataja uz alkaholu, bet.. spried pati
varbūt tiešam viņs ir baigi saspringts un doma ka nekas nebus
Pievienots 17. okt 2012 08:59

Atbildēt komentāram

palūko Mīlestības & seksa sadaļu; tur dažādas bēdas ir zem Problēmas seksā
Pievienots 17. okt 2012 14:18

Atbildēt komentāram

Liliii

Hmmm... jokaini! Ir jau tā, ka viss ir galvā! Tādēļ viņam pašam jātiek tam pāri- jāieskaidro, ka tā nav slimība, ka viņš ir spējīgs, tikai vajag saņemties! Jāaptver, ka gan viņš, gan Tu viņam blakus ir iekārojams!!! Viss ir galvā!!! Zemapziņā vai apziņā! Var teikt- tā jau ir trauma! :/
Pievienots 17. okt 2012 14:21

Atbildēt komentāram

andalūzija

varbūt tieši pretēji vajag ko iedzert, atslābināties un nemanot tu viņu uzkurini, ka viņš pat nepaspēj nobīties ka atkal nestāvēs....
Pievienots 17. okt 2012 18:55

Atbildēt komentāram

andalūzija

stāvi uz galvas, met salto, dari vienalga ko, lai viņš nepaspēj iedomāties par TO un TĀ stāvēšanu. Vajag vienu reizi, lai sanāk un tad jau būs OK 
Pievienots 17. okt 2012 18:58

Atbildēt komentāram

Sigita

Es arī esmu pārliecināta, kad beidzot tas sanāks, tad pēc tam problēmām nevajadzētu būt!
Un mēģināsim Tavu ieteikumu, vispirms kaut ko iedzert, lai spriedze mazāka un tad ķerties pie lietas.
Paldies!
Pievienots 17. okt 2012 20:41

Saw_game

Nu un kā ar morālo/orālo un roku palīdzību??? Nav gadījusies līdzīga situācija, taču pieļauju, ka tas varētu palīdzēt.. 

Lai jums veicās  
Pievienots 17. okt 2012 19:43

Atbildēt komentāram

Sigita

Nē, nelīdz orāla palīdzība...
Būs jāmēģina vispirms pacelt kādu glāzīti stiprās dziras, tas varbūt varētu palīdzēt.
Puisis pēc dabas arī ir ļoti kautrīgs
Pievienots 17. okt 2012 20:38

g78

Izskatās, ka čalis pārāk iesprindzis un sastresojies par iepriekšējām neveiksmēm, un ja ir pārāk ilga priekšspēle, viņš paspēj sastresoties vēl vairāk .. Varētu ieteikt meitenei,  čali sākumā orāli vai ar roku darbiem iepriecināt līdz veiksmīgam nobeigumam, bez mājieniem par vaginālu seksu, vai kādiem pienākumiem... un pēc pāris veiksmīgām reizēm čalim pašapziņa nostabilizēsies, un tad jau pats sapratīs, kas un kad jādara.  Labs piedāvājums bija arī neliels alkohola daudzums , lai atslābinātos... un pēc šī  saviesīgā pasākuma ļaujies lai viņš iegūst tevi...bez pārmērīgām priekšspēlēm. Ļauj viņam dominēt, kā vīrietim, nevis ucinies .. Lai veicas.
Pievienots 17. okt 2012 20:38

Atbildēt komentāram

Sigita

Ņemšu vērā tavu ietiekumu, paldies
Pievienots 17. okt 2012 20:40

Anonīms

Man tāpat bija.

Pirmkārt, apsveicu - esi atradusi puisi, ko var nosaukt par "princi baltajā zirgā".
Otrkārt, apbēdināšu - viņš Tevi mīl un zemapziņā uzskata, ka, atvainojos, drāzt kādu, ko mīli, ir slikti - tādēļ arī viņam savīst, kad jāķeras pie lietas .
Treškārt, risinājums - tabu noņemšana no seksa (nekādā gadījumā nevajag izrādīt, ka Tev to vajag) - vienkārši mīlinieties, apmierini viņu ar roku, palūdz, lai viņš pastrādā ar mēli.. Un tā pamazām, bet bez nekādas pieprasīšanas vai piespiešanas. Kad pienāks laiks, papildus asumam, pajautā par viņa fantāzijām un realizē tās, bet visam jābūt nepiespiesti, ar mīlestību un dabiski.
Pievienots 17. okt 2012 20:47

Atbildēt komentāram

Sigita

Nezinu gan vai varu piekrist pie Tevis teiktā par uzskatiem, ka "drāzt to, ko mīli ir slikti"...
Ņemšu vērā par fantāzijām, kaut daļa jau tiek realizēta. Gaidu nākamo tikšanās reizi, skatīsim kā tad būs
Pievienots 17. okt 2012 22:18
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE