Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Vai Tev vai tavam bērnam arī ir atslēgta Bites „Izmaksu kontrole”?

Gribu paust savu neapmierinātību, jo esmu vīlies savā līdz šim „draudzīgajā” operatorā. Jau kādu laiku esmu Bites klients, bet atzīstu neesmu spējīgs izsekot saviem zvanīšanas paradumiem. Tāpēc kad parādījās iespēja uzlikt „Izmaksu kontroli”, tad uzreiz pieslēdzu iespēju uzzināt, kurā brīdī esmu iztērējis 80% no sava limita, lai atlikušo mēnesi varētu runāt īsāk. Taču šajā mēnesī pēkšņi rēķins ir nevis ap 3.50Ls, bet gandrīz 10Ls! Piezvanu uz Biti - izrādās „Izmaksu kontrole” man ir atslēgta! Par to es esot brīdināts ar SMS, kas sūtīta maijā... Tā kā esmu nomainījis telefonu kopš maija, man ir tik vecas SMS nav un pierādīt, ka neesmu tādu saņēmis es nevaru... Bite man laipni norādīja, ka varu pakalpojumu pieslēgt „bez maksas” atkārtoti, bet tas jau nesamazina manu iepriekšējā mēneša rēķinu! Atdot naudu man neesot pamata, jo man bija jāseko līdzi izmaiņām. Taču mājas lapā NEKUR nav informācija par to, ka iepriekšējā mēnesī „Izmaksu kontrole” tika atcelta.

Aicinu cilvēkus noskaidrot vai viņiem vai viņu bērniem, kam iepriekš bija šis pakalpojums , tasī nav atslēgts, jo pēc Bite operatores vārdiem es nopratu, ka šis pakalpojums ir atslēgts visiem, kam tas bija pieslēgts un visiem jāpieslēdz atkal pašiem! It sevišķi ja runa ir par bērnu mobilajiem - viņi jau tiešām paši sev šo pakalpojumu nepieslēgs!

Ievietots 3. okt 2012 10:02

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

:)

Man mammai, ja nemaldos, pagājušā mēnesī arī bija šāds pārsteigums laikam! Atminos, ka kaut ko viņa par to teica!
Pievienots  3. okt 2012 11:18

Atbildēt komentāram

Emmīlija

Man pirms pāris mēnešiem pienāca sms, ka tiks atslēgta tā izmaksu kontrole
Pievienots  5. okt 2012 07:13

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE