Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Otrā Mantu Mītava Otrajā Elpā Svētdien, 10. februārī pl. 11.00 Vēlreiz aicinām uz mainīšanos! Ko ņemt vērā: - Maiņai nes Labas lietas - tīras un lietojamas. Ja tomēr sakrājušās arī ne tik "labi...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2051, Ievietots: 27. jan 2013 09:39, pēdējās izmaiņas: 27. jan 2013 09:39 Lasīt vairāk
  • "​Tavs bērns aug ātri, drēbes jau atkal kļuvušas par mazu? Jaunas pirkt sanāk dārgi? Padod tālāk un paņem pretī! Šo svētdien, 6. janvārī pl. 16.00 nāc uz Bērnu Mantu Maiņu labdarības veikalā Otrā Elpa (Marijas iela...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2111, Ievietots: 5. jan 2013 15:20, pēdējās izmaiņas: 5. jan 2013 15:20 Lasīt vairāk
  • Es esmu salikusi visus rakstus, kas man pieejami, par vecaaku teemu te- http://gimene-pasaka.webs.com/apps/docum…  Lai nav tik ljoti pa guugli jaarokas kaadam, kam tas viss interesee un pat nezin, ar ko saakt mekleet :)Turpat blakus arii...

Atbildes: 1, Skatījumi: 2856, Ievietots: 30. sep 2012 00:46, pēdējās izmaiņas: 1. okt 2012 05:38 Lasīt vairāk
  • ​Par autinju vilnas virsbiksiiteem :) Taa kaa taas, ko iespeejams iegaadaaties, ir diezgan daargas un arii saliidzinoshi sarezhgjiitas, te ir vienkaarsha ideja, ko iistenoju es pati un esmu par to ljoti prieciiga :) Taapeec - varbuut kaadai...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2074, Ievietots: 17. mai 2012 07:49, pēdējās izmaiņas: 17. mai 2012 07:49 Lasīt vairāk
  • Par autinju vilnas virsbiksiiteem :) Taa kaa taas, ko iespeejams iegaadaaties, ir diezgan daargas un arii saliidzinoshi sarezhgjiitas, te ir vienkaarsha ideja, ko iistenoju es pati un esmu par to ljoti prieciiga :) Taapeec - varbuut kaadai...

Atbildes: 0, Skatījumi: 2118, Ievietots: 17. mai 2012 07:48, pēdējās izmaiņas: 17. mai 2012 07:48 Lasīt vairāk
  • Uzgāju lapu, kurā par agrīnajām grūtniecības pazīmēm rakstītais ir tulkots no angļu valodas ar kaut kādu tulkošanas programmu. Man šķita pietiekami smieklīgi, lai padalītos ar jums...

Atbildes: 3, Skatījumi: 4120, Ievietots: 9. apr 2011 15:26, pēdējās izmaiņas: 11. apr 2011 15:46 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE