Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Ginekoloģe Siguldā

Sveikas, tik tikko aizgāju no savas iepriekšējās dakteres, jo likās, ka viņai mazliet skleroze piemetusies, pēdēja reizē aizejot, viņa man stāsta par vecām analīzēm, kur sen jau viss izrunāts+ iedod mātes pasi, kurai nav vāciņu, tā, ka pat piem, es uz viņu paskatoties pirmo reizi nesapratu,kas tas ir.. 

Tātad, gribētu zināt, Jūsu atsauksmes par pieejamām dakterēm Siguldā!
Tā kā šis ir mans pirmais bērniņš, gribētu, lai daktere būtu jauka un saprotoša, un paskaidrotu visu,kas mani interesē..  

Padalieties pieredzē, vai pirmais iespaids dodoties pie savas ārstes bija īstais,noturīgais, vai arī varbut kāda no dakterēm ir garstāvokļu cilvēks, utt.. 

Paldies.. 

Ievietots 17. sep 2012 12:24

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

sauliiteee:)

Es arī nomainīju ginekoloģi pirms 4 mēnešiem, aizgāju pie dakteres Ingrīdas Briškas, IB klīnikā, siguldā. biju 2x jau. likās jauka, saprotoša.
Pievienots 17. sep 2012 12:47

Atbildēt komentāram

Eusaa

Sveika!
Iesaku Māru Stradi IB klīnikā. Super mīļa, jauka, saprotoša dakterīte, kurai vari zvanīt jebkurā laikā ar jebkuru jautājumu un zini, ka saņemsi atbildi!
Esmu gaidībās ar pirmo bērniņu un ļoooti apmierināta! 
Draudzene arī iznēsāja savu puiku pie viņas - ieteica man! 

I.Briška man gan ne pārāk patīk (pāris reizes biju uz usg pie viņas), no draudzenes arī esmu dzirdējusi nevisai jaukas atsauksmes.. Bet katram jau savs Citai varbūt Strade varētu likties par jauku, mīļu uķi puķi.. Jo viņa tāda ir - sauks Tevi par jaukumiņu, mīlulīti utt..
Pievienots 17. sep 2012 18:56

Atbildēt komentāram

...Inese...

Sveika,
es arī varu ieteikt Māru Stradi, IB klīnika. Gaidu pirmo bērniņu un abi jūtamies apmierināti. Ļoti mīļa, saprotoša un atsaucīga dakterīte.

Lai veicas dakteres meklējumos!
Pievienots 19. sep 2012 09:02

Atbildēt komentāram

skumjaa

Nju es ar biju stara par dakteriti M.Stradi,likas vnk super dakterite. BET lidz saskaros ar so to,kas lika mainit domas,un mainisu ari dakteri. Lieta tada,ka vinai ir daudz pacientu un vina manuprat nespej visiem veltit kartigu uzmanibu,un iedzilinaties probleemaa.ka cilveks loti jauka. Es vairakas reizes griezospie vinas del ta ka sapeja sans,novela vainu uz iekaisumu,kautgan atrada tur cistu,kuru isteniba bija janovero,ja jau izteicu,ka man sap tur. nu vot gala rezultataa cista man pliisa pec paris menesiem. Paldies Dievam ka sameeraa veiksmigi,paguleju Gailezera,iztiku bez operacijas,tgd esmu majas un verosu kas bus talak. viss vel naw beidzies. Luuk taa miilaas. Weiksmi jums iistas dakteres meklejumos!!
Pievienots 25. apr 2014 11:58

Atbildēt komentāram

pelite2014

Sveika! Lasu ,un varu tikai pievienoties tām sievietēm ,kas ir pozetīvās atsauksmēs par Māru Stradi!Tiešām burvīgs cilvēks. Gaidu trešo bērniņu, pie dr .Strades netiku, jo viņai daudz pieraksti jau mēnešiem uz priekšu.Biju pierakstījusies pie Dr.Strazdiņas I.B. klīnikā, diemžēl paliku neapmierināta, jo viņa nekad nemācēja konkrēti pateikt, kad var pierakstīties uz nākamo vizīti,kā arī uz zvaniem mēdza neatbildēt,un ja arī atbildēja tad neko sevišķu atbildēt nemācēja! Tagad esmu pie Aigas Rotbergas ,kas arī pieņem I.B. klīnikā, jūtos ļoti apmierināta, atbild uz visiem manis interesējošiem jautājumiem, dod noderīgus padomus, izmeklē kārtīgi, nekādu nolaidību no viņas puses nejūtu!Esmu ļoti apmierināta ar viņas darbu. Katram gan savādāka pieredze, bet ja man būtu jāiesaka ginekologs Siguldā, tad tās tiešām būtu-Māra Strade, vai Aiga Rotberga!
Pievienots 25. apr 2014 12:38

Atbildēt komentāram

eliina25

Sveiki. Vai ir kādas atsauksmes par dakteri Intu Locāni ?
Pievienots  3. sep 2015 09:39

Atbildēt komentāram

Anonīms

Es biju pie dakteres Vanagas poliklīnikā Siguldā. Tas bija vājprāts. Man bija 13. nedēļa, veicu pārbaudi pie viņas. Nevienam neiesaku. Sākumā tāda mīļa, jauka, bet beigās, kad mana otra pusīte uzdeva jautājumu sakarā ar to, kad varētu noskaidrot bērna dzimumu, tā uzbļāva, lai labāk lūdzam Dievu, lai bērns vesels piedzimst un nevienam nesakam, ka vispār gaidam bērniņu! Neatbildēja neuzvienu uzdoto jautājumu normāli, bez tā teikt "iedzelšanas" un daudz stāstīja par savām citām pacientēm, ka vienai tur nesen bērniņš tikai kilogramu viegls esot piedzimis utt. Ja pareizi saprotu, tad tas vispār ir pretlikumīgi.. Bet nu...
Pievienots 16. mai 2017 13:10

Atbildēt komentāram

Ridziniece

Kaut neesmu grutniece,bet iesaku ari dr Aigu Rotbergu.nomainiju savu ginekologu..Ljooti jauka un atbildes uz visiem jaut.,braucu pat no Rigas pie vinjas...
Pievienots 10. apr 2018 15:22

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE