Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

gribu uztamborēt paklāju

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

​sveikiņi,šis jautājums ir tām dāmām domāts kuras saprot par ko iet runa,tad nu tā,es esmu briesmīga nepraša tamborēšanā,bet patīk šāda nodarbe,protu notamborēt visvienkāršāko puķīti un  pavisam vienkāršus nieciņus,tagad ka man ir jāsēž mājas ar mazulīti 1,3 mēn.,tad nu nolēmu ka brīvos brīžos gribu uztamborēt apaļu paklāju.drusku jau sanāk,bet jau pašā sākuma man rullējās uz augšu,kas par vainu,nesaprotu,par stingru,i-netā pārlasu kā jātamborē,bet nesaprotu,vai kāda kura prot var paskaidrot manam "gudram prātiņam" ko es daru nepareizi,varbūt var iesūtit kādu adresīti kā jātambore,paldies jau iepriekš par atbildītēm


Ievietots 14. sep 2012 08:25

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

zaica

droshvien stabinji truukst...atkariigs kuraa kaartaa,vienaa gaisa cilpinjaa jaanotamboree 2-3 stabinji...tehniskos ziimeejumus vari arii caur googli samekleet...caur googli vispaar gandriiz visu var atrast!
Pievienots 14. sep 2012 08:48

Anonīms

vienkārši tamborējot pa apli,jāpievieno lieki stabiņi.To var izdarit,ja pēpieciem iztamborētiem stabiniem ,sestajā stabiņā ietamborē 2 stabiņus un tā visu laiku,veidojas aplis lielāks,ja tamborējamais materiāls velkās uz augšu,tad vajag biežāk iztambotēt liekos stabiņus,ik pēc 3 stabinien 2 liekos.Ceru,ka sapratāt.
Pievienots 14. sep 2012 11:07


 

LAPAS KARTE