Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Zīdainim gāzītes

Sveikas!
Esam teju vai izmisumā, mūsu pusotru nedēļu vecajai meitiņai ir nenormālas gāzītes!

Nesaprotam, ko darīt. Ārsti ieteica pirkt Espumisan, bet tas nelīdz pilnīgi neko. Saka, ka pārējie pilieni zīdaiņiem esot uz tās pašas bāzes un ne ar ko neatšķiroties. 
Pati lietoju Fenheļa tēju cerībā, ka tas mazajai palīdzēs, taču, kā iestājas vakars tā mūsu mājās sākas elle!! Mazā paniski kliedz sarkana palikdama, gāzes plosās pa punci, mēģinu pamasēt, kā medicīnas māsiņa mācīja,gan kājiņas pacilāt, taču viss velti! 
Tā mokāmies ilgi un dikti ( stundām) , kamēr gāzītes mazo pamet un viņa beidzot aizmieg. 

Varbūt, ka kādai ir bijis līdzīgi? Ko darīt? 

Milzīgs paldies jau iepriekš!  
Ilze 

Ievietots 31. aug 2012 20:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Serīna

ja baro ar krūti tad piedomā pie savas ēdienkartes. paēd visu dienu tikai auzupārslu putru un paskaties kā ir vakarā.
Pievienots 31. aug 2012 21:27

Atbildēt komentāram

pelīte,sieviņa

Man nu jau ir divas palielas meitas,nu ar jaunāko meituku bija tāpat,es viņu liku sev uz vēdera un šūpojos šūpuļkrēslā un tad ļoti palīdzēja,bet es viņu liku pret sevi uz vēdera un apsedzu,vēl arī var ar gludekli sildīt marlīti vairākās kārtas un likt mazaiai uz vēdera.siltums palīdz.
Pievienots  1. sep 2012 05:27

Atbildēt komentāram

/////////////

es ar mocījos ar tām gāzēm, kamazā aizmiga, tad pamodās dēļ gāzēm un raudāja. Tas pārgāja pats no sevis, bet man palīdzēja nekas, teikšu kā ir. Varbū Sab simplex pilieni un pati dzēru to fenheļu tēju, jo baroju ar krūti. Izklausās ka tās ir kolikas, un pāris mēnešus būs jāsamierinās. Man ari raudāja no 6-8 kamēr iemiga. Es arī liku uz punča un šūpināju ar kušššššš, tā viņa azimiga un gulēja.!
Pievienots  1. sep 2012 05:34

Atbildēt komentāram

Més arí mocíjámies ar tám gázém. Pirmu visas iespéjamás záles, téijas u.t.t., NEKAS NEPALÍDZÉJA. Bija pat tá, ka visu nakti nonésáju uz rokám un no ríta bérns vienkárshi nolúzt. Bet 4 ménesí shís gázítes vienkárshi pazuda un tagad véders strádá kártígi. Tas periods vienkárshi jápárdzívo. Un nav jéga no tám zálem, jo nepalídz. Ká arí to, ko tu éd, nav atkarígs. Es biju tá sevi ierobezhojusi, ka notievéju lídz vaijprátam, bet nekas bérnam nelídzéja. Mana pazinja éd pat marinétus gurtjus, bet bérnam viss ok. Ljoti noderígá ir lielá bumba, uz kuras uzlikt mazo ar véderu un shúpinát. Tá maséjás véders un ieshúpina mazo. Bet stipri spiests arí nevajag.
Pievienots  1. sep 2012 05:50

Atbildēt komentāram

aptauja

ir gan nozīme tam,ko mamma ēd! marinēts gurķis nav nekas slikts, jo tur nav neviena uzpūtīga produkta iekšā un skābais etiķis tikai palīdz gremot!
Ja ir kolikas,tad viņas ir, bet pārtikai arī ir nozīme. manam dēliņam bija diezgan jūtīgs puncītis, kolikas gan tās nebija, bet ja piedomāju,ko ēdu,tad mazais jutās labi,ja ēdu visu pēc kārtas,negulējām neviens.
klasiskie produkti, no kā jāuzmanās-ŠOKOLĀDE, plūmjveidīgie augļi, svaigi augļi vispār, sīpoli,kāposti, rupjmaize, svaigs piens, pākšaugi, dažiem rīsi, kukurūza un tad vēl visi tie,no kā mammai pašai pūš.. bet katram šis saraksts var atšķirties. bet vienu gan zinu skaidri, šokolādi nepanes gandrīz neviens bērns!

Un vēl ļoti svarīgi ir iespēju robežās mammai nestresot. ir zelta likums MIERĪGA MAMMA = MIERĪGS BĒRNS. ja šo izdodas ieviest dzīvē un nestresot, bet visu uztvert mierīgi, arī bērns jūtas daudz mierigāks un laimīgāks.

aaa un vēl vanniņas pasiltas palīdzot.bet jāvanno uz puncīša,nevis muguriņas.
Pievienots  1. sep 2012 07:23

aptauja

palietojat LIVEO BABY. tas ir savādāks kā espumizāns. daudz efektīvāks un pēc cita principa darbojas. Espumisan palīdz sadalīt gāzes burbuļus, bet LIVEO palīdz burbuļiem nerasties!
Zinu vairākas mammas,kas par šo ir izteikušās atzinīgi kā par vienīgo,kas palīdz.
Veiksmi un izturību!
Pievienots  1. sep 2012 07:14

Atbildēt komentāram

zaica

neko nevar dariit,taa tas ir un tas ir normaali,lai cik diivaini neizklausiitos...
iisti nesapratu vai pati baro? ja,jaa,tad pacenties pirms baroshanas noslaukt tik daudz,lai noskrienaas struukla...jaaturpina viss iesaaktais,kaads no liidzekljiem espumisan,sab simplex utt. + masaazzas,dziivoshanaas uz veedera utt.
palasi
vari iegaadaaties slingu un izmantot kaa paliigu...es pirmos meeneshus,lai izguleetos,liku mazo pa nakti uz puncha un sev virsuu,labaak guleeja,bet kaa modaas,taa tikai pakratiiju,pakushinaaju un guleejaam taalaak...jaa,mugura bija meema,bet...nekas nav neiespeejams...
probiotikji nav jeegas dzert,jo vinjsh tomeer domaats savaadaakaam probleemaam,ne kolikaam...
kolikaam labaakaas zaales ir tikai LAIKS...
Pievienots  1. sep 2012 07:36

Atbildēt komentāram

nomalas

jā, bija tāpat un pirmie mēneši bija viena vienīga bērna raudāšana līdz tādām šausmām, ka dzīvē nekas tik grūts vēl nebija piedzīvots. Vienīgais, kas līdzēja mums - iešana ārā ratos - tā nu staigājām stundam - citu dienu pa 6 h dienā no vietas ar ratiem - gulēt negulēja, bet skatījās un brīnījās - mājās tikai kliedza vai uz vēdera vai šūpulīša pozā ar visiem espumizan, sab simplex, enterokid, attiflat un liveo baby. Iemiga tik naktī  un vienreiz pa dienu uz 1-2h -  pārējā diena bija raudāšana. Bijām pārbijušies ne pa jokam  un tomēr - tas pārgāja pēc 2.5 mēnešiem apmēram.
Pievienots  1. sep 2012 08:14

Atbildēt komentāram

maia 2011

manai meitai pamatīgas kolikas bija tikai vienu reizi....

visas zāles pret burbulīšiem un uzpūšanos viņa atvēma, tā itkā viss kas virs gaisa burbulīša izstūmās atpakaļ....

tavs bērniņš labi kakā?ja nē, tad vajag to izdarīt,jo visi burbulīši, kas zarnās, iznāks ārā un miers...es savai meitai pēc vairāku dienu nekakāšanas dibentiņā iebāzu vates kociņu eļā sasmērētu...tapa bija vaļā un darīt to vēlreiz nenācās .....

vēl tu vari pamēģināt noguldīt viņu uz vēdera un nedaudz pacelt dupsi uz augšu, lai bērniņš dabīgā veidā izgāzējās...ja vēlies, ar apļveidīgām kustībām pamasē puncīti..........sāpīgi viņam nebūs un nekas netiks deformēts....

ne vienmēr pie kolikām ir vainīgs ēdiens...ir vainīgs arī gaiss, kas nonāk bērna puncītī zīšanas laikā, tākā ir jāseko arī lai pareizi zīž....
Pievienots  1. sep 2012 08:32

Atbildēt komentāram

Anonīms

Maniem berneliem palidzeja Iberogast pilieni.
Pievienots  1. sep 2012 08:41

Atbildēt komentāram

kroksis

Maniem dēliem palīdzēja, ja mamma neēda sīpolus, govs pienu un jogurtu, nedrīkstēju dzert gāzētos dzērienus. Pārējo varēju ēst droši.
Pievienots  1. sep 2012 08:54

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

LAPAS KARTE