Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Zīdainim gāzītes

Sveikas!
Esam teju vai izmisumā, mūsu pusotru nedēļu vecajai meitiņai ir nenormālas gāzītes!

Nesaprotam, ko darīt. Ārsti ieteica pirkt Espumisan, bet tas nelīdz pilnīgi neko. Saka, ka pārējie pilieni zīdaiņiem esot uz tās pašas bāzes un ne ar ko neatšķiroties. 
Pati lietoju Fenheļa tēju cerībā, ka tas mazajai palīdzēs, taču, kā iestājas vakars tā mūsu mājās sākas elle!! Mazā paniski kliedz sarkana palikdama, gāzes plosās pa punci, mēģinu pamasēt, kā medicīnas māsiņa mācīja,gan kājiņas pacilāt, taču viss velti! 
Tā mokāmies ilgi un dikti ( stundām) , kamēr gāzītes mazo pamet un viņa beidzot aizmieg. 

Varbūt, ka kādai ir bijis līdzīgi? Ko darīt? 

Milzīgs paldies jau iepriekš!  
Ilze 

Ievietots 31. aug 2012 20:55

Ieraksti komentāru
Secība:

mikmikme

Mums tā pati problēma bija. Pirmos 2 mēnešus ļoti, ļoti uzmanījos, ko ēst. Dzēru visu dienu fenheļa tēju, centos pēc iespējas mazāk lietot cukurus. Mazajam vienu nedēļu devu Liveo Baby (tās ir baktērijas zarniņām), joprojām 2x dienā dodu Sab Simplex. Kopš sāku dot zāles un atteicos no lielas daļas produktu (svaigi dārzeņi- dīvaini, bet pirmos 3mēnešus tos nedrīkst, ja ir kolikas, piens, kāposti, stipri, asi, etiķaini ēdieni.), mums problēmas nevienu reizi nav bijušas. 
Lai veicas!
Pievienots  1. sep 2012 10:12

Atbildēt komentāram

aless

Labdien! mani abi bèrni gàja tam cari un lidz 4 meneshiem abi mocijàs, iesaku censties darit visu,pilnigi visu provèt,un vèl ko ja pati baro ar krùti,tad ieturèt diètu sningru,neko sàtigu un nekàdus dàrzenus( kàpostus,kabazus.u.t.t ),un produktus( jogurtus,pienu, auglus ,bumbierus àbolus) ,kas irzaisa bèrninam gàzes,palasi kàdu raktstu,kurus produktus var lietos,tas ir svarigi 99%! Man bija stingra dièta lidz 4 meneshiem,tas palidzèja loti,ari pati diemzèl nomocijos tà neesdama,tikai uz makaroniem ,risiem,gaju un burkàniem,maizi ,desu , varteit, dazi produkti ,ko lietoju pàtrikà ! Es ar neticèju,bet patieshàm dièta mazo atbrivo no gàzèm! ja lietojat piena pulveri,tad ir jànomaina uz citu piemeram Humana DG,vai kàdiem citiem kuri neveido gàzes vederà! runà ar àrstu ,nemocisim bèrnus!vèlu veiksmi un pacietibu un labu àrstu!
Pievienots  1. sep 2012 12:41

Atbildēt komentāram

Bestija

Tas ar laiku pāriet, bet to periodu es arī atceros ar šausmām. Puika mocījās vairākas stundas katru nakti. Naktīs masējām mazajam punci, likām gulēt sev uz vēderiem, kamēr viņš kaut nedaudz nomierinājās un atlūza no pārguruma. Vienalga ko es ēdu,vienu brīdi grauzu tikai sausiņu un dzēru tēju. Nospļāvos un ēdu visu, izņemot treknus piena produktus, saldumus, asus ēdienus, jo nebija jēgas sevi badināt.
Nedaudz palīdzēja liveo baby pilieni un sab simplex. Ģimenes ārsts no 2 mēnešiem atļāva sākt dod nedaudz banānu, lai kaut nedaudz pamainītu vēdera darbību, citādi visu laiku bija tikai zaļas kakas un baisas vēdersāpes. Ap 3 mēnešu vecumu nācās piebarot mazo ar maisījumu un var teikt, ka vēdersāpes palika arvien mazākas. Šķiet, ka piena maisījums punci bik nomierināja, tieši uz nakti.

Pievienots  1. sep 2012 13:20

Atbildēt komentāram

Karinčiks

Mēs pirmo mēnesi vispār negulējām!Izmēģināju visādus pilienus izslavētos,masāžas,vannītes,gulēšanu uz punčuka!Tad man viena paziņa ieteica ANTIFLAT,nu protams aptiekā teica,ka nearko neatšķirās,tās ir muļķības,atšķirās un vēl kā atšķirās!Ja,espumusan,sab simplex ik pa pusstundai vajadzēja pilināt,tad mazajam ar antiflat pietika ar devu-tas ir viens pūtieniņš mutītē un viss,mazajs uzreiz saldi aizmiga,un es ar vīru dabujām bikiņ pagulēt!
Pievienots  1. sep 2012 13:47

Atbildēt komentāram

Karinčiks

Mēs pirmo mēnesi vispār negulējām!Izmēģināju visādus pilienus izslavētos,masāžas,vannītes,gulēšanu uz punčuka!Tad man viena paziņa ieteica ANTIFLAT,nu protams aptiekā teica,ka nearko neatšķirās,tās ir muļķības,atšķirās un vēl kā atšķirās!Ja,espumusan,sab simplex ik pa pusstundai vajadzēja pilināt,tad mazajam ar antiflat pietika ar devu-tas ir viens pūtieniņš mutītē un viss,mazajs uzreiz saldi aizmiga,un es ar vīru dabujām bikiņ pagulēt!
Pievienots  1. sep 2012 13:47

Atbildēt komentāram

mošķītis

Mn meitiņai arī bija stipras vēdera gāzītes,Espumizan nepalīz,pamēģinaju LIVEO BABY-ĻOTI LABS,iedevu stundu pirms sāpītēm un tiešām palīdz...bērniņam nav tik traki jāmokās. Jādod ir 2x dienā.Pamēģini. Dārgi maksa no 4.50-6 ls,10 gb iepakojumā,pērc tieši pulverīti,bet ir to vērts.
Pievienots  1. sep 2012 16:29

Atbildēt komentāram

Anonīms

Sveika, mums bija līdzīgi, nekas nelīdzēja izņemot ķimeņu tējiņu, mazajam ļoti viņa garšoja un bērnam nebija vairāk nekādu problēmu ne ar kaku, ne ar gāzītēm
Pievienots  1. sep 2012 16:44

Atbildēt komentāram

Murse Durse

Ķimeņu tēja tik tieā'm ir visefektīvākais tautas līdzeklis
Pievienots  1. sep 2012 17:05

Anonīms

Nu nezinu kā ar tiem Sab Simplex vai espumisan ir, bet manam ar bija baigi traki un vinīgais kas palīdzēja bija Antiflat, kā arī vēderiņa sildīšana un vingrošana katru reizi kad mazajam maina pamperu - vismaz visu, kas tur sakrājies ar celīšiem izspiež ārā (jo patts jau lāga nemāk vēl izspiest)!

Ceru ka kaut kas nodrēs!
Pievienots  1. sep 2012 18:48

Atbildēt komentāram

Lūriņa

Milzīgs paldies visām, kuras padalījās pieredzē! 
Pamēģināsim ieteikumus! 

Jaukus sapņukus  
Ilze
Pievienots  1. sep 2012 19:18

Atbildēt komentāram

Minka:)

Manam dēlēnam arī bija liela problēma ar gāzītēm, mums ļoti palīdzēja Antiflat, bet to arī lietojām bieži, gandrīz pie katras ēdienreizes....bet neko citu nevarēja darīt kā neiedeva tā gāzītes mocīja mazo....lai jums izdodas
Pievienots  1. sep 2012 19:53

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. »

LAPAS KARTE