Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Lūriņa

Diskusija: Steidzīgi

Nu, vecenīt, Tev prātiņš sašķobījies vai kā?? 
Vajadzēja ātrāk domāt ar galvu, nevis di*su! Tikai neizdomā vēl piedzemdēt un kaut kur meža malā atstāt! Gan jau kāds mazo dvēselīti adoptēs un būs daudz labāks vecāks nekā Tu jebkad dzīvē varētu būt! ( tīri spriežot pēc "uznāciena" .

Diskusija: Ar Tevi nevaru un bez Tevis arī nevaru!

Pamet to vīrieti!
Man bija tieši tāda situācija. Pēc  teju trīs gadu kopdzīves biju pārvērtusies līdz nepazīšanai! Visi draugi bija uzgriezuši man muguru, no sākuma viņi centās palīdzēt tikt laukā no tā murga, bet nesekmīgi, jo ar laiku cilvēks tā aprod un pierod pie atbaidošas izturēšanās, ka tā kļūst kā atkarība....

Tu viņu nemīli! Un viņš nemīl Tevi. 

Jo ātrāk pati sapratīsi, jo labāk. Tādiem cilvēkiem nav jābūt kopā, lai tikai ilgāk būtu kā pāris, jo būtībā jūs sen jau tāds neesiet!  
Un, tici, ka pēc tam, kad būsi no šīs "traumas" ( sava puiša)  atkopusies, Tev sāksies pavisam cita dzīve  

Lai izdodas!  

Diskusija: ,,,,,,,,,,,,,.........,

Brauc uz ārzemēm. Tikai bērnus būs jāatstāj senčiem vai kādam paziņam. 

Diskusija: Steidzami gaidu atbildi!!!

Jēziņ, takš nopērc testu pa latu!  

Diskusija: Palīdziet ar padomu.

Brauc pie vecākiem uz Rīgu! 
Vieglāk būs darbu atrast, gan vecāki palīdzēs. 

Diskusija: es vairs nevaru to izturet,visapkart meli

Mans ex arī vienu dienu paziņoja, ka izīrēs istabu savā dzīvoklī meitenei. 
Dzīvojām viņam piederošā dzīvoklī un tas viss bija tikai tāpēc, lai mani pazemotu
Tavs draugs ir tieši tāds pats idiņš!!

Diskusija:

Izlasot šo rakstu uznāca vēlme savu mīļoto palutināt vēl vairāk  

Tici vai nē, bet lielākajai daļai no mums ir bijusi slikta pieredze ar otrām pusēm. Silts ieteikums- ej prom, kamēr ir kāds, kurš gaida!!!

Jo nekas nemainīsies... Tu tikai iestāsti, ka viss būs labi, pieradums, bailes no nezināmā utt., taču šāds risks visbiežāk sevi attaisno. Vismaz manā situācijā attaisnoja un es novēlu arī Tev kļūt tikpat laimīgai, atbalstītai, lutinātai un mīlētai!  

Diskusija: gimene krize

Nezinu, vai viņa Tevi krāpj, bet zinu tikai to, ka, ja mans vīrs aizbrauktu uz tik ilgu laiku un mums jau iepriekš būtu bijuši kašķi, tad es ar laiku iemācītos dzīvot viena un mani pārņemtu sen nebijusi miera un harmonijas sajūta. 
Pie tam, arī bērnam ir tikai labāk, ja mājās vecāki nestrīdas. 
Ne jau vienmēr pie visa vainīgi ir cita sieviete vai vīrietis, visbiežāk pie attiecību iziršanas esam vainīgi mēs paši. 

Diskusija: iemīlējos neīstajā personā:(

Izārstē savu "bērnības traumu" un tad vairs uz skuķiem nevilks un spēsi dibināt normālu ģimeni, dzemdēt bērnus. 

Nedomāju, ka esi lezbiete. Vnk apjucis cilvēks, tas arī viss. 

Diskusija: Pilnīgi viena

Neuzrakstīju arī to, ka viņš "mūždien" aizmirst, ja kaut ko palūdzu. Laikam tāpēc, ka prasu kaut ko tik reti. 
Agrāk viņš mani vienmēr turēja aiz rokas, lai visiem parādītu, ka esam kopā, bet tagad pat, ja kopā iepērkamies- aizskrien kaut kur un man viņu pa visu veikalu jāmeklē. 
Vai viņš mani vairs neciena, jo "nekur tāpat vairs neaizbēgšu"? 
Vai arī tā ir normāla attieksme no vīrieša puses pret sievieti, kura ir stāvoklī, jo viņš šo procesu neizprot un labāk jūtas vecajā vidē? 
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE