Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

graafiene04

Maajiguma sajuuta?

Sveikas,meitenes!Gribeeju Jums panaakt,varbuut Juus varat ieteikt,kaa maajaas panaakt maajiiguma sajuutu?Vaacu,kaartoju bet nu kautkaa nejuutu to maaju siltumu kaadu gribeetos,skjiet ka pie vainas gaissaas tapetes,kas man skjiet istabu padara aukstu.Kautgan arii paareejaas telpaas,piemeeram,virtuvee nejuutu to maajiigumu ko veeleetos sajust.

Ievietots 21. aug 2012 17:40

Ieraksti komentāru
Secība:

llulubelle

Mana māsa māk panākt pat īrētā dzīvoklī mājīgumu - salīmē uz sienas foto kolāžas, pārkrāso mēbeles pa savam, saliek dažādus mīļus nieciņus un lieta darīta.
Pievienots 21. aug 2012 17:56

Atbildēt komentāram

Anonīms

Jā, piekrītu dažādi nieciņi piedod mājīguma sajūtu. Istabā noteikti vajadzētu mīkstu paklājiņu un daudz sveces, kā arī puķes un gleznas piedod noskaņu.
Pievienots 21. aug 2012 18:30

Atbildēt komentāram

qwert

Tas, manuprāt, ir tāds mistisks fīlings, kurš vai nu ir, vai nu nav Tā kā, ja mājoklis tiek īrēts, varbūt ir pienācis laiks meklēt citu? Ja tas ir īpašums, tad grūtāk... bet noteikti jādomā, kas tieši traucē, vai pietrūkst. Tas ir tik individuāli, citam vajag spilgtas krāsas, citam nieciņus, citam gleznas vai puķes. 

Es personīgi, savā tagadējā, īrētajā dzīvoklī iemīlējos no pirmā skatiena un viņš man likās silts un mājīgs Lai gan sienas visas pilnīgi baltas  
Pievienots 21. aug 2012 20:25

Atbildēt komentāram

graafiene04

Maajoklis ir muusu passu iipassums ne iireets,taapeec citu laikam nesanaaks mekleet. Un jaa baltas kraasas jau arii var buuut skaistas un siltas,ja vien mums sseit nebuutu tapetes no padomju laikiem.Es pat nezinu,kas pietruukst,esmu bijusi istabaas kur taads bardaks pat bet juutams maajiigums taads.Tas nenoziimee,ka man badaks pietruukst.
Pievienots 22. aug 2012 07:09

LAPAS KARTE