Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Anglju vecaku bushana...

Vai vel kads ir saskaries ar lidzigu situaciju kaa shiii????

Dzivoju daudz dzivokla majaa, pirmajaa staava, bet otraja dziivo anglju sieviete ( drizak varetu teikt jauniete ( ap 23 gadiem)), kurai arii ir berns (liidz 2 gadu vecumam)...
lieta tada ka jau n-to vakaru/nakti augsheejais berns raud/ kliedz stundaam, kamer berna mate izklaideejas cita istabaa ar viriskiem, sez uz loga smekee utt...
esmu meginajusi runaat- neliidzz... viss turpinaas..
uz jautajumu kpc berns ta stundaam raud, vinja atbild, kas tas ir macibas celjaa...
neesmu saskarusies ar sada veida macishanu pret savu bernu..

mani isti neuztrauktu kas augsha notiek, ja vien tas sienas nebutu tik planas, un mana mazaa princesiite vareetu mieriigi chucheet, bet taa kaa vinja ir jutiiga uz berna raudaam- tad netiekam neviens pie guleeshanas...

kaa riikoties, kur versties?
paldies

Ievietots 20. aug 2012 22:32

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Līga Līga

Ja ir tik traki, ka taa kaiminjiene moca to savu mazo, tad droshi vien vajadzeetu pazvaniit child protection services, nemaz nezinu, domaaju, ka laikam katram councilam ir savs telefona Nr, kur jaazvana... Ja vecaaki ir anglji, tad sociaalais dienests taapat nesteigsies njemt beernu prom, bet ies pie vinjiem viziitees, 3 gadus atpakalj jau bija taads gadiijums, baby Peter case, visaas aviizees par to rakstiija - kaiminji vairaakas reizes zvaniija, sociaalie gaaja daudzas reizes, bet kaut kaa tai sievietei izdevaas izlikties, ka iisteniibaa viss ir ok, ka beerns ir neveikls un skrien virsuu kreesliem utt., un beigaas vinja ar savu pieguleetaaju to mazo beernu nosita pavisam... cerams, ka shis nebuus tik tragisks gadiijums.
Pievienots 20. aug 2012 22:48

Atbildēt komentāram

help me

ak Dievs...
tiesham ceru, ka taa nebuus....

Pievienots 20. aug 2012 22:55

bizbizmaare

un kaa tev liekas - ja tu vinu uzraadisi social services, ko vina izdariis tev? iipasi, ja esi vieniigaa, kurai vinas uzvediiba traucee. ja jau tik traki, tad tacu var paarcelties uz sociaali labveeliigaaku apkaartni.

Pievienots 20. aug 2012 23:15

Atbildēt komentāram

annapromo

es ari sim piekritu,labak samekle citu majvietu, es loti labi zinu kadu mammu, kas pat ukinadamas nevar bernu nomierinat, sikais kliedz ka vells, bet labi ka mes sava maja tikai pasi vien, esmu ar itu gimeni dzivojusi kopa, tas nav izturams...
Pievienots 21. aug 2012 00:01

help me

nesaprotu kpc man butu japarvaacas.... 
ko vinja var izdariit? esmu meginajusi ar vinju runaat, tas nav lidzeejies- ko citu lai iesaak... 
Pievienots 21. aug 2012 08:13

bizbizmaare

ai, nevajag buut tik naivai - ko vina var man izdariit... 
 anglu  pikeys jokus ar social services nepaziist. 

Pievienots 21. aug 2012 10:17

Līga Līga

Kas ir anglu pikeys?
Pievienots 21. aug 2012 11:28

bizbizmaare

Dzivo UK un nezina, kas ir pikey...   
Pievienots 21. aug 2012 13:53

Līga Līga

Droshi vien nepareizi uzrakstiiji, buutu pareizi uzrakstiits, gan jau, ka zinaatu 
Pievienots 22. aug 2012 14:37

bizbizmaare

ieraksti so vaardu google, tad jau zinaasi - i ta pareizi vai nepareizi, i ko tas noziimee 
Pievienots 22. aug 2012 15:20

Līga Līga

Hmm, Tu nu gan esi loti izgliitota par zemaako sociaalo slaani... to pashu vareeji jau arii uzrakstiit latviski, savaadaak es lieki teereeju savu laiku, uzzinot googlee informaaciju, kas man nekur nav deriiga, jo par anglju un citiem pikeys man ir maza interese
Pievienots 22. aug 2012 18:58

bizbizmaare

taa ir tava probleema, ko tu gribi vai negribi, interesee vai nee, es tev neuzspiedu neko dariit pret tavu pasu gribu. 
 un jaa, es domaaju, ka ir normaali paarzinaat valsti, taas tradiicijas, valodu, kaa arii slengu, vietaa, kur dziivo. 
 UK citiem noziimee, ko vairaak, nekaa tikai vietu, kur aizlidot ar Ryanair, pret savu gribu, lai apmaksaatu krediitu par dziivokli jaunuzceltaa piepilseetas ciemataa, kaa arii citaam krutaam fiicaam, nemtaam liizingaa  
Pievienots 22. aug 2012 20:35

Līga Līga

Aizshaavi galiigi garaam visos savos apgalvojumos. Izgliitoti cilveeki arii te, vienalga, vieteejie vai no citas valsts naakushi, lieto diezgan pareizu valodu, luuk, no vinjiem es arii maacos, nevis no kaiminjiem no blakus maajas, kuri daarzaa piipee zaali, sit savus 2 sunjus un 5 beernus un ikdienaa lieto slengu... bet katrs jau izveelaas draugus peec kopiigaam intereseem...
Pievienots 23. aug 2012 21:46

bizbizmaare

Līga Līga: 

njaa ar kaiminiem tev aciimredzami nav paveicies, taapeec arii domaa, ka slengs ir tikai lamu vaardi. 
 ieguuglee arii vaardu ''slang'', domaaju, tev noderees uzzinaat, ko tad iisti tas vispaar noziimee.
Pievienots 23. aug 2012 23:24

Atbildēt komentāram

Līga Līga

Nu, nav man tas slengs nepiecieshams, mani darba biedri un pazinjas to tikpat kaa nemaz nelieto, retu reizi pateikts "mate" vai "pet" (uz cilveeku) nav tik smags slengs, lai buutu nepiecieshams to kaut kaa iipashi maaciities.
Varbuut veertiigaak buutu tiem draugiem, kas daudz lieto slengu, pamaaciit pareizi izteikties, visi buutu tikai ieguveeji
Pievienots 24. aug 2012 16:09

xoxo

Es uzskatu, ka taa ir beerna spiidzinaashan un, es zvaniitu social services, vai policijai (ja tas notiek pec 11 naktii). Cik lasiits par shitaadiem variantiem, kad beerni tiek atstaati novaartaa, moraali un fiziski spiidzinaati, un pat nogalinaati (piem. Baby P. dazhus gadus atpakalj).. Man neko taadu uz savas sirdsapzinjas negribeetos, zin, a ja nu kas, un es neko nedariiju.

Domaaju, ka var zvaniit anoniimi, vai arii luugt, lai tur info par tevi anoniimu.

Par pikey - dziivoju jau ljoti ilgi UK, bet par pikey vaardu biju dzirdeejusi tikai vienreiz un pa TV, vienaa no realitates shoviem Ikdienaa, vismaz muusu apkaimee, neviens sho vaardu nelieto, tapeec nebija naacies saskarties. Bet ne uz mirklineuzskatu, ka cilveeka attiistiiba, izgliitiiba, vai inteligences liimenis buutu jaaveertee peec taa, cik slengu vaardus tas zin?
Pievienots 24. aug 2012 08:10

Atbildēt komentāram

Fifi ForgetMeNot

Katru reizi, kad dzirdi kaadu beernu raudaam peec 11 vakaraa, tu zvani policijai, jo domaa, ka beerns tiek atstaats novaartaa un spiidzinaats? Ak, zeme paveries...
Pievienots 24. aug 2012 16:17

Līga Līga

Katru reizi, kad kaads beerns raud vakaraa policijai nebuutu jaazvana, tomeer, ja tas notiek regulaari un daudzas stundas no vietas, tas ir pavisam savaadaak.
Te health vizitores konsultee visaados gadiijumos, arii par mazu beernu audzinaashanu, piem., ja jaasaak beerns radinaat guleet citaa istabaa un beerns nav ar mieru, tad var ljaut vinjam 5 min. raudaat, peec tam pie vinja ir jaaiziet un jaanomierina, tad atkal var atstaat beernu vienu istabaa, ja atkal raud, tad jaaiet mierinaat peec 7 min. utt, tomeer, ja beerns raud 10 un vairaak min. no vietas, tad vinjsh nav gatavs guleet citaa istabaa (vai ko nu tur gribam vinjam iemaaciit), tad pasaakums buutu jaatliek uz nedeelju vai divaam un tad atkal var meeginaat. Ja mazs beerns raud 1 h vai vairaak un netiek mierinaats, tas ir par daudz. Mazi beerni biezhi nemaz nemaak pashi bez mammas vai teeta nomierinaaties, ja gaidiis, ka beerns pats nomierinaasies, vinjsh var raudaat arii 4 h vai vairaak. Un tad taa jau vairs nav audzinaashana, taa ir beerna mociishana. Bet ja beerns raud, jo vinjam naak zobi vai saap kaut kas, tad to jau mamma var pastaastiit, ja ierodas policija vai sociaalie...
Pievienots 24. aug 2012 16:32

heijā!

Jaa, jaa luuk taadi mes cilveeki esam. Ljaujam lai spiidzina aiz sienas beernu, jo pashiem bail. Es tava vietaa zvaniitu vai nu policijai vai beernu aizstaavjiem. kameer tas beerns veel ir dziivs un pie veseliibas.
Pievienots 24. aug 2012 08:11

Atbildēt komentāram

................

Par cik ,esmu redzējusi vietējo bērnu uzvedību lielveikalos un citur, tad par kliegšanu nemaz nebrīnos.
Mans dēls brauca skolas ekskursijā, klases biedri velējās lai šoferītis aptur autobusu pie Mc Donald, kad atbilde bija noliedzoša,šoferi vienkārši sāka apmētāt ar ēdienu, un autobuss tika apturēts.Tā lūk.
Arī es dzīvoju daudzīvokļu mājā, manā treptelpā dzīvo pārsvarā vietējie.Notiek jau viss kas, bet mums ir labas attiecības, tikai tāpēc ,ka nebāžamies citu dzīvēs.Un ne jau es būšu viņu mācītāja,tā ir viņu valsts, un es to cienu.
Pievienots 24. aug 2012 08:20

Atbildēt komentāram

Anonīms

raksti suudziibu vieteejaa council... jaa vinji saakumaa teiks, ka pret beerna raudaam itkaa neko nevar izdariit, bet tev ir jaizskaidro situaacija, smalki, ka beerns tiek stundaam ignoreets....
Pievienots 24. aug 2012 08:42

Atbildēt komentāram

muzhmuzh

es tava vieta noteikti pazvanitu social services(councila noteikti ir), ja ne, tad child protection services un anonimi izskaidrotu situaciju, ja tev bail, ka vina tev kko teiks vai izdaris velak.
noteikti nevajag noversties. tas tacu ir neaizsargats , mazs , bezpalidzigs bernins.
nedrikst vienkarsi noskatities.
Pievienots 24. aug 2012 08:50

Atbildēt komentāram

Šķelme

​Gribas nolamāties, goda vārds pisec!!!! Gan autore ar savu - man jau būtu vienalga, ja vien sienas nebūtu plānas,  un komentārs - pārvācies, nevajag neko darīt lietas labā!!! Mātītes, goda vārds!!!!
Tikai domā par sevi! Galīgi vienalga kas ar mazo dvēselīti? gaidīsi kad būs par vēlu??? Sen jau jāziņo bija!!!
Un tāds likums kā - bērna atstāšāna bezpalīdzīgā stāvoklī un neziņošana par iespējamo vardarbību pret bērnu neko neizsaka??? Ja nav sirds krūtīs - ok, bet vismaz likuma ietvaros kaut ko beidzot izdari ne čīksti te, ka "sīkais" brēc un traucē tev dzīvot!!!
FUI!!!!!!
Pievienots 24. aug 2012 09:04

Atbildēt komentāram

Anonīms

beidzot viens sakarīgs komentārs.. savādāk šķiet, ka lielāko daļu tikai interesē tas, kas notiek viņa četrās sienās un traucē mietpilsonisku dzīvošanu..
un ucinot savu bērnu, tā mamma, kurai traucē cits bērniņš, neiedomājas, ka ne tikai viņas mazulis raud tda kad ir slikti vai sāp kautkas..
tiešām - neraksti te komentārus, bet atraujies no datora un mēģini palīdzēt tam otram - raudošajam bērņukam!
Pievienots 24. aug 2012 10:25

bizbizmaare

reizeem labaak patureet savu muti ciet, nekaa teelot nez kaadus varonus. kaapeec neviens neatceras gadiijumu, kad pensioaaru paaris nakts laikaa aizraadiija jauniesiem uzvesties klusaak un sie nodedzinaaja vinu maaju? kaada sieviete uz metro perona jauniem viiriesiem aizraadiija nesmeekeet un tie vinu nogruuda uz sliedeem, kur guva loti smagus apdegumus. un veel daudz ir taadi atgadiijumu.
Pievienots 24. aug 2012 10:24

Atbildēt komentāram

Šķelme

jā, jā, protams...brrr!! Vai un ak.. un 8.gadīgais puisītis, kas Rīgā tika vecāku nosists dēļ ievārījuma, varbūt arī dzīvoja tādu cilvēku ielenkts...nu nekas, tagad tie var mierīgi nopūsties - fūū.. tikām vaļā, tagad mums drošāk dzīvot!! Skaisti.. Pašai nelabi nepaliek?? Nu lepojies ar sevi... gļēvi un neglīti..
Pievienots 24. aug 2012 11:35

................

Nesaprotu, kā raksta autore zin, ka šī angliete ir otrā istabā ar vīriešiem.Sēž uz loga un pīpē-atvaino viņa savā dzīvoklī  var darīt  ko grib.
Entos vakarus bērns raud-nu tad tā arī pasaki policijā, ka tik šie tev nepaprasa kur tu ātrāk biji.
Traucē tavam naksmieram, un tas notiek regulāri- informē par to savu Landlordu, ja policija neko nedara.
Pievienots 24. aug 2012 12:37
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE