Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Programmas Excel pārzinātājiem.

Man jautājums par šīs programmas uzstādijumiem.

Mēģinot izveidot tabulu un ierkastīt skaitļus, man automātiski daudzi skaitļi pārvēršas par datumiem. (Piem. 1.28=28.janv; vai 1,28=01.janv.) un tā visu laiku.

Kā arī (=SUM()), ievadot formulu galā netiek saskaitīts neviens skaitlis, beigās parādās tikai 00...

Varbūt ir kāds gana gudrs cilvēks, kas man izskaidros, kādos uzstādijumos man kas jāpamaina, lai varētu uztaisīt pilnvērtīgu tabulu...???

Ievietots 19. aug 2012 16:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

draiskuliite

Jāpārformatē attiecīgās šunas par parastiem skaitļiem. Nezinu kāds tev Excel, bet parasti Format -> Cells -> Numbers un jāizvēlas, lai tas ir parasts skaitlis, nevis datums.
Pievienots 19. aug 2012 17:15

Atbildēt komentāram

''''''

Paldies. Formula arī strādā...
Pievienots 19. aug 2012 17:53


 

LAPAS KARTE