Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

šauļu tirgus

sveiks! velejos pajautat vai kada sogad ir bijusi iepirkties uz saulu tirgu? kadas ir cenas salidzinot ar latviju?

Ievietots 19. aug 2012 07:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

trallallā

es neesmu biju šogad, bet man ir aizdomas, ka foršākas lietas var atrast Latvijas dgs veikalos un izpārdošanās - man šķiet, ka nupat tās ir sākušās. bērniem sporta šortus terranovā pirku par ls 3.
Pievienots 20. aug 2012 05:15

Atbildēt komentāram

minnija2

Man draudzene tikko lietoto apģērbu veikalā nopirka vienkārši dievīgu kleitu, ko vilka uz savu jubileju. Arī man šķiet, ka visai labi var iepirkties Latvijā. Man Šauļu tirgus produkcija tāda slāviska liekas. Līdz ar to nav gluži manā gaumē. Es gan pāris gadus tur neesmu bijusi. Gan jau šis tas ir manījies.
Pievienots 20. aug 2012 07:57

Atbildēt komentāram

Lita

Pirms daudziem, daudziem gadiem esam rīkojuši tūres uz Šauļu tirgu, bet kur tas laiks.. tagad vajag braukt uz Vāciju - būs lēti, kvalitatīvāk un  arī - stilīgi
Pievienots 21. aug 2012 14:20

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE