Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Ko lai dara, ar tiem trakajiem grauzējiem?

Lieta tāda, ka, kaimiņiem kompost kaudzē, iemitinājušās žurkas,  un viss kas mūsu pusē dārzā aug ir nograuzts, kas nu zemē ir, dekoratīvajiem kociņiem visas saknes, tagad rakām ārā, tur pilnīgi tādi kā tuneļi iet pa to pazemi tiem žurkuļiem, visi dārzeņi nograuzti, tādas dusmas, vairs nav ideju ko darīt....ar tiem večukiem nav vairs jēgas runāt, viņiem viņas netraucējot, ir kādi līdzekļi, kā cīnīties, šitā pirmo gadu mums!
Ir kādi ieteikumi? Būšu priecīga par visām idejām

Ievietots 16. aug 2012 18:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Anonīms

 Nu mums ir trakāk, bet visur kur esam meklējuši cīņu ar šīm maitām, neesam atraduši.Kaut kur padzirdējām ka viņām ļoti garšo burkāni tā nu mēs griezām burkānu gabaliņus pa vidu izknibinājām caurumiņus kur ievietojām storm un tad izrokam ejas un ejās ievietojam (svaigi paceltajās)
tā pagaidām klusums. cerams beidzot visas izmirs.
Kas vēl viņām nepatīkot atgaiņātāji, viņas no viņiem nebaidoties, bet ja pārāk uzmācīgi cilvēki viņas nolien maliņā apbērnojās savāc vēl kompāniju un dodās uzbrukumā
Pievienots 16. aug 2012 19:25

Atbildēt komentāram

Anonīms

Varu ieteikt līdzekli, ar kuru mēs savā dzīvoklī nobeidzinājām nelegāli iemitinājušos žurku. Reāli strādā! Tallinas un Čaka (gandrīz) stūrī, Rīgā (varbūt, ka ir arī kaut kur citur) ir kaitēkļu apkarošanas veikals "Combat", tur var iegādāties tādus zilus spilventiņus žurku iznīdēšanai, saucas "Rodimur pasta". Labums ir tas, ka šie spilventiņi labi smaržo un žurka to uztver par barību. Viņa to apēd, bet uzreiz nemirst. Šie spilventiņi žurku sāk no iekšas beigt nost (mumificēt). Līdz ar to, kad žurka nomirst, nav nekādas nepatīkamas smakas. Reāli darbojas! Dodu pat garantiju. Tikai būs jāpagaida kādas dažas dienas, kad tā inde uz žurkām iedarbojas.
Par slazdiem varat aizmirst, viņas ir pārāk gudras! It sevišķi, ja to slazdu būsies nogrābstījuši ar rokām.
Kad mums iemetās žurka, vīrs internetā izpētīja visu par žurku dzīvi. Izrādas, ka dzīvodamas baros, viņām ir žurkas - kamikadzes, kuras tiek izsūtītas pēc pārtikas. Kad pārtika tiek atvilkta mājās, kamikadze to apēd, bet pārējās skatās, kas notiek. Tā kā šie zilie spilventiņi iedarbojas lēnām, žurkas domā, ka tos var ēst, jo no tiem momentāli nemirst. Un viņas sarijās un gatavs. Tikai jāņem vērā, ka tad, kad žurkas sāk mirt, viņām būs vajadzīgs gaiss un ūdens. Viņas no tās komposta kaudzes var sākt nākt ārā. Bet tas lai Jūs neuztrauc, viņas nomirs ļoti drīz pēc tam!
Patiešām, šo līdzekli esam izmantojuši paši un tas strādā. Spilventiņi jāizliek katru piekto dienu, līdz brīdim, kamēr visas ir beigtas! Lai veicas!
Pievienots 17. aug 2012 05:18

Atbildēt komentāram

Anonīms

Vienīgi vēl piebildīšu, ka jāpaiet kādam laikam, kamēr tā inde izžāvēs žurkas no iekšpuses. Mūsu žurka mira gandrīz 2 nedēļas.
Pievienots 17. aug 2012 05:30


 

LAPAS KARTE