Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

hhugouftouyt

kā ateikties no 8ls mēnesī Latvijā

Sveiki!
esmu jau kādu laicinu UK un izlēmām ka atpakaļ nebrauksim, un pietieksimies šeit bērnu naudai, bet ar likumu ir jaatsakas no bērnu naudiņas Latvijā.
Vai lūdzu variet man pateikt kāda vēstule ir jāsūta uz kurieni un piemēru kādu ko lai es citēju vēstulē un uz kādu adresi sūtīt?
Paldies​

Ievietots 14. aug 2012 11:49

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Kikimonc

Jāsūta uz VSAA iesniegums, kurā droši brīvā formā arī raksti - vēlos atteikties no pabalsta "nosaukums" un ar kuru datumu. Datums vajdzīgs, lai tu nesaņemtu pabalstu dubulta divās valstīs - jo viena prasīs atmaksāt - visticamāk LV. labāk atteikties ar ātrāku datumu, un pēc tam pieteikties pabalstam UK ar atpakaļejošu datumu. Respektīvi, atsakies LV, tad piesakies UK jau no ta datuma, kad LV atteicies. Īrijā tā ir iespējams, līdz ar to pieļauju UK ir tieši tāpat.
Un VSAA adreses, uz kuru sūtīt iesniegumu ir pieejamas adreses internetā!
Pievienots 14. aug 2012 12:01

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Vai arī sazvanies ar VSAA, arī no UK tas ir iespējams, un visu detalizēti tev izstāstīs kā atteikties.
Pievienots 14. aug 2012 12:02

*Siga*

vajaga aizpildit VSAA i veidlapu par atteiksanos no pakalpojuma,ta arii izdariju un nosutiju viniem uz filiali un pec 2 nedeljam piezvaniju,lai parliecinatos un,jau vis bij kartiba
Pievienots 14. aug 2012 14:06

Atbildēt komentāram

kate2

sveika.. kad es ateicos no bernu naudas zvaniju uz VSAA vini teica kad man jaraksta iesniiegums, es sarunaju kad man mamma var uzrakstit iesniegumu un ateikties no bernu naudas, tu nekadu problemu nebija. Bet uzreiz nekartoju bernu naudu Irija, tikai tris menesus pec tam kad biju jau atteikusies no Lv bernu naudas.... kad sanemu bernu naudu te pec kadiem 3 menesiem man atnaca vestule kad man jaadod LV 54ls parmaksajums... jo kad atbraucu nodzivoju 7 menesus un tad tikai atteicu bernu naudu, man bija jaadod par tiem menesiem kurus biju te, labak ir atteikties uzreiz ka lido uz arvalstim, ja ir doma palikt arvalstis...
Pievienots 25. aug 2012 15:00

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE