Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

...

​Varbūt , kāds var ieteikt , ko darīt ?
Esmu atmetis smēkēšanu (jau piektā diena iet)
Ar Allena Karra grāmatu izdevās atmest uz pusgadu un nikotīna košļenes vispār nepalīdz, tagad mēģinu atmest vēlreiz- viss būtu baigi jauki un labi, tikkai mana meitene smēķē, dzīvojam kopā. Kāpņu telpā atsakās iet pīpēt , saka , ka neskraidīšot kā tāds sunītis uz kāpņutelpu, tikkai tādēļ, ka gribu atmest smēkēšanu, tātad viņa smēķē virtuvē, protams, dūmus sit pa logu iekšā, pelnutrauks mētājās, kur pagadās , cigarešu paciņas un šķiltavas arī. Kā, lai noturas neuzpīpējot? Varbūt, kādam bijis līdzīģs variants, ko
Jūs darījāt ?

Ievietots 8. aug 2012 09:06

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

samīļo meiteni, lai nepuktējas. un saki, ka gribi veselīgus pēcnācējus, tāpēc rūpēties par savu reproduktīvo veselību sāc jau tagad.
Pievienots  8. aug 2012 09:52

Atbildēt komentāram

Danna

Prieks par jums,bet meitenei jāseko jūsu paraugam.Ja gadjumā,viņa tiešām uzvedas,kā raksti,tad labāk nomaini draudzeni,jo redzams,ka esošā  tevi nemaz neciena un neatbalsta.Vai nu viņas dēļ atgriezīsieties pie vecā netikuma,vai nu radīsies sajūta,ka skūpstot meiteni,laizi pelnutrauku.Stipru gribu un izturību!
Pievienots  8. aug 2012 10:51

Atbildēt komentāram

Anonīms

pilnigi piekritu, nomaini draudzeni.
Pievienots  8. aug 2012 11:18

hizivs

Nu mums kopīgs bērniņš , tā kā šis variants atkrīt, bet vienalga paldies pa atsaucību.
Pievienots  8. aug 2012 15:03

Lita

paga, paga. jums ir mazs bērns un mamma pīpē virtuvē..? es tev iesaku savu sievieti informēt, ka viņa nopietni nodara pāri SAVA bērna veselībai, liekot viņam kļūt par pasīvo smēķētāju. jā, pat ar visu virtuves vēdināšanu.
Pievienots  8. aug 2012 15:29

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE