Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

...

​Varbūt , kāds var ieteikt , ko darīt ?
Esmu atmetis smēkēšanu (jau piektā diena iet)
Ar Allena Karra grāmatu izdevās atmest uz pusgadu un nikotīna košļenes vispār nepalīdz, tagad mēģinu atmest vēlreiz- viss būtu baigi jauki un labi, tikkai mana meitene smēķē, dzīvojam kopā. Kāpņu telpā atsakās iet pīpēt , saka , ka neskraidīšot kā tāds sunītis uz kāpņutelpu, tikkai tādēļ, ka gribu atmest smēkēšanu, tātad viņa smēķē virtuvē, protams, dūmus sit pa logu iekšā, pelnutrauks mētājās, kur pagadās , cigarešu paciņas un šķiltavas arī. Kā, lai noturas neuzpīpējot? Varbūt, kādam bijis līdzīģs variants, ko
Jūs darījāt ?

Ievietots 8. aug 2012 09:06

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

samīļo meiteni, lai nepuktējas. un saki, ka gribi veselīgus pēcnācējus, tāpēc rūpēties par savu reproduktīvo veselību sāc jau tagad.
Pievienots  8. aug 2012 09:52

Atbildēt komentāram

Danna

Prieks par jums,bet meitenei jāseko jūsu paraugam.Ja gadjumā,viņa tiešām uzvedas,kā raksti,tad labāk nomaini draudzeni,jo redzams,ka esošā  tevi nemaz neciena un neatbalsta.Vai nu viņas dēļ atgriezīsieties pie vecā netikuma,vai nu radīsies sajūta,ka skūpstot meiteni,laizi pelnutrauku.Stipru gribu un izturību!
Pievienots  8. aug 2012 10:51

Atbildēt komentāram

Anonīms

pilnigi piekritu, nomaini draudzeni.
Pievienots  8. aug 2012 11:18

hizivs

Nu mums kopīgs bērniņš , tā kā šis variants atkrīt, bet vienalga paldies pa atsaucību.
Pievienots  8. aug 2012 15:03

Lita

paga, paga. jums ir mazs bērns un mamma pīpē virtuvē..? es tev iesaku savu sievieti informēt, ka viņa nopietni nodara pāri SAVA bērna veselībai, liekot viņam kļūt par pasīvo smēķētāju. jā, pat ar visu virtuves vēdināšanu.
Pievienots  8. aug 2012 15:29

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE