Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

nesaprašana uzturlīdzekļu piedziņā...

Lieta sekojoša.....: esmu sķīrusies 5 gadus,no tēta piedzīti uzturlīdzekļi bērnam. šobrīd dzīvoju ar bērnu ārzemēs ,konkrēti Zviedrijā,nu jau pusotru gadu. Tētis pēdējo pusgadu pārtraucis maksāt alimentus,vai ar ieskaita simboliskas summiņas.... Uzturlīdzekļu garantijas fondā vērsties nevaru,jo es un bērns dzīvojam ārzemēs. Vai varu vērsties Zviedrijas varas iestādēs un lūgt uzturlīdzekļus tur? Nav ne jausmas.....

Ievietots 28. jūl 2012 22:06

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

abrakašvabra

nu tā kā tev ir tiesas spriedums, tad tev jāvēršas pie tiesu izpildītāja () - tas ir pirmais solis, ja tiesas spriedums netiek pildīts. ja šis cilvēks ko oficiāli pelna, tad atvilks no algas, easy as that. ja nestrādā, tad gan neko, jo UGF nespīd kā jau saki.
Pievienots 28. jūl 2012 22:21

Atbildēt komentāram

kalla

...tātad mums nekas ''nespīd''.....,jo oficiālie viņa ienākumi ir ''80 Ls'',bet patiesībā viņam ir neliels uzņēmums un ļoti labi zinu,ka pelna labi. Bet uzņēmums uz sievas vārda.........

Tātad neko....... 
Pievienots 29. jūl 2012 07:25

Alises mamma

mēģināt tu noteikti vari, jo Zviedrija ir ES valsts.un ne jau tāpēc ka jūs neesat lv, tēvu atbrīvo no atbildības.
es tavā vietā izmēģinātos visādi, lai veicas.
Pievienots 29. jūl 2012 08:49

Atbildēt komentāram

kalla

hmmm...jā,es domāju doties uz iestādēm šeit un mēģināt lūgt uzturlīdzekļus bērnam šeit....,jo nodokļu maksātājs nu esmu es šeit. Lai ar cik smieklīgi nebūtu...diemžēl latvijas valsts atbrīvo no atbildības tētus,ja viņu bērni un bērnu mammas Latvijā vairs nedzīvo....,sanāk,ka līdz ar ģimenes izjukšanu,beidzas arī viņa pienākumi. Jo neviens likums nevar piespiest paņemt bērnu uz brīvdienām,ja viņš to nevēlas.Neviens viņu nevar piespiest piedalīties bērna audzināšanā........ Un nez kāpēc iztaisoties par trūkumcietēju,viņa pienākumi beidzas.... Un ja vēl papukam noveicas un mamma un mazais pārceļas uz dzīvi ārvalstīs......tad vispār zaļa dzīve!!!! Uzturlīdzekļus piedzīt vairs nevar....un viņs ir brīvs!! Ne jau tik daudz ta sāpe par naudu kā par morāli un pienākumu pret to,ko reiz radiji..... Kaut kas ar daudzu vīriešu atbildības sajūtu ir sagājis grīstē...... 

Vispār skumja situācija mammām Latvijā...
Paldies par uzmundrinājumu....
Pievienots 29. jūl 2012 10:18

Alises mamma

ja vari uzraksti man uz draugiem lv, jo es jau ar tevi nevaru sazināties.
Pievienots 29. jūl 2012 13:20

LAPAS KARTE