Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Vecākiem ar bērniem Lielbritānijā

 Sveicināti,

Manchester Metropolitan University socioloģijas maģstra programmas ietvaros meklēju atsaucīgus latviešus ar bērniem Lielbritānijā:


1- ģimenes, kuras pārcelušās no Latvijas uz Lielbritāniju ar visiem bērniem;
2 - ģimenes, kurās abi partneri ir latvieši, un ir piedzimis bērns;
3- starp-nacionālas/starp-etniskas/jauktu rasu ģimenes, un ir piedzimis bērns. Respektīvi, viens no vecākiem ir latvietis, otrs vecāks ir no citas tautības/etniskās grupas/rases
Attiecībā uz starp-etniskām ģimenēm, jo sevišķi meklēju kurās otrs partneris ir musulmanis vai no citas rases. Iemesls - Latvijas migrācijas kontekstā šie joprojām ir unikāli ģimenes modeļi, par kuru zināms ir ļoti maz vai vispār nemaz, un tamdēļ ir ļoti būtiski uzzināt Jūsu pieredzes.
Nosūtot anketu uz e-pastu, pētījuma mērķis ir saprast, kādi ir plāni vecākiem attiecībā uz bērnu audzināšanu, kādas ir ģimeņu pieredzes piemērota mājokļa meklēšanā, kā darba grafiks ietekmē līdzsvaru starp ģimenes dzīvi, kādas ir attiecības ar kaimiņiem un cik droša ir vide, kurā dzīvojat.

Gan latviešu sieviešu, gan latviešu vīriiešu pieredzes ir vienlīdz-vērtīgas.

Cerot uz Jūsu atsaucību, būšu pateicīgs, ja atsūtīsiet man privāti uz profilu vai uz , ka Jūs labprāt veltītu mazliet laika, lai atbildētu uz anketas jautājumiem, kurus nosūtītu.

Pētījumā iegūtie dati tiks apkopoti anonīmā veidā, ko garantē Manchester Metropolitan University pētījumu ētikas komisija.
Nekāda informācija netiks izpausta trešajām personām. Jūs nekādā veidā netiksiet personiski identificēts pēc vārda.

Ja Jums ir kādi papildus jautājumi, droši rakstiet man.
Ar cieņu,
Uldis Āboliņš

Ievietots 25. jūl 2012 22:28

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE