Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Cinins ar blusam..

Sveicinati visi luksu jums palidzibu, ka tikt vala no blusam(vairs nezinu ka cinities pret vinam),!? Majas ir gadu vec berns!

Ievietots 24. jūl 2012 08:14

Ieraksti komentāru
Secība:

Anete 35

Ja mājās ir suns vai kaķis, obligāti vajag pretblusu siksnas, tad blusas pazūd...
Pievienots 24. jūl 2012 08:23

Atbildēt komentāram

lapsa22

sunim pakausi(spalvas) tika iespieta smere un blusu sikna tiek nesata visulaiku..
Bet blusas ka ir ta ir..
Pievienots 24. jūl 2012 08:27

graafiene04

Pretblusu pilieni kakjim un pazudiis visaa maajaa!​
Pievienots 21. aug 2012 17:43

māāāmm

Ja ir veca koka māja ,tad praktiski - nekā .Pelēs un to midzeņos arī dzīvo blusas.
Ikdienas kopšana ar putekļu sūcēju izsūcot visas iespējamās šķirbas (starp grīdas dēļiem,grīdas līstēm,mīksto mēbeļu tīrīšana).
Pievienots 24. jūl 2012 09:56

Atbildēt komentāram

Burvigaaa :D

Vetaptiekaaa var nopirkt  Neostomosan ,atskaida ar uudeni un izsmidzina visur,kur iespeejams,tik uz laiku ar mazo iziet aaraa,var gadiities,ka jaatkaarto peec dazhaam dienaam,bet paliidz...Veiksmi...
Pievienots 24. jūl 2012 13:48

Atbildēt komentāram

sarma100

istabas ar sāls udeni jāmazgā,uz spaini kg ar sāli un blusas pazudiis
Pievienots 24. jūl 2012 14:25

Atbildēt komentāram

joko

Iesaku izmeginat ari vermelu tinkturu.Man ari kakene no aras sanesa blusas.Kakenei siksna un pretblusu pilieni.Gridas mazgaju ar karstu udeni,kuram piepilinata vermelu tinktura,nav darga.Un ari drebes un gultas velu mazgajot pie puvera piepilinaju to pasu tinkturu.Nekada aromata no ta nav,bet tiesam palidzeja.
Pievienots 24. jūl 2012 15:58

Atbildēt komentāram

lapsa22

​ja maja ir veca un koka..ja bet tad ari kostu citiem bet koz tik mums ar delinu, esam abi sakosti no galvas lidz pat kajam.Es maju tiru katru otro dienu bet nekas nepalidz, lietojam H2O slotu un pat ta nekadigi nepalidz,kad neesam majas musu vieta izmazga un ismidzina ar terpentinu, esmu pat neesusi majas zales kas aug gandriz jebkura dika mala, bet ari nepalidz(saka ka no tam kukaini mukot)vinu specifiskas smarzas del...pameginasu jusu ieteikumus, paldies liels..
Pievienots 25. jūl 2012 08:03

Atbildēt komentāram

kroksis

Terpentīns nu nekādi nepalīdz cīnīties pret blusām - tikai iedod viņām papildus enerģiju - šīs vēl aktīvāk lēkā. Ar smaržīgajām kalmēm /kas aug pie dīķiem/ jādara tā - salauž gabalos un izmētā pa grīdu. Pēc neilhga laika, kad stiprais aromāts sāk zust un lapu maliņas paliek sausākas, kalmes ātri jāsaslauka un jāsadedzina. Arī telpa jāizsūc ar putekļusūcēju, jo kalmju smarža un ēteriskās vielas blusas tikai apdullina uz laiku. Tāpēc žigli tās lēnās blusas jālikvidē. Starp citu, blusas kož visiem, tikai acīmredzot pārējiem Tavas ģimenes locekļiem nav alerģiskas reakcijas uz blusu olbaltumu, ko viņas 'ielaiž' koduma vietā. Jā, palīdz arī regulāra grīdu mazgāšana ar sālsūdeni, kā šeit jau bija pieminēts. Kamēr cīnies ar tiem kukaiņiem, gultas veļa jāmaina un uzreiz automātā jāmazgā katru dienu, mīkstās mēbeles jāsūc katru dienu, arī drēbes, kas mugurā - ja kāda blusa ir iekodusi, velc nost un pa taisno automātā iekšā. Ar blusām ir tā, ka viņas pēc pieēšanās ātri vien sadēj olas, tāpēc vajag visus drēbju gabalus pēc iespējas biežāk mazgāt, lai neizšķiļas jaunās paaudzes. VEIKSMI. 
Pievienots 25. jūl 2012 08:23

Atbildēt komentāram

māāāmm

...veļas automātā ūdenim jābūt karstākam par 40 grādiem,citādi izdzīvo...
Pievienots 25. jūl 2012 08:30

LAPAS KARTE