Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

meklejam aukliti bostona pie veikalaASDA nob 15.augusta,steidzami

sveiki,esmu 4 g vecs meitens,visnotal atraktivs meklejui atraktivu milu uaukliti, vecumam nav nozimes,auklitei jabut izdomas bagatai,kura labprat ietu armani uz parku speleties,labprat kopa liktu puzles,zimetu un limetu jo paslaik tas ir loti akttualas lietinjas man ,kura prastu atrast pareizos vardus kad es nesaprotu kautko no dzives,kura dazkart man aizraditu kad mani pirkstinji netisham sak darit blenas,kura ar mani kopa sataisitu njammu un paestu un protams sagaiditu ,mammu
mamma man strada daudz parasti 4d strada 4 brivas, pa 12-13st diena, tatad mums kopa bus jaiet ari uz skolu un no taas, ....
mes gaidami tevi auklit,zvanit uz mammas nr-07534557733, ja numurs neatbild,tas nozime ka mamma ir darba un nevar runat,vina noteikti jums parzvanis.....

Ievietots 22. jūl 2012 13:17

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE