Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Neliela informācija par Latvijas vēstniecību Londonā.

Tikko reģistrēju savu berninu kā Latvijas pilsoni.
1)Ir nepieciešams pieraksts, tā kā sazvanīt ir ļoti grūti ir ieteicams rakstīt e-pastu. Kad pieteicos mūs pierakstīja tikai pēc mēneša, tapec japiesakās laicīgi.
2)Jāņem vērā ka vēstniecība atrodas pagrabstava, jākāpj pa trepēm. Ja dodaties uz vestniecību ar bērnu ratiņiem nepieciešams lai kāds pieskata ratiņus jo tie ir jāatstaj uz ielas.
3)Kad iesniedzat dokumentus par pilsonības piešķirsanu ir iespēja pieteikties pasei vai izbraukšanas atļaujai, nevis ka vestniecības mājas lapā rakstits ka jāgaida līdz tiks atsūtīts peronas kods. Ir nepieciesamas divas mazuļa fotografijas, nu pasei, jabut fotogrāfētam foto salonā un fotogrāfiju otrā pusē jābūt fotosalona zīmogam, vismaz ieteicams lai būtu tas zīmogs. Fotografijām jabāt apstiprinātām pie ģimenes ārsta vai Health visitor, ka fotografijas redzamais bebītis ir jūsējais.
4)Un jāņem līdzi apdrošinātā vēstule, maksā 5 paundi, uz kuras var uzrakstīt savu adresi.
5)Vel ja piesakās uz izbraukšanas atļauju jazina datums kurā izbrauksiet
6)Izbraukšanas atļauju un pasi ir iespejams kartot arī pa pastu, janosuta viņiem fotografijas, ģimenes arsta apstiprinajums, datums kurā paredzets izbraukt, apdrošinātā aploksne uz kuras uzrakstiet savu adresi.

Ieliku info, jo pati kārtojot dokumentus nedaudz sadusmojos jo vēstneicības sniegtajā informacija ir teiks ka uz pasi vai atgriešanas atlauju var pieteikties tikai pec tam kad ir dabūts personas kods.
Sadusmoja ari tas ka es gaidīju uz ielas ar mazuli kamēr tētis kērtoja papīrus jo tikt lejā pa trepēm ar bērnu ratiņiem ir pagrūti

Ceru ka noderēs!!!

Ievietots 10. jūl 2012 08:21

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Serīna

Problēmas ir viegli risināmas pa pastu, neierodoties vēstniecībā. Var nokārtot gan personas kodu gan atgriešanās apliecību un pasi tad var brīvdienu laikā LV nokārtot.
Pievienots 10. jūl 2012 08:48

Atbildēt komentāram

nabina

Mes jau ari pasi Latvijā kārtosim.
Vienkārsi ieliku informāciju lai citi vecāki zinātu.
Pievienots 10. jūl 2012 08:55

artucis

Tagad personas kodu un pasi var nokartot viena un taja pasa diena.rakstot [pieteikumu personas kodam, un uzreiz aizpilda dokumentus prieks pases,un ar special delivery atsuta pasi pec menesa uz majam.
Pievienots 10. jūl 2012 12:54

Vai nav ienalga

Sito jau sen visi zin!Un pa tiem zimogiem uz brna bildes, to dzirdu pirmo reizi! Man nekas tads nebija!
Pievienots 31. aug 2012 20:09

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE