Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Smaka paklājā un bumbulīši uz apģērba!

Tātad, mīļās, man ir uzreiz 2 problēmas, ar ko netieku galā.
Pirmais:
Dabūju paklāju no paziņām, neko dižu, bet vienkārši, lai nav vēsa, plika grīda. Jau brīdināja, ka ir smaka pēc suņa. Domāju, ka tikšu galā. Turēju vienkārši ārā - saulē, lietū, domāju pazudīs. Palika krietni mazāk, taču joprojām, slaukot paklāju tā smaka paceļās. Nemaz par mitrināšanu nedomājot. Ar ko vēl varētu iztīrīt, lai mazinās smaka? Kā ir ar tiem paklāju šampūniem - vaniš utt? Palīdz? Kur var nopirkt, jo esmu skatījusies veikalos, bet nevaru atrast... Uz ķīmisko tīrītavu nav vērts vest, nav nedz jauns paklājs, tā, ka... Varbūt ir kāds gudrs ieteikums?
Otrais:
Kā var dabūt no apģērba nost tos mazos bumbulīšus, kas saveļās valkājot? Mīļi apģērba gabali, bet tie bumbulīši kaitina!!

Paldies jau iepriekš par atbildēm

Ievietots 9. jūl 2012 10:43

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Saulīte

Tiešām neviena nevar palīdzēt?
Pievienots  9. jūl 2012 11:44

Atbildēt komentāram

Danna

Ir speciāls dzīvnieku smaku noņemšanas līdzeklis ar ko jāsapūš paklājs.Tāpat ir nopērkams neliels speciāls aparātiņš bumbulīīšu''nopļaušanai''.
Pievienots  9. jūl 2012 12:18

Atbildēt komentāram

Saulīte

Mmm, liels paldies
Kur to pūšamo var iegādāties, tāpat arī bumbuļpļāvēju?
Pievienots  9. jūl 2012 12:26

anonima..

Drogas pajautaa
Pievienots  9. jūl 2012 13:05

Atbildēt komentāram

Anonīms

Savēlušos apģerbu mašīnīti var nopirkt reizēm pat Maximā, vismaz esmu tur redzējusi. zinu, ka ir arī jebkurā sadzīves tehnikas veikalā, jāskatās plauktos, kur pārdod mazās lietiņas, fēnus, gludekļus utml.
Pievienots  9. jūl 2012 18:59

Atbildēt komentāram

graafiene04

Vanish gan nepeerc,nopeerc vnk kaadu parastu krievu paklaaju tiiriiaamo,izberz un liec laukaa lai saulee izzuust un veejaa izveeejojas.
Pievienots  9. jūl 2012 20:03

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE