Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Par Latvijas vestniecibu Londonaa!

Cavinas!Velejos pajautat kaadas atsauksmes par Latvijas vestniecibu Londona?Esmu dzirdejusi,ka darbinieki neesot ipasi laipni !

Ievietots 1. jūl 2012 10:23

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Līga Līga

Varbuut tiem cilveekiem, kas ierodas veestnieciibaa bez pieraksta, nav tie darbinieki laipni, jo raida projaam. Es vienmeer pierakstos un tad nav nekaadu probleemu. Parasti veestnieciibaa ir liela aiznjemtiiba, ir gadiijies, ka tiku pienjemta stundu peec sava pieraksta laika, kaut arii biju ieradusies laiciigi. Bet toreiz tur bija pilns ar apmekleetaajiem.
Uz telefona zvaniem gan veestnieciibaa man nekad nav atbildeejushi, taapeec vienmeer rakstu e-pastu, kur siiki visu izskaidroju, kaadam meerkjim man ir vajadziigs pieraksts (piem., personas koda pieshkirshana beernam, mans vaards, uzvaards, beerna vaards, uzvaards) un kuraa datumaa (tuvaakie pieejamie datumi ir redzami veestnieciibas maajaslapaa). Ja rodas neskaidriibas, piem., vai vienas viziites laikaa var pieteikt gan personas kodu, gan arii atgrieshanaas aplieciibu beernam, atkal rakstu e-pastu, man vienmeer ir atbildeejushi max. 2 dienu laikaa.
Pievienots  1. jūl 2012 10:39

Atbildēt komentāram

Saulite,milumin s

Labvakar..Nju Londonas vestniecibas e-pasts nevar aizsutit pieteikumus esmu meginajusi vairakas reizes...Jo man un delam vajag pasi nomainit bet sazvanit nevaru vinus nekadigi..Varbut kads var atsutit e-pastu Vestniecibas ludzu..ieprieks pasakos paldies
Pievienots  7. apr 2013 20:00

Līga Līga

Es pieteicos uz vizīti pa e-pastu 
Pievienots  7. apr 2013 20:32

Saulite,milumin s

Paldies liels
Pievienots  7. apr 2013 20:42

................

Biju mainīt pasi, nevaru neko sliktu teikt.
Novēroju, ka darbinieces ir laipnas un pretīnākošas, bet 40 min. laikā kamēr tur atrados, vairāki tautieši kuri neprot ,ne vārda latviski gan darbinieču virzienā,viņām dzirdot izteica ne vienu vien rupjību,tādēļ ka nesaņēma atbildes viņu dzimtajā valodā.Lai gan viņas atbildes sniedza gan latviski,gan angliski.Tā kā kuce, bija maigs apzīmējums viņu virzienā, apbrīnoju, ka viņas vispār vēl smaida kādam.
Pievienots  1. jūl 2012 10:47

Atbildēt komentāram

Līga Līga

Jaa, katru reizi, kad esmu bijusi veestnieciibaa, tur ir bijushi arii tautieshi, kas neprot latviski un ar anglju val. arii vinjiem bija lielas gruutiibas. Aciimredzot tur katru dienu ir arii taadi apmekleetaaji, bet visi, kuriem bija pieraksts, tika pienjemti.
Pievienots  1. jūl 2012 11:00

LAPAS KARTE