Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Ko vilkt slimnīcā UK??

Sveikas, māmiņjas! Man ir maza nesaprašana par to, kādas drēbes ņemt līdzi uz slimnīcu, kad bērniņjš jau nāk šajā pasaule UK.? Ārste man teica tikAI par dusas piederumiem, T-krekliem,čībām, dušas mēteli un mazulja drebītēm un pamperiem, bet neko nebija minējusi par to, vai vajag lidzi nemt to saucamo naktskreklu, kurā būšot jādzemdē.. Vai ari to dodot slimnīcā? Padalieties lūdzu māmiņjas, kurām bērniņi dzimuši šeit, UK??  

Ievietots 19. jūn 2012 12:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

@lise

Panem divus garakus ertus,tumsus t-kreklus.Ar tiem ari tev pietiks.Man bija mugura t-krekls,kad dzemdeju un tad peec dusas pidzamma man bija.Halatu pat aizmirsu majas,bet man pat nebij vajadzibas pec halata,jo bij erta pidzamma
Pievienots 19. jūn 2012 12:56

Atbildēt komentāram

Liga Lozenberga

es dzemdeju Aberdeen slimnica un man deva naktskreklu, dvielus un pat milzonigas paketes, ari autinus bebim. man bija lidz pidzamma un naktskrekls, galvenais, lai viegla piekluve krutim, lai barotu. vecmate teica, lai nenemu savus tiros jaukos dvielus, lai nav jasasmuce un jamazga

nemu lidz edienu energijai, kas bija banani un dazadas pilngraudu uzkodas, sokolade un dzerieni.

ja doma dzemdet udeni, tad panem peldkostima augsinu vai ko lidzigu, ja nevelies but plika

nenem lidzi parak daudz, ja kaut ko vajadzes, tad vares tev atvest vai no pirkt veikala

lai veicas
Pievienots 19. jūn 2012 14:09

Atbildēt komentāram

Līga Līga

Var jau dzemdēt arī slimnīcas naktskreklā, bet savās drēbēs, manuprāt, ir ērtāk. Pati dzemdēju garā Tkreklā, tādā, kas stiepjas arī pāri dupsim, biju to pirkusi PRIMARK par 2 GBP, ja pareizi atceros, pēc dzemdībām uzvilku savu naktskreklu, kas bija piemērot barošanai, un arī halātu. Man visus higiēnas piederumus un arī autiņbikses mazajam bija jāgādā pašai, tikai dvieļi un palagi bija slimnīcas.
Pievienots 19. jūn 2012 16:23

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE