Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

jauna putekļsūcēja iegāde

Vecais putekļsūcējs saplīsa,tagad vajag jaunu bet pasaule ir tā gājusi uz priekšu,ka nesaprotu ko izvēlēties!ļoti iepatikās Ecovacs robotiņi,varētu visu darbu izdarīt manā vietā,bet vai tiešām viņi tik labi iztīra?

Ievietots 14. jūn 2012 16:47

Ieraksti komentāru
Secība:

Angry Bitch

Man arī mājās bija atnākuši Kirby prezentētāji. Iztīrīja patiešām labi, bet pirkt putekļusūcēju par automašīnas cenu???? Neesmu tik ļoti galvu saspiedusi.
Robotiņi ir laba lieta, man ir iRobot Rumba. Taču tas nevar būt vienīgais putekļusūcējs mājās, jo noņemt putekļus no griestiem, plauktiem, šķirbām un stūriem tas tomēr nevar. Tāpēc mums ir arī Karcher WD 3.300M. Tas ir milzīgs, bet ļoti jaudīgs, ar lielu papīra putekļu maisu.
Ja gribi pirkt robotiņu, nepērs tikai lētos Maximas pakaļdarinājumus. 
Pievienots 15. jūn 2012 05:30

Atbildēt komentāram

tihiro-belisa

ja nevari atlauties tadu pirkt tad neperc,ir cilvekiem kuriem ir svarigi lai viss majas butu ideali tirs un viegli lietojams.nevis pirkt pirkt un atkal naudu teret sudiem tiesi tadi cilveki ari ir galvas saspiedusi .2gadi tas nav daudz.mesne mirkli neesam nozelojusi jo pat savam dzipam uztaisam kimisko tirisanu un maissu mainam 1reizi pa diviem gadiem vins izsit visus matracus  paklajus nu burviga lieta.nu jeu 8gaus lietojam mainam tikai maisus un neviens uzgalis nav pievilcis .
Pievienots 15. jūn 2012 15:28

abrakašvabra

Ecovacs un citus robotus nevar stādīt blakus paša operētiem putekļusūcējiem. Tie protams ir ļoti ērti palaižot ikdienā, bet kārtīgai visu stūru utt tīrīšanai ir nepieciešams normāls putekļusūcējs.
Pievienots 15. jūn 2012 07:46

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Man ir Ecovacs un esmu ļoti apmierināta-smuki satīra grīdu,apbrauc gan zem mēbelēm,gan paklājs ir tik tīrs kā nekad nav bijis,jo lielo putekļsūcēju nekad nevarēju saņemties izvilkt no skapja biežāk kā reizi nedēļā.
Pievienots 15. jūn 2012 09:01

Atbildēt komentāram

sesila

Kārtīgi šo lietu apdomāju un sapratu ka man ir vajadzīgi 2vi putekļsūcēji-viens robots,kas ikdienā uzturēs tīru grīdu un otrs parastais,ar kuru varēšu kārtīgi mēbeles iztīrīt un kaktus kur robots netiks klāt.Parasto aparātu noprkt elementāri-tur nekāda matemātika nav vajadzīga,bet kuru no tiem robotiem izvēlēties?
Pievienots 19. jūn 2012 18:14

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Nu ja tu plāno 2vus pirkt-tad rekur ir labs variants 2vi vienā-gan robots gan rokas putekļsūcējs.Un otrkārt tas robotiņš pats aizies iztīrīsies savā mājiņā-tas nozīmē,ka viņš ilgāk varēs darboties,jo viņi diezgan ātri piepildās.
Re ku links būs:

Es arī jau sapņoju par tādu, bet pagaidām finanses nevelk tādu pirkumu-pagaidīšu kamēr būs atlaides.
Pievienots 20. jūn 2012 06:26

Atbildēt komentāram

bizbizmaare

nezinu par tiem robotiem neko, tacu manupraat vieniigais puteklsuuceejs, ko  veerts pirkt ir Dyson.
Pievienots 20. jūn 2012 09:32

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Ja vēl ir aktuāli šeit var atrast robotiņu par ļoti labu cenu cocos.lv.
Pievienots 10. aug 2012 12:34

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE