Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

varbūt ir kāda māmiņa kura jūtas tāpatās kā es? (mekleju draudzeni)

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Es pat nezinu ar ko lai sāku, un jau sen gribeju uzrakstīt, bet vienmēr mani kautkas atturēja- laikam jau cilvēku attieksme un bailes, tomēr ir labi ka mēs dzīvojam 21.gadsimtā kad ir iespējamas šīs interneta komunikācijas un ar vienu taustiņu - Delete var pastādināt visu.

Tātad par mani- Atbraucu uz UK - mēŗkis bija nopelnīt mazliet vairāk kā Latvijā.

Salīdzinājumā ar citiem latviešiem - man nepaveicās dzīvot kopā ar vietējiem.

Bija ļoti grūti sākumā- ne valoda, ne paziņas, pilnīgi neviens ar ko parunāt - tai laikā "saprotamā" valodā.

Cītīgi meklēju latviešu otru pusīti gan draugos gan izmantojot Facebook, tomēr sapratu ka latviešu man blakus rajonos nav.

Sākumā kad atbraucu man bija ļoti labas attiecības ar ģimeni Latvijā, šad tad arī aizskaitīju kādu naudiņu u.t.t

Beigās, kad bija neveiksmīgi gājuši ceļi meklējot latvieti, un kad uzlabojās arī angļu valoda, (bija pagajuši jau kādi 2.5gadi), es sapratu, ka varbūt mēgināt attiecības ar kādu vietējo citautieti, tomēr aizmirsu jau par visu....

Viss gāja krustu šķersu dzīvē, - tomēr es iemīlējos vīrietī kurš ir no Pakistānas. Katru rītu vēroju viņu ejot uz darbu, nākot no darba (dzīvojām blakus) un man vienmēr gribējās ar viņu parunāt klatienē, reiz viņs mani uzaicināja kopā vakariņot, un tad satikties biežāk un biežāk, bija gan ekskursijas kopējas, gan sex un pārējais,  bet kad tas notika es mēģināju viņu ignoŗēt, jo es zināju 100% ka es tikšu apsmieta savu draugu un ģimenes priekšā, ja mans vīrs būs citautietis

Tomēr, es sapratu, ka man grūti bija dzīvot tā... Tapēc izvēlējos zelta vidussceļu- būt kopā, bet neteikt neko ģimenei....

Viss beidzās kad paliku stāvoklī, - radi uzzināja patiesību un sāka mani apsaukāt un pazemot, jo es nesāju sev puncī "babaja bērnu "

Mans vīrs nav tāds kā citi pakistaņi.... nav viņs pat 100% muslims, mans vīrs gan iet tusēties ar mani, gan dažreiz iedzer, gan ģērbjas normālās drēbēs, arī ēst gatavo loti bieži Eiropiešu ēdienus u.t.t. - Es zinu, ka es nekad mūžā nebūtu laimīgāka ar nevienu citu vīrieti... Raujas vairākos darbos lai nodrosinātu mani ar visu nepieciešamo!

ir jau gads riņķī kopš dienas kad vēlējos stāties ar viņu laulībā, bet es nekad negribēju kāzas bez saviem radiniekiem, es vienmēr cerēju ka mamma un tantes pieņems manu vīru un tad ielūgt uz laulībām, bet es tagad sapratu ka tas nekad nenotiks....

Esam jau izdomajuši, ka mēs loti vēlamies salaulāties, - viņam tas nav svarigi jo uzskata, ka Dieva prieksā mēs jau esam vīrs un sieva, bet man kā sievietei loti gribās baltu kleitu un savu īpašo dienu...

Visskumjākais ir ka plānoju tagad kāzas, un man vairs nav NEVIENAS draudzenes palikušas kura atbalstītu manas laulibas, tāpatās arī man nav neviens ģimenes loceklis kurš viņas atbalstītu...

Pagāšnedēl taisīju sarakstu ar viesiem cik daudz būtu gatavi ierasties un man sākās totala depresija ieraugot - ka no vīra puses būs apmeram 30, bet no manas puses neviens

Tieši tai brīdī  nodomāju- cik patiesas draudzības patiesībā ir trulas, , Varbūt ir kāda meitene UK kurai tapat kā man nav nevienas draudzenes blakus, ar kuru parunāties, kurai paraudāt uz pleca, un varbūt kurai arī ir vīrs kuru apkārtējie nevēlas pieņemt??

Varbūt kāds cits iemesls kapec jums nav draudzenu?

p.s šī diskusija nav rējējiem, un ja ir kāda meitene kura vēlas parunāt tad pačatojam privati

Es dzīvoju North west England

Ievietots 13. jūn 2012 20:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Angry Bitch

Bet Tu taču dzīvoji UK ilgu laiku, strādāji un tusējies. Vai tad nebija neviena ar ko sadraudzēties? Pakistāniešiem parasti ir kuplas ģimenes - draudzējies ar viņa māsām, tantēm. Jums noteikti ir kopīgi paziņas, padari dažus par saviem draugiem
Kāpēc Tu domā, ka tieši draudzene no Latvijas padarīs Tevi laimīgu? Te nesen forumā bija stāsts par to, ka ārzemēs dzīvojošu latvieti piečakarēja no dzimtenes atbraukusī drauzene.
Mana māsa jau daudzus gadus dzīvo Skotijā un pieredze ar tautiešiem viņai diezgan negatīva. Reiz viņa ar savu draugu (vietējo balto vīrieti) bija ieradusies uz vienu latviešu tusiņu. Un VISAS klātesošās meitenes bezkaunīgi flirtēja ar viņas draugu, bet vienīgais puisis no Latvijas bija ieradies tikai lai bez maksas paēstu.
Tas ir smagi, ja nav labas attiecības ar radiniekiem. Taču dzīve no tā neapstājas. 
Tagad noteikti apmeklēsi kādus grūtnieču kursus - lieliska iespēja iegūt dažas draudzenes. 
Pievienots 14. jūn 2012 06:11

@lise

Man arii nav ipasi daudz draugu te,kaut ari esam seit jau 6 gadus.Ir redzeti visadi latviesi.Ar dzerajiem ar negribas sasieties,jo te tadu ari ir daudz.Dzersanas un kautini.Nu nee paldies.Citi latviesi atkal viens otru gatavi apeest.Ir tik skaudigi.Ta ka es izvelos tuseties tikai ar tiesam normaliem cilvekiem un pagaidam nesmu daudz satikusi.Ir bijusi labi draugi,bet visi padzivojas te paris gadus un laizas uz Latviju.Bet mees paliekam

Pievienots 14. jūn 2012 10:03

LAPAS KARTE