Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Vecāki ārzemēs

Personas kods berninam un atgriesnas atlauja.

Sveikas maminas un teti.
Gribeju pajautat varbut kads zin cik atra laika tas viss notiek. Bernins piedzima anglija. Gribam kartot personas kodu un atgriesanas atlauju,bet nezinam ka to varetu izdarit pec iespejas atrak. Jo biletes uz Latviju jau mums nopirktas 10 augusta,bet appointments ar vestniecibu mums ir tikai 5 juklija. Vai papiri paspes atnakt laikus,jo personas kods nakot tikai pec 4 nedelam un pec tam tikai ta atgriesanas atlauja. Bet varbut atrak ir viniem tos dokumentus tagad sutit pa e mailu. Varbut kads jau agrak ir kartojis to visu caur e mailu? Cik atri tas notiek? esmu nobazijusies,jo atrak appointmentu ar vestniecibu nevareju dabut.

Ievietots 13. jūn 2012 08:47

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE