Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

  Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Nepaliec vienaldzīgs un palīdzi Vandzenes futbolam izaugt lielam!

Pateicoties LabieDarbi.lv un Draugiem.lv atbalstam, AllFriends labdarības fonds 2011. gadā ieguva finansējumu projekta „Futbola laukuma izveide Vandzenē” realizācijai. Mūsu komanda vēlas pateikt lielu un skanīgu paldies ikvienam, kurš ir palīdzējis šī projekta ralizācijā.

Pašreiz mums ļoti ir nepieciešama tieši Tava balss, lai spētu izveidot futbola laukumam nepieciešamo infrastruktūru, tas ir- izgatavot soliņus, uzstādīt nožogojumu – sietu un laternas. Šī infrastruktūra sniegtu iespēju Vandzenes pagastam rīkot dažāda mēroga futbola naktsturnīrus, kļūt par labāku treniņvietu 30 gadus pastāvošajai vietējai futbola komandai FC „Vandzene”, kā arī nodrošinātu drošību bērniem un jauniešiem, kuri izmantos futbola laukumu.

Futbola laukuma pilnīga izveide veicinātu Vandzenes pagasta jauniešu veselīgu dzīvesveidu un lietderīgu brīvā laika izmantošanu, kā arī uzlabotu viņu dzīves kvalitāti.

Nepaliec vienaldzīgs un palīdzi Vandzenes futbolam izaugt lielam!
Nobalso šeit:ww.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=421

Ievietots 11. jūn 2012 17:45

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE