Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

fotografs

Fotografs-ģimenes bildes, mazuļa fotosesijas, punča bildes, kristibas, iesvētības, jubilejas kā ari citi fotopakalpojumi. 27074664 Dainis

Ievietots 28. mai 2012 14:35

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

Gunnino

Kur var apskatīt kādas bildes?
Pievienots 28. mai 2012 14:40

Atbildēt komentāram

susīte

Kura pilseeta?
Pievienots 28. mai 2012 17:08

Atbildēt komentāram

foto2003

Bērnu fotogrāfs Rīgā: Arī ģimenes fotosesijas fotostudijā un izbraukumā: Foto pakalpojumi un fotostudijas īre Fotostudija atrodas pašā Rīgas centrā. Studijā ir 2 zāles, kuras var izmantot fotosesijām un video filmēšanai, rīkot meistarklases, ballītes un citus pasākumus: Lāčplēša iela 70, Rīga, LV 1011, Latvija Mob. Tālr.: +371 270-22-203
Pievienots 15. sep 2015 08:35

Atbildēt komentāram

foto2003

Fotogrāfs Fotogrāfa pakalpojumi fotostudijā un izbraukumā: Foto pakalpojumi - AKCIJAS:
Pievienots 17. sep 2015 06:38

bumbulliitis93

Varbūt ir arī Liepājas pusē kāds šāds fotogrāfs?
Pievienots 22. sep 2015 12:02

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE