Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.875/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

Ludzu, palidziet berniem!

​Nav noslepums, ka saskarsme ar dzivniekiem ir pozitivu emociju avots. So emociju iegusanai musu Daugavpils 10.vidusskola tika ierikots Dzivais sturis. Musu sturisa miluli ir smilsu peles, kamisi, zurkas, zivtinas, trusitis un skaistulis papagailis.
Skolas audzekni saprot, ka dzivniekiem nepieciesama pastaviga aprupe, kopsana un milestiba. Pateicoties saskarsmei ar skolas miluliem musu berni macas uznemties atbildibu par citiem, klust labsirdigaki un atsaucigaki, izpalidzigaki un draudzigaki. Tomer tikai milestibas, kopsanas un aprupes ir par maz, dzivniekiem ir vajadzigi cienigi uzturesanas apstakli: plasaki buri, liels akvarijs, sausa bariba, apgaismosanas un apsildisanas ierices u.c.
Atbastiet musu projektu! Palidziet musu skolas berniem istenot dzive sapnus par savu majdzivnieku! Kopejiem spekiem mums izdosies ierikot isto skolas zoodarzu, kas berniem laus baudit no dzivniekiem tekosas milestibas un labsirdibas pilnas emocijas!

Davinasim prieku berniem!!
Balsojiet!!

Ievietots 27. mai 2012 06:51

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE