Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

PALDIES SVEICĒJIEM !

Nezinu ko iesākt???

​Manam dēlam ir galvas sāpes jau no jaunā gada , patstāvīgas,bija ievietos slimnīcā,tika veikti izmeklējumi,bet tā arī neko neatklāja,ieteica sāpju gadījumos dzert ibuprofenu,tas puikam nepalīdz,galva sāp nu jau ik katru mirkli,skolu apmeklēt nav iespējams.Šodien bijām pie ģim. ārsta,izrakstīja spasmalgon,nu nepalīdz,sāp galva un viss,es pati jau drīzi sajukšu prātā redzot ,kā puika pārdzīvo sāpes.Varētu vest uz kādu eiropas klīniku,bet nezinu kur un kā? Ja kāds var padalīties ar mani, būšu tikai priecīga. 

Ievietots 23. mai 2012 17:22

Ieraksti komentāru
Secība:

!...

Sveika,manai masai pilnigi si pati problema galva sap nu jau 2 menesus un nepariet,gim,arsts nosutija pie neirologa kurs savukart izrakstija receptes zalem ,un uzrakstija nosutijumu uz komputeru,zales nekadas nepalidz,kompjuteros uzradijas kkadi sabiezejumi kakla,vai deguna dobuma,devamies pie degunu,ausu ,kakla arsta smiltene tika deguna dobuma sasmeretas zales un izrakstitas zales tagad redzes paries vai ne . bet sis galvassapes cik sapratam tad no tiem sabiezejumiem.
Pievienots 25. mai 2012 04:24

Atbildēt komentāram

nomalas

ja tiešām nekas nelīdz un tādas sāpes - varbūt meklē kādu dziednieku, ko kāds iesaka - varbūt ko var sakārtot  - tas liekas izdarāmāk nekā uzreiz uz ārvalstīm lai izdodas būt veseliem!
Pievienots 25. mai 2012 06:04

Atbildēt komentāram

Kanēlis

Man skolas laikā ļoti sāpēja galva kādus 2 mēnešus no vietas, iemesls bija, ka spranda bija deformējusies un spieda uz nerviem, kā arī aizspieda asinsvadus, kas neļāva piekļūt skābeklim. Cita iemesla dēļ devos pie dziednieka, kurš pateica, ka guļu uz āderes krustpunkta, kas arī var būt par iemeslu smagām galvassāpēm. Izturību!
Pievienots 25. mai 2012 06:39

Atbildēt komentāram

zaica

Man ir pieredze ar dziedniekiem,neiesaku,ja neesi 200% pārliecinaata,ka dziednieks tiešām ir labs. Iemesli var būt ļoti daudz,uz nervu pamata,kā jau tika minēts - sprandas deformācija,tad jāved uz masāžām utt. ...
Vajag ar bērnu izrunāties,varbūt vinjam ir problēmas skolā - ar skolas biedriem,varbūt kādi konflikti utt.,kas noved līdz stresam.
Var mēģināt aiziet pie masiera,lai pamasē kaklu,muguru,varbūt bērnam atslābinoties,kas mainās.
Vajag vairāk svaigā gaisā uzturēties. Vai ar asinsspiedienu viss kārtībā? Man sēžot ilgāku laiku mājās,patiešām sāk sāpēt galva,ceļās asinsspiediens,jo neesmu saņēmusi skābekli,kā izeju ārā,ilgāk padzīvoju,sāpes mazinās.
Jāmeklē cēlonis!
Pievienots 25. mai 2012 09:26

Atbildēt komentāram

kurzemniece 2

Sveika ! Tavam bērnam ir psihosomālika . Par šo slimību sīkāk var izlasīt guglē .
Lai veicas ! 
Pievienots 25. mai 2012 13:34

Atbildēt komentāram

Sveika!

Man pašai tā bija, slimnīcā nekādu kaiti neatrada. 

Beigās, kad biju riktīgi nomocījusies,mana foršā ģimenes ārste mani izdomāja nosūtīt pie acu ārsta. Izrādījās, ka man vienkārši bija pasliktinājusies redze. (Pati jau nepiefiksēju,ka ir redzes problēmas) Acu ārsts izrakstīja brilles un nu jau piekto gadu ar galvass āpēm nav jāmokās.  Varbū pamēginiet arī jūs tikt pie acu ārsta. Lai veicas!
Pievienots 25. mai 2012 13:45

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE