Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Svētki, izklaides, jautrība

kaķene2222

Viss par kāzām,palīdziet.

Mēs ar manu puisi esam nolēmuši precēties ,šā gada 04.08.Ir palikuši vēl divi mēneši,bet man ir tik daudz jautājumi. Mēs precēsimies baznīcā.Man liela problēma liekas kleitas izvēle,jo augustā būšu jau piektajā mēnesī,bet kleitu gribu šūt,taču nezinu cik liels puncis tad man jau būs. Varbūt ir kāda šuvēja ,kas ir no Liepājas un vēlētos pakonsultēt mani.Esmu jau izmeklējusi visus katalogus ar kleitām grūtniecēm un esmu jau izvēlējusies aptuveni kādu vēlos.
Tad man interesē par baznīcu.Vai tur kaut kas ir jāmaksā un pēc dokumentu parakstīšanas ir jāiet uz zaksu nokārtot oficiāli?

Ievietots 19. mai 2012 17:52

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

abrakašvabra

ko tu tāda grēciniece baznīcā meklēsi?
Pievienots 19. mai 2012 18:27

Atbildēt komentāram

kaķene2222

ak,jā. aizmirsu piebilst forever alone ,kāzu ,attiecību un visa pārējā nīdējām,kā arī  depresijas vai sarkano dienu nomākto sieviešu  komentāri mani neinteresē.
Pievienots 19. mai 2012 18:45

abrakašvabra

piemirsi atbildēt uz jautājumu.
Pievienots 19. mai 2012 18:57

kaķene2222

Tev noteikti noderēs
Pievienots 19. mai 2012 19:00

abrakašvabra

tur tu to bērnu sadzīvoji? tad jau pavisam bēdīgi.
Pievienots 19. mai 2012 19:35

Anonīms

"Jo Es neesmu nācis aicināt taisnos, bet grēciniekus."
tā ka baznīcā var iet jebkurš un jebkad.

Pievienots 19. mai 2012 22:53

abrakašvabra

arī laulāties var jebkurš un jebkad? kā tur bija ar to seksu pirms laulībām baznīcas skatījumā?
Pievienots 20. mai 2012 11:41

katte

Pati laulājos baznīcā šī gada martā, esot trešajā mēnesī, vēderiņš diez ko liels nebija, tpc uz to jautājumu par kleitu noteikti nemācēšu atbildēt, bet runājot par dokumentiem un samaksu - mēs baznīcai maksājām, tas skaitās kā ziedojums, cik nu katrs var iedot, pēc laulību ceremonijas saņēmām laulību apliecību un nekas zaksā vairs nebija jākārto 

Veiksmi 
Pievienots 19. mai 2012 18:48

Atbildēt komentāram

kaķene2222

Skaidrs!Paldies! Esmu trešajā mēnesī,bet vēders jau labi pamanāms
Pievienots 19. mai 2012 18:50

...saulīte...

Tā maksa ir kā kurā baznīcā.Pati laulājos Liepājā,M.Lutera baznīcā un tur saucamais ziedojums ir 100 ls.
Pievienots 19. mai 2012 19:20

Atbildēt komentāram

/////////////

vot Liepājā šitais luterāņiem ir kkāds sviests, noteiktas summas, pat pa kristībām prasa pie 100 ls, a katoļiem mācītājs palūdza vismaz 5ls, lai benzīns atmaksājas!
Pievienots 19. mai 2012 19:39

Atbildēt komentāram

Portāla vadītāja

trallallā

varbūt tev noder šī foruma diskusija, kur arī par kāzu kleitām 

​+ un šeit, portālā, pie Svētki un atpūta ir kāzu sadaļa ar dažādām idejām svinēšani utml, varbūt noder
Pievienots 19. mai 2012 19:47

Atbildēt komentāram

...saulīte...

Es ieteiktu pasteigties,lai zinātu,kas un kā.Tā kā man laulības notika 5.jūlijā,tad uz to dienu bijām pieci pāri.Man bija jāizvēlas 12.00 vai 16.00 laulāties
Pievienots 19. mai 2012 19:48

Atbildēt komentāram

zaniiite

precejos kad biju 5.menesi,puncis bija liels, bet kleita-super,ar korsei(bet ta lai man un mazajam cilvecinam punci butu erti),un neko vispar nevareja redzet! tie kas nezinaja ka esmu stavokli pec kazam ari nepamanija, tikai nakamaja diena
es precejos madona,baznicai devam tik cik gribi un vari-ziedojums. pec baznicas ir laulibu aplieciba un viss, nekur nav nekas cits vairs jakarto-esat likumigi un galvenais, Dieva prieksa savienoti!   veiksmi! tas ir traks laiks, kad ta svariga diena tuvojas un,skiet, laiks skrien parak atri
Pievienots 19. mai 2012 20:19

Atbildēt komentāram

zakkis

zinu,ka Liepājā t/c Baata ir šūšanas saloniņš. 
Īpašniece Inese Leiba ir ļoti jauka un noteikti varēs tev palīdzēt ar kleitu!

lai Jums visiem jauka svētku diena!
Pievienots 20. mai 2012 19:35

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE