Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

kLEITA APAĻĪGĀM SIEVIETĒM.

IRA  IEPLĀNOTAS kāzas , man ar manu draugu .,nolemām  to soli spert abi kopa  ,   un man, mana ģimene grib, man, iestāstīt  ka vajag uz kāzām tiikkai kostimu ,ka tas tikkai labi izskatisies,ka kleita busu ka guba un par mani tikkkai smiesies....Bet mana ,diena negribas to kostimu ,bet skaistu kleitu ,jo tā ir mana diena .kapec man javelk tas kostims....Iesu bezdarbnieku kursos  un kleitai naudfa bus ,vel tevs piepalidzes ar naudu ,pārējiem..... vAI TIESAM APALIGAM SIEVIETEM NAV  skaistas  kāzu kleitas ,ir  javelk kostimi  tikkai ?  svars jau man ir lels pari tiem 120 kg....

Ievietots 15. mai 2012 12:07

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība:

aptauja

es esmu īss 44. izmērs un vilku kleitu-ļoti labi izskatījās.(164cm un 90kg)
Kleitu vajag piemeklēt atbilstošu. nevajag princešu kleitu ar milzīgo svārku daļu, tajā tiešām izskatīsies kā sniega lavīna, bet gaimīga saucamā a-silueta kleita būs  tieši laikā! tik pievērs uzmanību,lai nav no satīna, tas padara vizuāli vēl resnāku. labs ir tafts. paskaties ss.lv. tur ir vesela sadaļa ar kāzu kleitām un var atlasīt pēc izmēra. tās gan ir lietotas pārsvarā, bet idejas pasmelties var. un varbūt pat kāda derīga atrodas!

un galu galā-tā ir jaunā pāra diena-darat tā,kā paši jutīsieties labi. vienalga ko citi par to domā! ir vesels bars cilvēku,kas uzskata,ka ne mana izmēra, ne tava izmēra sievietes nav skaistas un neviens tādas govis neprec, bet re ka prec gan un mīl arī! tāpēc neklausies citos un dari kā liek jūsu pašu sirdis!
Veiksmi jums!
Pievienots 15. mai 2012 12:53

Atbildēt komentāram

Kikimonc

oponēšu, man arī ir 44.izmērs kleitai - bija, un augums 170 un svars bija 90kg uz kāzām. Un bija princešu kleita un neizskatījos ne pēc kādas sniega lavīnas un siena gubas. bet ļoti glīti, taisni princeškleita palīdzēja noslēpt to ko vajadzēja noslēpt - arī riepiņu,kas pa priekšu ļodzījās - kāzu dienā nebija ne ziņas, ne miņas no tās.
Arī visi viesi bija pārsteigi cik labi es izskatījos, pēc tam arī atsauksmes ilgi dzirdamas bija labas par kleitas izvēli!
Bet ko iesaku gan - izvēlēties kleitu ar lencītēm vai rociņām, tās labāk turēs apaļīgas sievietes jaukumus
Un jebkura sieviete ir pelnījusi skaistu kleitu - tādu kurā pati jūtas skaista! Jo galvenais ir tas kā Tu jutīsies savā dienā! Ja tev patiks tava kleita, tu būsi skaista jebkurā gadījumā!Un diena tev būs izdevusies!
Pievienots 15. mai 2012 13:26

Miarany

vESelības problēmu dēļ ,nevaru to svaru nomest   ,esmu meģinājusi gan Lidu ,gan plaksterus ,gan tējas ,bet ilgi nak nost ,un pec tam ar joni atnak atpakal ,,,  
 kleitu jau vēlos ,,skaistu ,,, gaumigu ....mana skaistaka diena tachu ......
Pievienots 15. mai 2012 15:25

confused

Svaru nomest var visi, vajag tikai saņemties un to darīt nevis ar tējiņām, plāksteriem un vienu salātlapu dienā, bet veselīgā veidā. Protams tas nebūs ātri.

Padalīšos pieredzē - pirms 2 gadiem pārtraucu lietot hormonālo kontracepciju un 2 mēnešu laikā svēru gandrīz 100kg. Sāku ar to, ka gāju uz baseinu peldēt, pārstāju uzturā lietot baltmaizi, sāku lietot vairāk dārzeņus un augļus (vārītus, sutinātus, svaigus, bet ne eļļā ceptus), tiklīdz nokusa sniegs devos skriet. Un tā mazliet vairāk kā pusgada laikā tiku līdz 70 kg, bez sevis mocīšanas, briesmīgām diētām... vienkāršii sabalansējot uzņemto kaloriju daudzumu ar patērēto kaloriju daudzumu.

Tā ka veiksmi tev arī, es to varēju izdarīt, tu arī vari un uz kāzām varēsi uzvilkt ļoti skaistu kleitu un izskatīsies super
Pievienots 15. mai 2012 16:10

Anonīms

Confused, pilnībā Tev piekrītu.
Es pati pēc pieredzes varu apgalvot to pašu. Vienmēr vieglāk ir čīkstēt, ka neko nevar un galvenais, ka mēs visas vēlamies, lai tas notiek tūlīt un tagad. Nē, tas tā nebūs. Ir ļoti daudz jāstrādā ar sevi, ne tikai fiziski, bet arī garīgi/emocionāli! Kaut gan nevajag nemaz daudz, pietiks ar presīti vakaros, riņķi, kamēr tv skatāties, pakusties vairāk - t. i. nebrauc tās 2 vai 3 pieturas ar sab. transportu, bet noej kājām. Ja ir bērns, ej garās pastaigās. Gribi ēst - apēd sauju un dzer daudz ūdens vai /un zaļo tēju. Sports un sabalansēts uzturs - nekas vairāk
Pievienots 15. mai 2012 16:47

gydriniks

Es arī divas nedēļas turos uz diētas nu bez baltmaizes saldumiem margarīna un pēc laikiem ēdu mazas porcijas ,kā ir ar to tēju vai medu arī nevar likt klāt ,jo  beigi neiedomājama tēja bez salduma cukura vai medus?vai varbūt varat ieteikt kautko palietot lai neprasas tie saldumi?
Pievienots 15. mai 2012 17:27

morisdonna9

Man patīk var atrast diezgan lētus apģērbus
Pievienots 22. sep 05:01

Miarany

ira tā ka vēders iet pa prieksu ,esmu apaliga ,,bet gribas kaut ko skaistu un kapec jaklausa tapec citi ?     domaju jau ka veikala piemera ,un pasaka sievietes ,vai labi izskatas ,vai slikti un viram nakamajam ir laba gaume uz apgerbiem....
Pievienots 15. mai 2012 12:58

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Runājot par to, ka pārdevēja pateiks kas izskatās labi - muļķības, viņas ir ieinteresētas pārdot! Palasi precos.lv forumu, tur ir daudzi saloni uzskaitīti , kur nākas pēc apmeklējuma secināt - ka galvenais mērķis - ir tas,ka tu kleitu nopērc,pat ja tev pašai liekas ka patiešām kleita ir galīgi garām.!

Pievienots 15. mai 2012 13:30

Miarany

Apskatijos interneta piedavajumos  ,nu nava  Lielo izmēru..... Visas tik slaidās kleitas.....beigās tiešām pa veikaliem arī neeko nevares dabūt .....
Pievienots 15. mai 2012 13:24

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Iesaku pameklēt interneta veikalos kāzu kleitas, un jā, es iesaku sūtīt no dažādiem saitiem, kas piedāvā gan tikai kāzu kleitas, gan arī no tā paša vecā labā eBay.
Pašai jau bija grūti - jo neviena kleita kas patika, nebija liela izmēra. Un atlika šūšana vai sūtīšana no ārzemēm. Pasūtiju. Un biju apmierināta! 100% apmierināta!
Pievienots 15. mai 2012 13:28

Anonīms

es tur personigi uzmeriju kadas astonas kleitas 44 izmera
Pievienots 15. mai 2012 21:01

Angry Bitch

Es ieteiktu pastaigāt pa krutajiem kāzu saloniem un pajautāt konsultantiem kad vislabāk izskatīsies konkrētai figūrai, pielaikot un paskatīties. Un tad labāko kleitas tipu meklēt ss.lv vai pašūt. 
Pievienots 15. mai 2012 13:27

Atbildēt komentāram

abrakašvabra

nē nu pie tādiem izmēriem jau kaut trennuškās jāprecas, vismaz kāds ņēmājs ir atradies.
Pievienots 15. mai 2012 13:43

Atbildēt komentāram

Lusy

un sievietes kurām ir pāri 120 kg ir zemē metamas ?  varbut sexsa ir ideālas savam virietim nekka tieva daža ,laba....Un tapec man būtu mana kazu dienā ,jaģerbjas  trenuzenēs ?   
Pievienots 15. mai 2012 14:13

abrakašvabra

nēēē, zemē metamas nav - tur jau grīda ielūzīs.
Pievienots 15. mai 2012 14:42

draiskuliite

visā kopumā - ja nav ko atbildēt, tad nu šoreiz domāju, ka tev bija jāpaklusē.
Pievienots 15. mai 2012 14:56

18:18

Ari es esmu apaliga un man bus sovasar kazas,bet pa spiti tam virs grib mani redzet princesu kleita nevis grieka tipa kleita kuru pati velejos,tpc piemekleju viduscelu .
un abi laimigi..
tas ka esi apaliga nenozime ka esi sliktaka pa citam, un ka nevari kko vilkt kaa citas. protams ir japiedoma ,bet jebkura kleita var skaitsi izskatities vienigi atkarigs tas ir no auduma un dizaina ,saku to kaa suveja!
Es pirms bernina biju loti karna meitene, bet pec bernina kluvu apaliga bet tas nenozime ka esmu sliktaka.taka uz prieksu realize savus sapnus,jo tomer es uzskatu mes dzive precamies vienreiz!
Pievienots 15. mai 2012 13:44

Atbildēt komentāram

Meredita

Protams, ir kāzu kleitas, kuras korpulentām sievietēm izskatās labāk kā tievajām. Ja vēlies kleitu, tad savā lielajā dienā velc kleitu, galvenais ir tas kā Tu jūties un ko Tu gribi, nevis citi! Un, jā, nepārproti mani, tas ir tikai tāds neliels padoms no manis, bet kāzas nu ir tā diena, kuras dēļ var nomest svaru, kaut nedaudz, tas būs tikai liels bonuss, pati par sevi leposies un no spoguļa nevarēsi acis noraut. Nu jā, bet tas tā, galvenais ko vēlējos pateikt- tā ir Tava skaistā diena, un līgavas kleita, manuprāt ir kā tradīcija kāzās, tas ir skaisti, kāpēc gan neviklt, ja grib?
Pievienots 15. mai 2012 14:42

Atbildēt komentāram

niky

nesatraucies par to ka naw ko wilkt mugura gan wis bus labi
atradisi sew skaistu kleitu
a ta izmicita swabra lai muti patur kamer zobi wieta tracina tadas atwainojiet maukeles kam dziwe neweicas un citus apwaino 
Pievienots 15. mai 2012 16:33

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ir kāzu kleitas arī apaļīgām sievietēm. Es precējos skaistā princešu kleitā, kaut biju stāvoklī 9 mēnesī.
Es kleitu atradu Jelgavā pie tirgus, kur ir kāzu kleitas,gan tievām,gan apaļīgām sievietēm. Ir iespēja arī īrēt kleitu. Neuztraucies un meklē,tad arī atradīsi
Pievienots 15. mai 2012 16:58

Atbildēt komentāram

lauvenite

Sveiki,nu si problema man ir pazistama.Nu es kleitu dabuju'" Kristine un Edgars ''laikam ta to salonu sauca.tur apmerija un piegadaja kadu vajadzeja.es tik nezinu vai tads vel ir.Nu man ar vel ir kazu kleita bet ganjau jus gribat jaunu.nu un galvenais lai pasai patik un milajam viram....
Pievienots 15. mai 2012 17:20

Atbildēt komentāram

Miarany

mans e-pasts     ,ja ir bilde atsuti kādu ,,bet palasot komentārus jaaizbrauc uz jelgavas salonu pie tirgus ....pāri 100 ls varesu tēret kleitai....
Pievienots 15. mai 2012 18:12

lauvenite

Nu lai  izdodas atrast jo si diena tomer ir ipasa tapec mes visas gribam but skaistas lai ari kadas butu.
Pievienots 15. mai 2012 18:58
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE