Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Saimniekojam mājās un dārzā

Kamīns guļamistabai

Iespējams, ka arī jūs, tāpat kā es, guļamistabā varat sajusties kā debesīs. Tā ir istaba, kas vienmēr sniedz atpūtu, komfortu un mierinājumu. Kad es ieeju savā guļamistabā, es jūtos mierīga, relaksēta un laimīga. Dekorēšanas grāmatā, ko šobrīd lasu, ir teikts, ka tas, kas padara mūs laimīgus, pēc definīcijas ir skaists – tāpēc novietojiet ap sevi skaistas lietas. Man jau tagad ļoti patīk tas, kā es jūtos savā guļamistabā, tomēr es vēlos tajā uzstādīt kamīnu, lai radītu īpašu atmosfēru un vēl vairāk palielinātu relaksācijas iespējas, un tā droši vien ir daudziem cilvēkiem, jo, kā vēsta 2011. gada Ziņojums par situāciju kamīnu industrijā, tieši guļamistabā cilvēki vēlas uzstādīt otru mājas kamīnu.

Tā kā mēs ievācāmies jaunajā mājā pirms mēneša, man jāatzīst, ka esmu nedaudz aizrāvusies ar interjera dekorēšanu – es meklēju un krāju attēlus, kas mani iedvesmo. Pēdējā laikā mēs esam pievērsušies tieši galvenajai guļamistabai, jo beidzot esam nonākuši līdz ideālajam mēbeļu novietojumam un tagad varam pāriet pie otrās fāzes – nelielas zonas pasēdēšanai, kas kalpotu kā stūrītis lasīšanai.
Šis ir attēls, kas mani iedvesmoja uzrakstīt šo rakstu un kurš ietekmēja mūsu guļamistabas lasīšanas stūrīša iekārtojuma izvēli. Vai nav brīnišķīgi, ja tā notiek?

Šeit ir gan pats kamīns, gan tā apdares plauktiņš pabeigtam izskatam. Ja jūs neierobežo grīdas laukums, jūs varat panākt šādu izskatu ar grīdas kamīnu – novietojamu stūrī vai pie sienas.
Visas klasiska kamīna priekšrocības (izskats un funkcijas), neaizņemot grīdas laukumu – tas ir lielisks risinājums manai guļamistabai. Man nav pieejams liels grīdas laukums, bet es patiešām vēlos kamīnu. Man ļoti patīk tā klusā klātbūtne – tas nav pārmēru izdekorēts, un es jūtu, ka prāts var relaksēties.
Lai gan es zināju, ka mūsu guļamistabā bija iespēja uzstādīt arī elektrisko krāsniņu, es to īsti nespēju iztēloties, līdz ieraudzīju šo attēlu – tāda nu ir ar vizuālo uztveri apveltīta cilvēka problēma. Ja arī jūs domājat par kamīna ieviešanu guļamistabā, apsveriet visas pieejamās iespējas – sākot no tradicionāliem uz grīdas novietojamiem modeļiem līdz moderniem pie sienas piekarināmiem kamīniem… Iespējas ir neizsmeļamas!
Kamīna novietošana guļamistabā ne tikai cels jūsu mājokļa vērtību, bet arī iepriecinās jūs ik reizi, kad ieradīsieties savās debesīs. Jūs nekad vairs negribēsiet no turienes iziet.
 lieliska izvele!

Ievietots 7. mai 2012 09:48

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE