Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Lūgums palīdzēt datu iegūšanai bakalaura darbam.

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

 Labdien, esmu Latvijas Universitātes 3. kursa akadēmiskā psiholoģijas bakalaura studente Gunita Briede. Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par pēcdzemdību depresiju un saistību ar apmierinātību ar partnerattiecībām. Lūdzu aizpildīt šīs aptaujas tās jaunās māmiņas, kurām bērniņi ir dzimuši 4-9 mēnešus atpakaļ. Aptaujas ir anonīmas un ievāktie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.
Tālāk seko jautājumi par jūsu izjūtām laikā pēc dzemdībām un aptauja par apmierinātību ar partnerattiecībām.
Lūdzu, ļoti rūpīgi izlasiet aptauju instrukcijas, jo ir ļoti svarīgi, lai Jūs izprastu atbildēšanas principus. Uz katru jautājumu sniedziet tikai vienu atbildi!

Esiet atsaucīgas
Paldies jums

Ievietots 17. apr 2012 15:41

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE