Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.4/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

Lūgums palīdzēt datu iegūšanai bakalaura darbam.

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

 Labdien, esmu Latvijas Universitātes 3. kursa akadēmiskā psiholoģijas bakalaura studente Gunita Briede. Sava bakalaura darba ietvaros veicu pētījumu par pēcdzemdību depresiju un saistību ar apmierinātību ar partnerattiecībām. Lūdzu aizpildīt šīs aptaujas tās jaunās māmiņas, kurām bērniņi ir dzimuši 4-9 mēnešus atpakaļ. Aptaujas ir anonīmas un ievāktie dati tiks izmantoti tikai apkopotā veidā.
Tālāk seko jautājumi par jūsu izjūtām laikā pēc dzemdībām un aptauja par apmierinātību ar partnerattiecībām.
Lūdzu, ļoti rūpīgi izlasiet aptauju instrukcijas, jo ir ļoti svarīgi, lai Jūs izprastu atbildēšanas principus. Uz katru jautājumu sniedziet tikai vienu atbildi!

Esiet atsaucīgas
Paldies jums

Ievietots 17. apr 2012 15:41

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE