Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.66667/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Domubiedri

kas ar mani notiek....

saaksu arto ka man 2nedeelas kavejaas menesreizes tad 3aprili sakas......un nu jau nedeelu juutos loti divaini....reibst galva stiprs nogurums saap vedera lejasdala mugura un spranda...nau apetiite kad ko ieedu paliek nelabi...nau ne teperaturas ne kadu citu vainu sauksteejusies noteikti nesmu.........bet tiesaam nejuutos labi.....pie ginekaloga dosos tikai nakam trešdien

Ievietots 13. apr 2012 14:32

Ieraksti komentāru
Secība:

milllla11

ir sajuta ka jus liela dalu sieviesu visas problemas atrisinat interneta forumos..noperc grutniecibas testu, jo liekas ka tev ir aizdomas ka varetu but stavokli,,,,
Pievienots 13. apr 2012 16:32

Atbildēt komentāram

saap

nee par gruutnieciibu aizdomu nau jo tik tiko bij meenesreizes.taas ir pavisam savaadaak.....pie gimenes aarsta ar biju bet sis idiots tik nosmeeja un teica ka pavasaris taapeec...tik citus pavasarus taa nebija
Pievienots 13. apr 2012 19:20

pecinja2222

man bija lidzigi,kavejas menesreizes un tad sakas, aizgaju pie ginekaloga un apstiprinaja ka esmu stavokli,tagad audzinu meitinu 
Pievienots 13. apr 2012 20:13

Atbildēt komentāram

Anonīms

Pirmajā grūtniecības mēnesī arī var var būt mēnešreizes! Tās protams nav tik stipras kā parasti!
Pievienots 14. apr 2012 10:45

Atbildēt komentāram

saap

nju paldies  jums meitenes.....pirmdien nopirksu testinu parbaudisu....
vispaar jau par otru beerninu esam saakusi domaat un buutu tiiri forsi ja buutu
Pievienots 14. apr 2012 13:03

Atbildēt komentāram

Kanēlis

Arī man nebija nekādu aizdomu, ka esmu stāvoklī, visu novēlu uz pārslodzi darbā - nogurums, apetītes trūkums, reiboņi. MR arī bija kā nākas, tikai mazliet vieglākas nekā parasti. Tagad esmu mamma. Nu vairs neuzticos MR.
Pievienots 15. apr 2012 06:09

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE